Club Brugge heeft slecht nieuws voor Antwerp

door
Club Brugge heeft slecht nieuws voor Antwerp

Club Brugge speelde donderdag nog maar in Fiorentina, maar zit nu al met zijn hoofd bij zondag. Blauw-Zwart gaat dan immers op bezoek bij Antwerp, een altijd beladen duel.

Hoe zal Club voor de dag komen op de Bosuil? Het programma van de Bruggelingen is moordend in een fase waarin elke nederlaag fatale gevolgen kan hebben. Blauw-Zwart lijkt het momenteel echter goed te bolwerken en leek er niet echt door te zakken in de slotfase tegen Fiorentina.

LEES OOK: Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp moet niet hopen op flets Club Brugge

"Overlevingsmodus, dat is wel zo", noemt Bjorn Meijer het bij Het Laatste Nieuws. "Het positieve is dat het allemaal topmatchen zijn. En dat je niet veel nodig hebt om jezelf op te laden. Eigenlijk gebeurt het vanzelf."

Club wordt fysiek op de proef gesteld in deze fase van het seizoen, maar wat zeggen de kopjes? "Ik denk niet dat dit in de hoofden zal kruipen", aldus Meijer. Antwerp lijkt zich dus geen illusies te moeten maken en mag zich opmaken voor een scherp Club Brugge.

Odoi is dankbaar voor privilege

Ook Denis Odoi blijft er positief onder. De Ghanese international is dankbaar voor de wedstrijden die Club voorgeschoteld krijgt. "Het is zo dat elke match cruciaal is, maar ik zie dat als een opportuniteit", vertelt Odoi. "Het is een privilege. Er zijn veel spelers die nooit in deze situatie komen. Die er zelfs de kans niet toe krijgen."

Club lijkt zo op en top gemotiveerd naar de Bosuil te trekken. Daar wil het de titelkansen gaaf houden met een driepunter, maar Antwerp is klaar om een stokje in de Brugse wielen te steken. Afspraak zondag om 13.30 uur.

Wat wordt het?

Meest recent

Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

8
8
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

73
73
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

219
219
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

43
43
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

79
79
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

283
283
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

49
49
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

85
85
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

231
231
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

238
238
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

778
778
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

109
109
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

261
261
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

471
471
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

517
517
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

708
708
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

257
257
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

638
638
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

436
436
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

63
63
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

145
145
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

234
234
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

50
50
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

147
147
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

227
227

Meer sportnieuws