Griekenland in vuur en vlam: "Dit kan eigenlijk niet"

279 stemmen
Griekenland in vuur en vlam:

Pure extase in Griekenland. Terwijl heel België gefocust was op de partij tussen Fiorentina en Club Brugge, legde Olympiakos Aston Villa vakkundig over de knie in de andere halve finale van de Conference League. 

Op het veld van Aston Villa werd het maar liefst 2-4 voor de Griekse bezoekers. Donderdag wordt de terugwedstrijd gespeeld op het veld van Olympiakos, waar het team van José Luis Mendilibar de tweede Griekse club ooit kan worden dat een Europese finale haalt. De laatste keer dateert van 1971 toen Panathinaikos de finale haalde van Europa Cup I tegen Ajax én die ook won. 

LEES OOK: Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Waanzin en paranoia

De overwinning van Olympiakos zorgde voor ongeziene vreugde in Griekenland. Sporttime had het over 'waanzin en paranoia' na het laatste fluitsignaal. "Olympiakos heeft Europa gek gemaakt! Wat zij hier doen, kan eigenlijk niet. Het was een legendarische overwinning en Aston Villa is in shock. Ze hebben een enorme stap richting de finale gezet."

"Ongekend Olympiakos verbaast heel Europa", stond er dan weer te lezen in Sport24. "Het gedroomde, onwerkelijke en onvoorstelbare Olympiakos heeft Aston Villa over de knie gelegd. Het was een droomavond op Villa Park. Olympiakos blijft geschiedenis schrijven en wil deze bijzondere reis nu bekronen door de fans de hemel in te schieten en de trofee binnen te halen. En het beste moet nog komen."

Duizenden fans trokken vrijdagochtend naar het vliegveld van Elftherios Venizelos om het team op te wachten. 

Stoot Olympiakos door naar de finale van de Conference League?

Meest recent

Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

1
1
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

13
13
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

36
36
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

86
86
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

71
71
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

33
33
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

351
351
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

58
58
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

33
33
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

215
215
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

91
91
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

160
160
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

380
380
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

332
332
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

84
84
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

59
59
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

182
182
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

170
170
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

61
61
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

444
444
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

311
311
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

80
80
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

327
327
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

383
383

Meer sportnieuws