X gaat los op Racing Genk en AA Gent: "Pure vervalsing!"

door
X gaat los op Racing Genk en AA Gent:

Over de 'vermoedelijke' transfer van Wouter Vrancken is de laatste dagen al enorm veel geschreven. De Limburger nam ondertussen al afscheid van de spelersgroep en zal hoogstwaarschijnlijk binnenkort voorgesteld worden bij de Buffalo's. De wijze waarop beide clubs dit aanpakken zorgt voor enorm veel controverse.

LEES OOK: Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Van titelkandidaat toch ploeg in verval

Racing Genk begon fantastisch aan deze play-offs maar kreeg in de afgelopen drie duels zowaar elf (!) goals om de oren. Dat sloeg de Limburgers volledig uit de titelrace en zou (finaal) ook het einde betekenen voor Vrancken.

Volgens verschillende media is AA Gent de volgende club van de ex-coach van onder meer KV Mechelen, de Buffalo's zochten een akkoord met Genk voor een afkoopsom en zouden die ook gevonden hebben.

Van salonremise tot nieuw ethisch vraagstuk?

Alleen roept de wijze waarop beide clubs dit aanpakken wel enorm veel vragen op. Bij de 'salonremise' tussen Westerlo en Genk op de laatste speeldag was er enorm veel kritiek uit Gentse hoek en werd min of meer gevraagd om het ontslag van Rik De Mil, wat er ook zou komen.

Nu enkele weken later proberen de Buffalo's een coach los te weken bij een club waartegen ze mogelijk binnen een paar weken nog moeten strijden om een Europees ticket. Tevens kan de vraag gesteld worden hoe Genk nog de Champions' Play-offs verder zal aanvatten zonder echte T1.

Op X worden er alvast enorm veel vragen gesteld bij deze gang van zaken en veelvuldig worden de ethische waarden van beide clubs in vraag gesteld:

Is het schandalig dat dit in volle PO-strijd kan gebeuren?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

0
0
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

62
62
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

27
27
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

40
40
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

338
338
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

37
37
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

259
259
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

99
99
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

184
184
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

95
95
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

78
78
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

379
379
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

64
64
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

237
237
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

392
392
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

480
480
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

599
599
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

134
134
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

448
448
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

284
284
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

364
364
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

296
296
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

57
57
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

79
79
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

216
216

Meer sportnieuws