'Bayern schrapt opnieuw coach van lijst en zet vol in op stunt'

165 stemmen
'Bayern schrapt opnieuw coach van lijst en zet vol in op stunt'

Erik ten Hag zal niet de nieuwe coach worden van Bayern München. De Nederlandse oefenmeester staat enorm onder druk bij Manchester United, maar zal volgend seizoen sowieso niet aan het roer staan van Die Rekordmeister. 

Dat meldt het Duitse BILD. Een plotse wending dus in de zoektocht van Bayern München naar een nieuwe trainer, want enkele dagen geleden was Ten Hag nog dé topkandidaat om de fakkel over te nemen van huidige coach Thomas Tuchel. Ondertussen zouden beide partijen opnieuw rond de tafel hebben gezeten.

LEES OOK: 'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Manchester United

Het management van Ten Hag zou hebben laten weten dat de Nederlander niet weigerachtig stond tegenover een transfer naar Bayern, maar volgens bronnen van BILD zou de Duitse topclub nu zelf hebben laten weten dat de trainer niet meer op hun lijstje staat. 

De positie van Ten Hag bij Manchester United staat enorm onder druk na de 4-0 nederlaag van afgelopen maandag tegen Crystal Palace. De Engelse grootmacht staat voorlopig pas achtste in de Premier League. Ten Hag heeft echter nog een contract tot 2025 op Old Trafford en gaf al aan tot dan te willen blijven. 

Wie dan wel?

Bayern München werd al gelinkt aan heel wat toptrainers. Namen zoals Julian Nagelsmann en Ralf Ragnick bedanken al vriendelijk voor het aanbod. Xabi Alonso en Zinédine Zidane werden ook al van het lijstje geschrapt. BILD weet echter te melden dat Hans-Dieter Flick nu in polepositie staat om de positie over te nemen. 

De Duitser leidde Bayern al naar landstitels in 2019/2020 en 2020/21 én won er in 2020 ook de Champions League. Na zijn periode als bondscoach zit Flick nu zonder contract. 

🚀

Had Ten Hag gepast in het systeem van Bayern München?

Meest recent

VAR bezorgt Oostenrijk rollercoaster in moeizame WK-zege

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

0
0
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

118
118
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

75
75
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

150
150
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

295
295
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

69
69
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

71
71
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

102
102
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

191
191
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

35
35
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

237
237
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

186
186
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

33
33
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

35
35
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

143
143
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

250
250
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

62
62
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

207
207
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

206
206
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

282
282
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

114
114
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

440
440
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

633
633
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

157
157

Meer sportnieuws