Club Brugge heeft slecht nieuws voor Antwerp

1794
Club Brugge heeft slecht nieuws voor Antwerp

Club Brugge speelde donderdag nog maar in Fiorentina, maar zit nu al met zijn hoofd bij zondag. Blauw-Zwart gaat dan immers op bezoek bij Antwerp, een altijd beladen duel.

Hoe zal Club voor de dag komen op de Bosuil? Het programma van de Bruggelingen is moordend in een fase waarin elke nederlaag fatale gevolgen kan hebben. Blauw-Zwart lijkt het momenteel echter goed te bolwerken en leek er niet echt door te zakken in de slotfase tegen Fiorentina.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Antwerp moet niet hopen op flets Club Brugge

"Overlevingsmodus, dat is wel zo", noemt Bjorn Meijer het bij Het Laatste Nieuws. "Het positieve is dat het allemaal topmatchen zijn. En dat je niet veel nodig hebt om jezelf op te laden. Eigenlijk gebeurt het vanzelf."

Club wordt fysiek op de proef gesteld in deze fase van het seizoen, maar wat zeggen de kopjes? "Ik denk niet dat dit in de hoofden zal kruipen", aldus Meijer. Antwerp lijkt zich dus geen illusies te moeten maken en mag zich opmaken voor een scherp Club Brugge.

Odoi is dankbaar voor privilege

Ook Denis Odoi blijft er positief onder. De Ghanese international is dankbaar voor de wedstrijden die Club voorgeschoteld krijgt. "Het is zo dat elke match cruciaal is, maar ik zie dat als een opportuniteit", vertelt Odoi. "Het is een privilege. Er zijn veel spelers die nooit in deze situatie komen. Die er zelfs de kans niet toe krijgen."

Club lijkt zo op en top gemotiveerd naar de Bosuil te trekken. Daar wil het de titelkansen gaaf houden met een driepunter, maar Antwerp is klaar om een stokje in de Brugse wielen te steken. Afspraak zondag om 13.30 uur.

Wat wordt het?

Meest recent

Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

0
0
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

6
6
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

58
58
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

84
84
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

101
101
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

41
41
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

43
43
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

90
90
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

68
68
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

51
51
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

104
104
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

249
249
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

61
61
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

165
165
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

117
117
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

418
418
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

157
157
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

272
272
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

113
113
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

437
437
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

168
168
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

362
362
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

247
247
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

209
209

Meer sportnieuws