'Club Brugge wil sensationele transfer bij Union'

door
'Club Brugge wil sensationele transfer bij Union'

Voor het derde seizoen op rij dreigt Union naast de landstitel te grijpen en opnieuw dreigt Club Brugge de kwelduivel te worden. Twee seizoenen geleden ging Blauw-Zwart nog op en over de Brusselaars in de play-offs, terwijl ze vorig seizoen in de slotminuten nog gingen winnen in het Dudenpark waardoor Union nog de titel aan Antwerp moest laten.

Nu prijkt Club opnieuw aan de leiding in de play-offs, ondanks dat ze die begonnen waren met een achterstand van negen punten op leider Union. Daar kunnen ze Club stilaan wel vervloeken, ook omdat ze er in Brugge niet voor terugschrikken om de sterkhouders van Union het hof te maken.

LEES OOK: Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Club Brugge wil Puertas wegkapen bij Union

In de zomer van 2022 plukte Club na een lange soap Casper Nielsen weg bij Union en vorige zomer trokken ze ook aan de mouw van Bart Nieuwkoop, die uiteindelijk echter een terugkeer naar Feyenoord verkoos. En ook straks zou Club zich weer kunnen melden voor een sensationele transfer bij de concurrent.

In de podcast Vier-nul stelt journalist Maarten Breckx immers dat Club zou azen op niemand minder dan Cameron Puertas. De Spaanse Zwitser is dit seizoen de absolute uitblinker bij Union. Hij liet in 52 wedstrijden tot dusver veertien goals en 21 assists optekenen.

Union heeft een optie

De 25-jarige middenvelder is daarmee één van de topkandidaten om Union in de zomer te verlaten, zeker omdat hij ook zijn laatste contractjaar ingaat. Al beschikt Union wel over een optie om zijn overeenkomst nog met een jaar te verlengen. De Brusselaars zitten dus in een goede onderhandelingspositie.

Als het Club echt menens zou zijn om Puertas weg te halen, dan zal er véél boter bij de vis moeten komen. Transfermarkt schat zijn waarde op een slordige 11 miljoen euro, maar ongetwijfeld zal Union de prijs nog verder optrekken voor een rechtstreekse concurrent.

Zou Club Brugge een stap vooruit zijn voor Puertas?

Meest recent

KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

5
5
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

59
59
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

29
29
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

123
123
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

58
58
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

57
57
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

117
117
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

170
170
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

429
429
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

96
96
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

61
61
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

155
155
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

559
559
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

173
173
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

224
224
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

792
792
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

347
347
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

128
128
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

141
141
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

158
158
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

58
58
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

104
104
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

1451
1451
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

68
68
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

744
744

Meer sportnieuws