Cameron Puertas doet spectaculaire onthulling: "Steekt enorm"

door
Cameron Puertas doet spectaculaire onthulling:

Vanavond staat de kraker op het programma tussen buren Union en Anderlecht. Mogelijk kan het team van Blessin zowaar terug de koppositie pakken, als Club Brugge eerder vandaag al een misstap begaat op de Bosuil. Sterkhouder Cameron Puertas kwam met een wel heel verrassende onthulling.

LEES OOK: Argentijnse peper bezorgt Union late opluchting tegen AA Gent

Absolute ster van PO's

De absolute ster van de PO's? Dat is zonder twijfel Cameron Puertas. De Spaanse Zwitser zit ondertussen al aan zes (knappe) doelpunten en één assist.

Net zoals voor de rest van Union was de start van deze nacompetitie nochtans een pak minder bij de middenvelder. Het team van Blessin begon dramatisch, verloor vier keer op een rij maar werd nadien bij de hand genomen door Puertas.

Het verhaal van de middenvelder leest als een roman. Vorig jaar kreeg Puertas amper kansen van Geraerts, mede uiteraard omdat de Brusselse club het uitstekend deed en met Teuma een soortgelijk type had staan die eveneens uitblonk.

Strafblad en EK-deceptie

Maar Puertas bleef geduldig en kreeg dit seizoen voluit zijn kans van Blessin. Een geslaagde zet, de kans is groot dat de speler na dit seizoen vertrekt uit het Dudenpark.

Bij Het Nieuwsblad kwam de Union-speler nu met een verrassende onthulling, Puertas blijkt immers... een strafblad te hebben. "In 2017 heb ik mijn rijbewijs tijdelijk verloren. Ik besloot op een dag om wat toertjes te gaan doen met mijn scooter en was ervan overtuigd dat het rijbewijs terug geldig was. Alleen, ik zat er een dag naast. Bij een controle om 23u45 liep ik tegen de lamp. Een kwartier later was er geen probleem geweest. Ik ben het nu kwijt tot 2025 of zelfs 2027 en kan hierdoor zelfs niet opgeroepen worden voor Zwitserland. Dat gaat wel steken als het EK er aankomt." Aldus een opmerkelijk eerlijke Puertas.

Denkt u dat hij een transfer maakt na dit seizoen?

Meest recent

Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

0
0
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

21
21
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

23
23
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

126
126
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

20
20
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

92
92
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

171
171
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

95
95
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

116
116
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

203
203
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

78
78
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

266
266
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

286
286
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

494
494
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

116
116
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

283
283
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

195
195
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

341
341
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

407
407
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

80
80
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

848
848
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

443
443

Meer sportnieuws