Anderlecht haalt slag thuis: contract tot medio 2026

door
Anderlecht haalt slag thuis: contract tot medio 2026

Ook onder het Deense bewind blijft Anderlecht volop inzetten op de eigen jeugd. Zo geraakte eerder deze week bekend dat toptalent Ilyes Bennane de rangen vervoegt. De vraag is of hij ooit ook zijn eerste profcontract zal tekenen in het Lotto Park.

Wat dat betref gaf Ali Maamar zopas alvast het goede voorbeeld, want via de officiële kanalen maakt Paars-Wit bekend dat hij zijn kribbel heeft gezet onder een verbintenis tot medio 2026. De 19-jarige rechtsachter, die het voorbije seizoen 10 keer in actie kwam in de Challenger Pro League, zal voortaan integreel deel uitmaken van de RSCA Futures.

LEES OOK: Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Geboren Brusselaar

"Techniek, inzet en een onberispelijke mentaliteit. Zo zouden de Sporting-jeugdcoaches Ali omschrijven in een notendop", klinkt het op de clubwebsite. "De jonge Marokkaanse Belg kwam op zesjarige leeftijd toe in de RSCA Belfius Academy. Een geboren Brusselaar, tweetalig en behendig aan de bal: Ali is het prototype van een Neerpede-speler."

"Ali heeft de voorbije jaren grote stappen gezet", doet Mikkel Hemmersam zijn duit in het zakje. "Hij heeft zich omgevormd tot een rechtsback, waarbij hij zijn snelheid, intensiteit en goede aanvallende impulsen heeft weten te etaleren. Samen met Ali blijven we ook werken aan zijn verdedigende capaciteiten, zodat hij zijn ware potentieel kan waarmaken."

"Club van mijn hart"

Het laatste woord is voor Maamar zelf. "Ik ben heel fier en blij om hier mijn eerste contract te tekenen. Vooral omdat ik hier ben beginen te voetballen. Ik speel hier al sinds ik vijf jaar ben. Tekenen voor de club waar je begonnen bent is heel speciaal. Ik ben hier geboren en heb alles hier gedaan. Ik doe alles hier en houd van deze club."

Gelooft u dat Maamar zal doorbreken bij RSCA?

Meest recent

Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

26
26
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

59
59
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

105
105
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

122
122
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

6
6
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

248
248
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

43
43
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

119
119
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

159
159
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

43
43
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

178
178
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

227
227
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

110
110
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

143
143
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

62
62
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

517
517
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

44
44
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

114
114
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

300
300
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

69
69
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

437
437
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

464
464
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

112
112
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

472
472
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

117
117

Meer sportnieuws