'Simons verlaat Dender voor opvallend avontuur'

door
'Simons verlaat Dender voor opvallend avontuur'

Timmy Simons wist dit seizoen de eerste straffe stoot uit zijn trainerscarrière te verwezenlijken, want hij wist tot veler verbazing Dender naar de Jupiler Pro League te leiden. Hij wist onder meer zijn oude club Zulte Waregem af te troeven in de strijd om de tweede plaats, die dit seizoen rechtstreekse promotie opleverde.

Een zeer knappe en onverwachte prestatie en dus hoeft het niet te verbazen dat de ex-Rode Duivel de interesse van andere clubs opgewekt heeft. Vlak na het afdwingen van de promotie liet hij al uitschijnen dat hij openstaat voor een vertrek.

LEES OOK: Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Simons is topkandidaat bij Westerlo

"Ik ben ambitieus en wil zo hoog mogelijk geraken. Ik zeg dan ook nooit nooit", verklaarde hij toen aan Het Nieuwsblad. "Ik lig evenwel onder contract bij FCV Dender en dan is een vertrek slechts bespreekbaar wanneer de drie partijen zich daar kunnen mee vinden."

En mogelijk is er ook een club die Simons kan overtuigen. Het Belang van Limburg weet dat hij de topkandidaat is om de nieuwe trainer van Westerlo te worden. De Kemphanen zijn nog op zoek naar een opvolger voor Rik De Mil, die op straat gezet werd na de veelbesproken salonremise tegen Genk op de slotspeeldag van de reguliere competitie.

Mogelijke reünie met oude bekende

Tijdens de play-offs zit Bart Goor als hoofdtrainer op de bank, maar dat is slechts een tijdelijke situatie. Vanaf volgend seizoen moet er een nieuwe coach komen en in Westerlo hebben ze daarvoor dus hun zinnen gezet op Simons. Die kan in Het Kuipje alvast een oude bekende tegenkomen. 

Westerlo heeft immers wel al Vladan Kujovic aangesteld als nieuwe keeperstrainer. De Serviër speelde nog met Simons samen bij Club Brugge tussen 2013 en 2015. De voorbije jaren was Kujovic aan de slag bij Lommel, waar hij zijn intrede maakte na de overname door de City Football Group in 2020.

Zou Westerlo een goede stap zijn voor Simons?

Meest recent

De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

7
7
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

9
9
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

73
73
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

36
36
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

19
19
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

104
104
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

20
20
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

478
478
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

207
207
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

167
167
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

75
75
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

92
92
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

55
55
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

92
92
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

623
623
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

159
159
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

308
308
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

46
46
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

631
631
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

269
269
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

85
85
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

141
141
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

418
418
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

353
353

Meer sportnieuws