Club Brugge heeft slecht nieuws voor Antwerp

1794
Club Brugge heeft slecht nieuws voor Antwerp

Club Brugge speelde donderdag nog maar in Fiorentina, maar zit nu al met zijn hoofd bij zondag. Blauw-Zwart gaat dan immers op bezoek bij Antwerp, een altijd beladen duel.

Hoe zal Club voor de dag komen op de Bosuil? Het programma van de Bruggelingen is moordend in een fase waarin elke nederlaag fatale gevolgen kan hebben. Blauw-Zwart lijkt het momenteel echter goed te bolwerken en leek er niet echt door te zakken in de slotfase tegen Fiorentina.

LEES OOK: Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Antwerp moet niet hopen op flets Club Brugge

"Overlevingsmodus, dat is wel zo", noemt Bjorn Meijer het bij Het Laatste Nieuws. "Het positieve is dat het allemaal topmatchen zijn. En dat je niet veel nodig hebt om jezelf op te laden. Eigenlijk gebeurt het vanzelf."

Club wordt fysiek op de proef gesteld in deze fase van het seizoen, maar wat zeggen de kopjes? "Ik denk niet dat dit in de hoofden zal kruipen", aldus Meijer. Antwerp lijkt zich dus geen illusies te moeten maken en mag zich opmaken voor een scherp Club Brugge.

Odoi is dankbaar voor privilege

Ook Denis Odoi blijft er positief onder. De Ghanese international is dankbaar voor de wedstrijden die Club voorgeschoteld krijgt. "Het is zo dat elke match cruciaal is, maar ik zie dat als een opportuniteit", vertelt Odoi. "Het is een privilege. Er zijn veel spelers die nooit in deze situatie komen. Die er zelfs de kans niet toe krijgen."

Club lijkt zo op en top gemotiveerd naar de Bosuil te trekken. Daar wil het de titelkansen gaaf houden met een driepunter, maar Antwerp is klaar om een stokje in de Brugse wielen te steken. Afspraak zondag om 13.30 uur.

Wat wordt het?

Meest recent

Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

32
32
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

72
72
'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

130
130
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

78
78
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

96
96
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

161
161
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

128
128
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

210
210
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

273
273
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

166
166
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

217
217
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

100
100
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

77
77
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

232
232
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

127
127
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

228
228
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

874
874
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

105
105
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

170
170
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

207
207
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

249
249
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

80
80
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

144
144
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

149
149

Meer sportnieuws