'Club Brugge wil sensationele transfer bij Union'

2501 stemmen
'Club Brugge wil sensationele transfer bij Union'

Voor het derde seizoen op rij dreigt Union naast de landstitel te grijpen en opnieuw dreigt Club Brugge de kwelduivel te worden. Twee seizoenen geleden ging Blauw-Zwart nog op en over de Brusselaars in de play-offs, terwijl ze vorig seizoen in de slotminuten nog gingen winnen in het Dudenpark waardoor Union nog de titel aan Antwerp moest laten.

Nu prijkt Club opnieuw aan de leiding in de play-offs, ondanks dat ze die begonnen waren met een achterstand van negen punten op leider Union. Daar kunnen ze Club stilaan wel vervloeken, ook omdat ze er in Brugge niet voor terugschrikken om de sterkhouders van Union het hof te maken.

LEES OOK: Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Club Brugge wil Puertas wegkapen bij Union

In de zomer van 2022 plukte Club na een lange soap Casper Nielsen weg bij Union en vorige zomer trokken ze ook aan de mouw van Bart Nieuwkoop, die uiteindelijk echter een terugkeer naar Feyenoord verkoos. En ook straks zou Club zich weer kunnen melden voor een sensationele transfer bij de concurrent.

In de podcast Vier-nul stelt journalist Maarten Breckx immers dat Club zou azen op niemand minder dan Cameron Puertas. De Spaanse Zwitser is dit seizoen de absolute uitblinker bij Union. Hij liet in 52 wedstrijden tot dusver veertien goals en 21 assists optekenen.

Union heeft een optie

De 25-jarige middenvelder is daarmee één van de topkandidaten om Union in de zomer te verlaten, zeker omdat hij ook zijn laatste contractjaar ingaat. Al beschikt Union wel over een optie om zijn overeenkomst nog met een jaar te verlengen. De Brusselaars zitten dus in een goede onderhandelingspositie.

Als het Club echt menens zou zijn om Puertas weg te halen, dan zal er véél boter bij de vis moeten komen. Transfermarkt schat zijn waarde op een slordige 11 miljoen euro, maar ongetwijfeld zal Union de prijs nog verder optrekken voor een rechtstreekse concurrent.

Zou Club Brugge een stap vooruit zijn voor Puertas?

Meest recent

'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

29
29
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

99
99
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

360
360
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

108
108
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

177
177
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

23
23
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

26
26
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

117
117
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

137
137
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

20
20
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

396
396
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

152
152
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

35
35
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

35
35
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

99
99
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

222
222
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

506
506
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

69
69
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

331
331
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

80
80
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

244
244
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

726
726
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

424
424
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

468
468

Meer sportnieuws