'Club Brugge wil sensationele transfer bij Union'

door
'Club Brugge wil sensationele transfer bij Union'

Voor het derde seizoen op rij dreigt Union naast de landstitel te grijpen en opnieuw dreigt Club Brugge de kwelduivel te worden. Twee seizoenen geleden ging Blauw-Zwart nog op en over de Brusselaars in de play-offs, terwijl ze vorig seizoen in de slotminuten nog gingen winnen in het Dudenpark waardoor Union nog de titel aan Antwerp moest laten.

Nu prijkt Club opnieuw aan de leiding in de play-offs, ondanks dat ze die begonnen waren met een achterstand van negen punten op leider Union. Daar kunnen ze Club stilaan wel vervloeken, ook omdat ze er in Brugge niet voor terugschrikken om de sterkhouders van Union het hof te maken.

LEES OOK: Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge wil Puertas wegkapen bij Union

In de zomer van 2022 plukte Club na een lange soap Casper Nielsen weg bij Union en vorige zomer trokken ze ook aan de mouw van Bart Nieuwkoop, die uiteindelijk echter een terugkeer naar Feyenoord verkoos. En ook straks zou Club zich weer kunnen melden voor een sensationele transfer bij de concurrent.

In de podcast Vier-nul stelt journalist Maarten Breckx immers dat Club zou azen op niemand minder dan Cameron Puertas. De Spaanse Zwitser is dit seizoen de absolute uitblinker bij Union. Hij liet in 52 wedstrijden tot dusver veertien goals en 21 assists optekenen.

Union heeft een optie

De 25-jarige middenvelder is daarmee één van de topkandidaten om Union in de zomer te verlaten, zeker omdat hij ook zijn laatste contractjaar ingaat. Al beschikt Union wel over een optie om zijn overeenkomst nog met een jaar te verlengen. De Brusselaars zitten dus in een goede onderhandelingspositie.

Als het Club echt menens zou zijn om Puertas weg te halen, dan zal er véél boter bij de vis moeten komen. Transfermarkt schat zijn waarde op een slordige 11 miljoen euro, maar ongetwijfeld zal Union de prijs nog verder optrekken voor een rechtstreekse concurrent.

Zou Club Brugge een stap vooruit zijn voor Puertas?

Meest recent

Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

21
21
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

49
49
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

220
220
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

217
217
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

200
200
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

85
85
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

356
356
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

458
458
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

95
95
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

396
396
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

304
304
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

503
503
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

193
193
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

127
127
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

513
513
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

92
92
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

273
273
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

570
570
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

864
864
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1020
1020
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

369
369
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

49
49
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

331
331
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

753
753
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

373
373

Meer sportnieuws