TITELKOORTS: 'Rivaliteit kan Club kop kosten, remontada Union?'

1141 stemmen
TITELKOORTS: 'Rivaliteit kan Club kop kosten, remontada Union?'

Zowat wekelijks mogen verschillende scenario's de vuilbak in en dat maakt de strijd om de titel in de Jupiler Pro League razend interessant. Met Anderlecht, Club Brugge en Union zijn vandaag de drie overgebleven pretendenten aan zet, kost rivaliteit Club de kop en volgt er een remontada van een Brusselse ploeg?

LEES OOK: Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Traditieclub klautert recht na uppercut

Union leek lange tijd onklopbaar dit seizoen maar toonde zich in het begin van deze Play-Offs heel kwetsbaar. Het team van Blessin verloor maar liefst vier keer op een rij maar bleef door een dubbele zege tegen Antwerp in de titelrace.

Vanavond clashen de Unionisten andermaal met de buren uit Anderlecht. Paars-Wit staat momenteel aan kop maar toont zich dan weer kwetsbaar... op verplaatsing. Het team van Riemer kampt ook met heel wat blessureleed maar wil maar wat graag een definitieve stap zetten richting een 35ste landstitel.

Als de recordkampioen vanavond weet te winnen in het Dudenpark, dan lijkt er een einde te komen aan de titeldroom van Union, mits een zege van Blessin en co, kan mogelijk een beslissende stap gezet worden richting het kampioenbal.

Rivaliteit of totale ineenstorting?

In de andere confrontatie bekampen Antwerp en Club Brugge mekaar in de vroege namiddag op Jan Breydel. The Great Old pakte nog maar één zege in deze nacompetitie maar zich 'sparen' voor de bekerfinale is absoluut geen optie voor Mark Van Bommel en zijn manschappen.

Voor veel supporters van Rood-Wit wordt Club gezien als één van de grote rivalen en een (smadelijke) nederlaag zou absoluut niet goed ontvangen worden op de Bosuil. Het is maar de vraag of Antwerp zich weet te herpakken na een gitzwarte reeks.

Gisteren kwam daarbij nog het nieuws dat Mark van Bommel op het einde van dit seizoen vertrekt. Club zelf kwam uit Fiorentina terug met een nederlaag maar houdt de opties op een prestigieuze Europese finale in leven. Bij Blauw-Zwart is het vooral de vraag tot wat het fysiek in staat is na een enorm druk programma. Wie er vandaag ook wint zal met enorme titelkoorts richting de laatste drie speeldagen trekken.

Wie doet de beste zaak denkt u?

Meest recent

Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

80
80
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

154
154
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

98
98
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

251
251
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

73
73
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

111
111
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

153
153
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

361
361
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

502
502
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

179
179
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

361
361
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

287
287
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

69
69
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

281
281
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

119
119
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

137
137
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

582
582
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

154
154
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

199
199
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

754
754
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

308
308
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

456
456
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1613
1613
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

680
680

Meer sportnieuws