Cameron Puertas doet spectaculaire onthulling: "Steekt enorm"

door
Cameron Puertas doet spectaculaire onthulling:

Vanavond staat de kraker op het programma tussen buren Union en Anderlecht. Mogelijk kan het team van Blessin zowaar terug de koppositie pakken, als Club Brugge eerder vandaag al een misstap begaat op de Bosuil. Sterkhouder Cameron Puertas kwam met een wel heel verrassende onthulling.

LEES OOK: Marc Coucke in shock: "Op één na allemaal failliet"

Absolute ster van PO's

De absolute ster van de PO's? Dat is zonder twijfel Cameron Puertas. De Spaanse Zwitser zit ondertussen al aan zes (knappe) doelpunten en één assist.

Net zoals voor de rest van Union was de start van deze nacompetitie nochtans een pak minder bij de middenvelder. Het team van Blessin begon dramatisch, verloor vier keer op een rij maar werd nadien bij de hand genomen door Puertas.

Het verhaal van de middenvelder leest als een roman. Vorig jaar kreeg Puertas amper kansen van Geraerts, mede uiteraard omdat de Brusselse club het uitstekend deed en met Teuma een soortgelijk type had staan die eveneens uitblonk.

Strafblad en EK-deceptie

Maar Puertas bleef geduldig en kreeg dit seizoen voluit zijn kans van Blessin. Een geslaagde zet, de kans is groot dat de speler na dit seizoen vertrekt uit het Dudenpark.

Bij Het Nieuwsblad kwam de Union-speler nu met een verrassende onthulling, Puertas blijkt immers... een strafblad te hebben. "In 2017 heb ik mijn rijbewijs tijdelijk verloren. Ik besloot op een dag om wat toertjes te gaan doen met mijn scooter en was ervan overtuigd dat het rijbewijs terug geldig was. Alleen, ik zat er een dag naast. Bij een controle om 23u45 liep ik tegen de lamp. Een kwartier later was er geen probleem geweest. Ik ben het nu kwijt tot 2025 of zelfs 2027 en kan hierdoor zelfs niet opgeroepen worden voor Zwitserland. Dat gaat wel steken als het EK er aankomt." Aldus een opmerkelijk eerlijke Puertas.

Denkt u dat hij een transfer maakt na dit seizoen?

Meest recent

Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

98
98
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

318
318
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

75
75
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

71
71
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

226
226
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

271
271
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

386
386
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

146
146
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

653
653
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

515
515
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

254
254
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

441
441
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

64
64
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

112
112
'Torino beslist nu al over langer verblijf Ngonge'

Napoli haalde in de zomer met Kevin De Bruyne een nieuwe Belgische ster binnen, maar liet tegelijk ...

35
35
"Zullen zien of Standard afwijzen de juiste beslissing was"

Er is de voorbije maanden bij Standard alweer heel wat veranderd. Dat liep echter lang niet altijd ...

95
95
Club Brugge mag dromen van Golden Boy

Elk jaar reikt de Italiaanse krant Tuttosport de Golden Boy Award uit, om de beste jonge speler op ...

186
186
‘Club Brugge in paniekstand: razendsnelle exit lijkt zeker’

De eerste A-cap van Aleksandar Stanković zet alles in een stroomversnelling bij Club Brugge. Zijn ...

445
445
Marc Coucke in shock: "Op één na allemaal failliet"

Een opvallende uitspraak in een interview met Humo doet de wenkbrauwen fronsen: “Op ...

191
191
Club stunt en haalt grote naam als T1 voor NXT

Vorig seizoen was Club NXT nog één van de revelaties in de Challenger Pro League en ...

414
414
Moeilijke start bij Anderlecht: Ouahbi geeft verklaring

Bij Anderlecht zullen ze straks met bijzondere aandacht de halve finale van het WK U20 volgen. Twee ...

204
204
'UEFA plant nu ook revolutie in WK- en EK-voorrondes'

De UEFA heeft de voorbije jaren niet stilgezeten en het Europese voetballandschap stevig hertekend. ...

187
187
België mag dromen: "Zo straf als Gouden Generatie"

De Belgische beloften kenden een zeer correcte interlandperiode. Ze wonnen met 0-7 van Wales en met ...

289
289
'Saga duurt voort: Mannaert woedend op Anderlecht'

Bij de KBVB willen ze een winnaarsmentaliteit invoeren. Vanaf de U17 draait het om winnen en niet ...

813
813
Gattuso zet druk: "Dan verhuis ik ver weg van Italië"

Italië gaat wellicht tweede eindigen in zijn groep. Ze zullen de barrages moeten spelen, want ...

71
71

Meer sportnieuws