Anderlecht haalt slag thuis: contract tot medio 2026

door
Anderlecht haalt slag thuis: contract tot medio 2026

Ook onder het Deense bewind blijft Anderlecht volop inzetten op de eigen jeugd. Zo geraakte eerder deze week bekend dat toptalent Ilyes Bennane de rangen vervoegt. De vraag is of hij ooit ook zijn eerste profcontract zal tekenen in het Lotto Park.

Wat dat betref gaf Ali Maamar zopas alvast het goede voorbeeld, want via de officiële kanalen maakt Paars-Wit bekend dat hij zijn kribbel heeft gezet onder een verbintenis tot medio 2026. De 19-jarige rechtsachter, die het voorbije seizoen 10 keer in actie kwam in de Challenger Pro League, zal voortaan integreel deel uitmaken van de RSCA Futures.

LEES OOK: Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Geboren Brusselaar

"Techniek, inzet en een onberispelijke mentaliteit. Zo zouden de Sporting-jeugdcoaches Ali omschrijven in een notendop", klinkt het op de clubwebsite. "De jonge Marokkaanse Belg kwam op zesjarige leeftijd toe in de RSCA Belfius Academy. Een geboren Brusselaar, tweetalig en behendig aan de bal: Ali is het prototype van een Neerpede-speler."

"Ali heeft de voorbije jaren grote stappen gezet", doet Mikkel Hemmersam zijn duit in het zakje. "Hij heeft zich omgevormd tot een rechtsback, waarbij hij zijn snelheid, intensiteit en goede aanvallende impulsen heeft weten te etaleren. Samen met Ali blijven we ook werken aan zijn verdedigende capaciteiten, zodat hij zijn ware potentieel kan waarmaken."

"Club van mijn hart"

Het laatste woord is voor Maamar zelf. "Ik ben heel fier en blij om hier mijn eerste contract te tekenen. Vooral omdat ik hier ben beginen te voetballen. Ik speel hier al sinds ik vijf jaar ben. Tekenen voor de club waar je begonnen bent is heel speciaal. Ik ben hier geboren en heb alles hier gedaan. Ik doe alles hier en houd van deze club."

Gelooft u dat Maamar zal doorbreken bij RSCA?

Meest recent

'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

25
25
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

98
98
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

39
39
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

47
47
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

206
206
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

217
217
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

196
196
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

301
301
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

84
84
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

181
181
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

185
185
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1011
1011
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

85
85
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

122
122
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

365
365
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

152
152
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

505
505
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

203
203
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

177
177
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

244
244
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

273
273
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

174
174
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

211
211
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

451
451

Meer sportnieuws