Cameron Puertas doet spectaculaire onthulling: "Steekt enorm"

door
Cameron Puertas doet spectaculaire onthulling:

Vanavond staat de kraker op het programma tussen buren Union en Anderlecht. Mogelijk kan het team van Blessin zowaar terug de koppositie pakken, als Club Brugge eerder vandaag al een misstap begaat op de Bosuil. Sterkhouder Cameron Puertas kwam met een wel heel verrassende onthulling.

LEES OOK: Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Absolute ster van PO's

De absolute ster van de PO's? Dat is zonder twijfel Cameron Puertas. De Spaanse Zwitser zit ondertussen al aan zes (knappe) doelpunten en één assist.

Net zoals voor de rest van Union was de start van deze nacompetitie nochtans een pak minder bij de middenvelder. Het team van Blessin begon dramatisch, verloor vier keer op een rij maar werd nadien bij de hand genomen door Puertas.

Het verhaal van de middenvelder leest als een roman. Vorig jaar kreeg Puertas amper kansen van Geraerts, mede uiteraard omdat de Brusselse club het uitstekend deed en met Teuma een soortgelijk type had staan die eveneens uitblonk.

Strafblad en EK-deceptie

Maar Puertas bleef geduldig en kreeg dit seizoen voluit zijn kans van Blessin. Een geslaagde zet, de kans is groot dat de speler na dit seizoen vertrekt uit het Dudenpark.

Bij Het Nieuwsblad kwam de Union-speler nu met een verrassende onthulling, Puertas blijkt immers... een strafblad te hebben. "In 2017 heb ik mijn rijbewijs tijdelijk verloren. Ik besloot op een dag om wat toertjes te gaan doen met mijn scooter en was ervan overtuigd dat het rijbewijs terug geldig was. Alleen, ik zat er een dag naast. Bij een controle om 23u45 liep ik tegen de lamp. Een kwartier later was er geen probleem geweest. Ik ben het nu kwijt tot 2025 of zelfs 2027 en kan hierdoor zelfs niet opgeroepen worden voor Zwitserland. Dat gaat wel steken als het EK er aankomt." Aldus een opmerkelijk eerlijke Puertas.

Denkt u dat hij een transfer maakt na dit seizoen?

Meest recent

Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

6
6
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

57
57
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

91
91
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

92
92
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

160
160
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

109
109
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

43
43
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

88
88
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

285
285
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

121
121
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

67
67
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

477
477
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

286
286
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

650
650
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

88
88
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

156
156
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

461
461
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

387
387
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

191
191
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

200
200
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

150
150
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

122
122
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

535
535
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

100
100

Meer sportnieuws