TITELKOORTS: 'Rivaliteit kan Club kop kosten, remontada Union?'

1141 stemmen
TITELKOORTS: 'Rivaliteit kan Club kop kosten, remontada Union?'

Zowat wekelijks mogen verschillende scenario's de vuilbak in en dat maakt de strijd om de titel in de Jupiler Pro League razend interessant. Met Anderlecht, Club Brugge en Union zijn vandaag de drie overgebleven pretendenten aan zet, kost rivaliteit Club de kop en volgt er een remontada van een Brusselse ploeg?

LEES OOK: Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Traditieclub klautert recht na uppercut

Union leek lange tijd onklopbaar dit seizoen maar toonde zich in het begin van deze Play-Offs heel kwetsbaar. Het team van Blessin verloor maar liefst vier keer op een rij maar bleef door een dubbele zege tegen Antwerp in de titelrace.

Vanavond clashen de Unionisten andermaal met de buren uit Anderlecht. Paars-Wit staat momenteel aan kop maar toont zich dan weer kwetsbaar... op verplaatsing. Het team van Riemer kampt ook met heel wat blessureleed maar wil maar wat graag een definitieve stap zetten richting een 35ste landstitel.

Als de recordkampioen vanavond weet te winnen in het Dudenpark, dan lijkt er een einde te komen aan de titeldroom van Union, mits een zege van Blessin en co, kan mogelijk een beslissende stap gezet worden richting het kampioenbal.

Rivaliteit of totale ineenstorting?

In de andere confrontatie bekampen Antwerp en Club Brugge mekaar in de vroege namiddag op Jan Breydel. The Great Old pakte nog maar één zege in deze nacompetitie maar zich 'sparen' voor de bekerfinale is absoluut geen optie voor Mark Van Bommel en zijn manschappen.

Voor veel supporters van Rood-Wit wordt Club gezien als één van de grote rivalen en een (smadelijke) nederlaag zou absoluut niet goed ontvangen worden op de Bosuil. Het is maar de vraag of Antwerp zich weet te herpakken na een gitzwarte reeks.

Gisteren kwam daarbij nog het nieuws dat Mark van Bommel op het einde van dit seizoen vertrekt. Club zelf kwam uit Fiorentina terug met een nederlaag maar houdt de opties op een prestigieuze Europese finale in leven. Bij Blauw-Zwart is het vooral de vraag tot wat het fysiek in staat is na een enorm druk programma. Wie er vandaag ook wint zal met enorme titelkoorts richting de laatste drie speeldagen trekken.

Wie doet de beste zaak denkt u?

Meest recent

Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

56
56
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

107
107
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

14
14
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

673
673
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

25
25
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

28
28
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

64
64
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

303
303
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

110
110
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

126
126
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

52
52
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

88
88
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

58
58
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

55
55
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

222
222
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

138
138
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

116
116
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

37
37
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

290
290
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

187
187
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

63
63
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

49
49
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

38
38
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

93
93

Meer sportnieuws