Odoi: "We kunnen iets forceren in de terugmatch"

door
Odoi:

De finale van de Conference League blijft een droom voor Club Brugge, maar na de heenwedstrijd tegen Fiorentina is die toch een beetje verder weg. Club keert immers uit Italië terug met een 3-2-nederlaag, na een moeilijke wedstrijd waarin het in blessuretijd nog een fataal tegendoelpunt slikte.

Al kan je ook zeggen dat Club eigenlijk blij mag zijn met dat resultaat. Het kwam immers nooit echt in zijn spel en moest het laatste halfuur ook met tien verder nadat Onyedika een onnodige rode kaart pakte. Een verschil van één goal blijft bovendien speelbaar voor de terugmatch.

LEES OOK: 'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Odoi zag dat Club lastige avond kende

Denis Odoi kreeg van Nicky Hayen verrassend een basisplaats op het middenveld. De ervaren Ghanees kreeg de voorkeur op Vetlesen, Balanta en Nielsen en moest voor meer zekerheid zorgen. "Het was een moeilijke eerste helft", stelde hij nadien vast bij RTBF.

"We hadden moeite met hun spel en we speelden zelf in balbezit niet ons beste voetbal. De tweede helft begonnen we beter en maakten we het hen lastiger. Maar dan maakt die rode kaart het weer moeilijk. We komen daarna terug met een knappe goal van Thiago, maar dat laatste doelpunt doet toch weer pijn", besluit hij zijn analyse van de match.

Geloof in finaleplaats blijft

Het is voor Club de eerste nederlaag in acht wedstrijden en de eerste verliespartij onder Nicky Hayen. Die lijkt het vertrouwen voorlopig echter niet aangetast te hebben. Ook Odoi blijft immers in de kwalificatie geloven.

"We keren ontgoocheld terug naar huis, maar wel met vertrouwen dat we in de terugmatch iets zullen kunnen forceren", toonde hij zich immers hoopvol. Club zal in eigen stadion wel moeten winnen om nog de poort naar de finale open te kunnen breken.

Is de finale nog haalbaar voor Club Brugge?

Meest recent

'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

20
20
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

64
64
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

110
110
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

42
42
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

69
69
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

36
36
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

176
176
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

24
24
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

145
145
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

207
207
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

43
43
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

114
114
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

213
213
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

98
98
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

70
70
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

148
148
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

324
324
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

308
308
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

202
202
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

549
549
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

43
43
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

246
246
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

155
155
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

183
183
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

262
262

Meer sportnieuws