X gaat los op Racing Genk en AA Gent: "Pure vervalsing!"

1200 stemmen
X gaat los op Racing Genk en AA Gent:

Over de 'vermoedelijke' transfer van Wouter Vrancken is de laatste dagen al enorm veel geschreven. De Limburger nam ondertussen al afscheid van de spelersgroep en zal hoogstwaarschijnlijk binnenkort voorgesteld worden bij de Buffalo's. De wijze waarop beide clubs dit aanpakken zorgt voor enorm veel controverse.

LEES OOK: Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Van titelkandidaat toch ploeg in verval

Racing Genk begon fantastisch aan deze play-offs maar kreeg in de afgelopen drie duels zowaar elf (!) goals om de oren. Dat sloeg de Limburgers volledig uit de titelrace en zou (finaal) ook het einde betekenen voor Vrancken.

Volgens verschillende media is AA Gent de volgende club van de ex-coach van onder meer KV Mechelen, de Buffalo's zochten een akkoord met Genk voor een afkoopsom en zouden die ook gevonden hebben.

Van salonremise tot nieuw ethisch vraagstuk?

Alleen roept de wijze waarop beide clubs dit aanpakken wel enorm veel vragen op. Bij de 'salonremise' tussen Westerlo en Genk op de laatste speeldag was er enorm veel kritiek uit Gentse hoek en werd min of meer gevraagd om het ontslag van Rik De Mil, wat er ook zou komen.

Nu enkele weken later proberen de Buffalo's een coach los te weken bij een club waartegen ze mogelijk binnen een paar weken nog moeten strijden om een Europees ticket. Tevens kan de vraag gesteld worden hoe Genk nog de Champions' Play-offs verder zal aanvatten zonder echte T1.

Op X worden er alvast enorm veel vragen gesteld bij deze gang van zaken en veelvuldig worden de ethische waarden van beide clubs in vraag gesteld:

Is het schandalig dat dit in volle PO-strijd kan gebeuren?

Meest recent

Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

2
2
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

15
15
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

131
131
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

82
82
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

153
153
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

64
64
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

124
124
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

249
249
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

144
144
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

122
122
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

198
198
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

726
726
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

161
161
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

529
529
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

564
564
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

366
366
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

259
259
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

225
225
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

69
69
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

81
81
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

278
278
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

64
64
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

309
309
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

110
110
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

462
462

Meer sportnieuws