'Club Brugge wil sensationele transfer bij Union'

2501 stemmen
'Club Brugge wil sensationele transfer bij Union'

Voor het derde seizoen op rij dreigt Union naast de landstitel te grijpen en opnieuw dreigt Club Brugge de kwelduivel te worden. Twee seizoenen geleden ging Blauw-Zwart nog op en over de Brusselaars in de play-offs, terwijl ze vorig seizoen in de slotminuten nog gingen winnen in het Dudenpark waardoor Union nog de titel aan Antwerp moest laten.

Nu prijkt Club opnieuw aan de leiding in de play-offs, ondanks dat ze die begonnen waren met een achterstand van negen punten op leider Union. Daar kunnen ze Club stilaan wel vervloeken, ook omdat ze er in Brugge niet voor terugschrikken om de sterkhouders van Union het hof te maken.

LEES OOK: 'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge wil Puertas wegkapen bij Union

In de zomer van 2022 plukte Club na een lange soap Casper Nielsen weg bij Union en vorige zomer trokken ze ook aan de mouw van Bart Nieuwkoop, die uiteindelijk echter een terugkeer naar Feyenoord verkoos. En ook straks zou Club zich weer kunnen melden voor een sensationele transfer bij de concurrent.

In de podcast Vier-nul stelt journalist Maarten Breckx immers dat Club zou azen op niemand minder dan Cameron Puertas. De Spaanse Zwitser is dit seizoen de absolute uitblinker bij Union. Hij liet in 52 wedstrijden tot dusver veertien goals en 21 assists optekenen.

Union heeft een optie

De 25-jarige middenvelder is daarmee één van de topkandidaten om Union in de zomer te verlaten, zeker omdat hij ook zijn laatste contractjaar ingaat. Al beschikt Union wel over een optie om zijn overeenkomst nog met een jaar te verlengen. De Brusselaars zitten dus in een goede onderhandelingspositie.

Als het Club echt menens zou zijn om Puertas weg te halen, dan zal er véél boter bij de vis moeten komen. Transfermarkt schat zijn waarde op een slordige 11 miljoen euro, maar ongetwijfeld zal Union de prijs nog verder optrekken voor een rechtstreekse concurrent.

Zou Club Brugge een stap vooruit zijn voor Puertas?

Meest recent

Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

6
6
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

120
120
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

284
284
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

296
296
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

51
51
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

330
330
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

409
409
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

222
222
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

45
45
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

184
184
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

421
421
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

256
256
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

645
645
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

184
184
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

231
231
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

521
521
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

377
377
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

677
677
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

595
595
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

220
220
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

696
696
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

177
177
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

242
242
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

249
249
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

142
142

Meer sportnieuws