Cameron Puertas doet spectaculaire onthulling: "Steekt enorm"

door
Cameron Puertas doet spectaculaire onthulling:

Vanavond staat de kraker op het programma tussen buren Union en Anderlecht. Mogelijk kan het team van Blessin zowaar terug de koppositie pakken, als Club Brugge eerder vandaag al een misstap begaat op de Bosuil. Sterkhouder Cameron Puertas kwam met een wel heel verrassende onthulling.

LEES OOK: Argentijnse peper bezorgt Union late opluchting tegen AA Gent

Absolute ster van PO's

De absolute ster van de PO's? Dat is zonder twijfel Cameron Puertas. De Spaanse Zwitser zit ondertussen al aan zes (knappe) doelpunten en één assist.

Net zoals voor de rest van Union was de start van deze nacompetitie nochtans een pak minder bij de middenvelder. Het team van Blessin begon dramatisch, verloor vier keer op een rij maar werd nadien bij de hand genomen door Puertas.

Het verhaal van de middenvelder leest als een roman. Vorig jaar kreeg Puertas amper kansen van Geraerts, mede uiteraard omdat de Brusselse club het uitstekend deed en met Teuma een soortgelijk type had staan die eveneens uitblonk.

Strafblad en EK-deceptie

Maar Puertas bleef geduldig en kreeg dit seizoen voluit zijn kans van Blessin. Een geslaagde zet, de kans is groot dat de speler na dit seizoen vertrekt uit het Dudenpark.

Bij Het Nieuwsblad kwam de Union-speler nu met een verrassende onthulling, Puertas blijkt immers... een strafblad te hebben. "In 2017 heb ik mijn rijbewijs tijdelijk verloren. Ik besloot op een dag om wat toertjes te gaan doen met mijn scooter en was ervan overtuigd dat het rijbewijs terug geldig was. Alleen, ik zat er een dag naast. Bij een controle om 23u45 liep ik tegen de lamp. Een kwartier later was er geen probleem geweest. Ik ben het nu kwijt tot 2025 of zelfs 2027 en kan hierdoor zelfs niet opgeroepen worden voor Zwitserland. Dat gaat wel steken als het EK er aankomt." Aldus een opmerkelijk eerlijke Puertas.

Denkt u dat hij een transfer maakt na dit seizoen?

Meest recent

Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

88
88
'Overmars aan zet: miljoenentransfer voor Antwerp?'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

23
23
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

158
158
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

215
215
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

169
169
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

348
348
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

464
464
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

218
218
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

184
184
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

251
251
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

131
131
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

257
257
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

69
69
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

184
184
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

352
352
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

278
278
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

306
306
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

299
299
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

394
394
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

350
350
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

159
159
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

61
61
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

295
295
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

602
602
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

486
486

Meer sportnieuws