Cameron Puertas doet spectaculaire onthulling: "Steekt enorm"

door
Cameron Puertas doet spectaculaire onthulling:

Vanavond staat de kraker op het programma tussen buren Union en Anderlecht. Mogelijk kan het team van Blessin zowaar terug de koppositie pakken, als Club Brugge eerder vandaag al een misstap begaat op de Bosuil. Sterkhouder Cameron Puertas kwam met een wel heel verrassende onthulling.

LEES OOK: Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Absolute ster van PO's

De absolute ster van de PO's? Dat is zonder twijfel Cameron Puertas. De Spaanse Zwitser zit ondertussen al aan zes (knappe) doelpunten en één assist.

Net zoals voor de rest van Union was de start van deze nacompetitie nochtans een pak minder bij de middenvelder. Het team van Blessin begon dramatisch, verloor vier keer op een rij maar werd nadien bij de hand genomen door Puertas.

Het verhaal van de middenvelder leest als een roman. Vorig jaar kreeg Puertas amper kansen van Geraerts, mede uiteraard omdat de Brusselse club het uitstekend deed en met Teuma een soortgelijk type had staan die eveneens uitblonk.

Strafblad en EK-deceptie

Maar Puertas bleef geduldig en kreeg dit seizoen voluit zijn kans van Blessin. Een geslaagde zet, de kans is groot dat de speler na dit seizoen vertrekt uit het Dudenpark.

Bij Het Nieuwsblad kwam de Union-speler nu met een verrassende onthulling, Puertas blijkt immers... een strafblad te hebben. "In 2017 heb ik mijn rijbewijs tijdelijk verloren. Ik besloot op een dag om wat toertjes te gaan doen met mijn scooter en was ervan overtuigd dat het rijbewijs terug geldig was. Alleen, ik zat er een dag naast. Bij een controle om 23u45 liep ik tegen de lamp. Een kwartier later was er geen probleem geweest. Ik ben het nu kwijt tot 2025 of zelfs 2027 en kan hierdoor zelfs niet opgeroepen worden voor Zwitserland. Dat gaat wel steken als het EK er aankomt." Aldus een opmerkelijk eerlijke Puertas.

Denkt u dat hij een transfer maakt na dit seizoen?

Meest recent

Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

43
43
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

45
45
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

179
179
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

256
256
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

19
19
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

203
203
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

125
125
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

183
183
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

120
120
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

295
295
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

429
429
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

125
125
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

90
90
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

50
50
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

63
63
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

220
220
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1437
1437
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

275
275
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

151
151
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

45
45
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

366
366
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

267
267

Meer sportnieuws