'Club Brugge wil sensationele transfer bij Union'

2501 stemmen
'Club Brugge wil sensationele transfer bij Union'

Voor het derde seizoen op rij dreigt Union naast de landstitel te grijpen en opnieuw dreigt Club Brugge de kwelduivel te worden. Twee seizoenen geleden ging Blauw-Zwart nog op en over de Brusselaars in de play-offs, terwijl ze vorig seizoen in de slotminuten nog gingen winnen in het Dudenpark waardoor Union nog de titel aan Antwerp moest laten.

Nu prijkt Club opnieuw aan de leiding in de play-offs, ondanks dat ze die begonnen waren met een achterstand van negen punten op leider Union. Daar kunnen ze Club stilaan wel vervloeken, ook omdat ze er in Brugge niet voor terugschrikken om de sterkhouders van Union het hof te maken.

LEES OOK: Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Club Brugge wil Puertas wegkapen bij Union

In de zomer van 2022 plukte Club na een lange soap Casper Nielsen weg bij Union en vorige zomer trokken ze ook aan de mouw van Bart Nieuwkoop, die uiteindelijk echter een terugkeer naar Feyenoord verkoos. En ook straks zou Club zich weer kunnen melden voor een sensationele transfer bij de concurrent.

In de podcast Vier-nul stelt journalist Maarten Breckx immers dat Club zou azen op niemand minder dan Cameron Puertas. De Spaanse Zwitser is dit seizoen de absolute uitblinker bij Union. Hij liet in 52 wedstrijden tot dusver veertien goals en 21 assists optekenen.

Union heeft een optie

De 25-jarige middenvelder is daarmee één van de topkandidaten om Union in de zomer te verlaten, zeker omdat hij ook zijn laatste contractjaar ingaat. Al beschikt Union wel over een optie om zijn overeenkomst nog met een jaar te verlengen. De Brusselaars zitten dus in een goede onderhandelingspositie.

Als het Club echt menens zou zijn om Puertas weg te halen, dan zal er véél boter bij de vis moeten komen. Transfermarkt schat zijn waarde op een slordige 11 miljoen euro, maar ongetwijfeld zal Union de prijs nog verder optrekken voor een rechtstreekse concurrent.

Zou Club Brugge een stap vooruit zijn voor Puertas?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

19
19
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

56
56
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

354
354
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

31
31
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

42
42
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

287
287
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

403
403
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

485
485
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

806
806
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

106
106
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

519
519
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

52
52
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

137
137
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

94
94
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

146
146
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

392
392
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

711
711
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

299
299
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

499
499
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

405
405
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

229
229
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

102
102
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws