'Bayern schrapt opnieuw coach van lijst en zet vol in op stunt'

door
'Bayern schrapt opnieuw coach van lijst en zet vol in op stunt'

Erik ten Hag zal niet de nieuwe coach worden van Bayern München. De Nederlandse oefenmeester staat enorm onder druk bij Manchester United, maar zal volgend seizoen sowieso niet aan het roer staan van Die Rekordmeister. 

Dat meldt het Duitse BILD. Een plotse wending dus in de zoektocht van Bayern München naar een nieuwe trainer, want enkele dagen geleden was Ten Hag nog dé topkandidaat om de fakkel over te nemen van huidige coach Thomas Tuchel. Ondertussen zouden beide partijen opnieuw rond de tafel hebben gezeten.

LEES OOK: Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Manchester United

Het management van Ten Hag zou hebben laten weten dat de Nederlander niet weigerachtig stond tegenover een transfer naar Bayern, maar volgens bronnen van BILD zou de Duitse topclub nu zelf hebben laten weten dat de trainer niet meer op hun lijstje staat. 

De positie van Ten Hag bij Manchester United staat enorm onder druk na de 4-0 nederlaag van afgelopen maandag tegen Crystal Palace. De Engelse grootmacht staat voorlopig pas achtste in de Premier League. Ten Hag heeft echter nog een contract tot 2025 op Old Trafford en gaf al aan tot dan te willen blijven. 

Wie dan wel?

Bayern München werd al gelinkt aan heel wat toptrainers. Namen zoals Julian Nagelsmann en Ralf Ragnick bedanken al vriendelijk voor het aanbod. Xabi Alonso en Zinédine Zidane werden ook al van het lijstje geschrapt. BILD weet echter te melden dat Hans-Dieter Flick nu in polepositie staat om de positie over te nemen. 

De Duitser leidde Bayern al naar landstitels in 2019/2020 en 2020/21 én won er in 2020 ook de Champions League. Na zijn periode als bondscoach zit Flick nu zonder contract. 

🚀

Had Ten Hag gepast in het systeem van Bayern München?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

42
42
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

68
68
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

84
84
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

37
37
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

237
237
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

127
127
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

425
425
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

161
161
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

215
215
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

447
447
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

686
686
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

682
682
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

123
123
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

377
377
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

590
590
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

540
540
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws