Odoi: "We kunnen iets forceren in de terugmatch"

door
Odoi:

De finale van de Conference League blijft een droom voor Club Brugge, maar na de heenwedstrijd tegen Fiorentina is die toch een beetje verder weg. Club keert immers uit Italië terug met een 3-2-nederlaag, na een moeilijke wedstrijd waarin het in blessuretijd nog een fataal tegendoelpunt slikte.

Al kan je ook zeggen dat Club eigenlijk blij mag zijn met dat resultaat. Het kwam immers nooit echt in zijn spel en moest het laatste halfuur ook met tien verder nadat Onyedika een onnodige rode kaart pakte. Een verschil van één goal blijft bovendien speelbaar voor de terugmatch.

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Odoi zag dat Club lastige avond kende

Denis Odoi kreeg van Nicky Hayen verrassend een basisplaats op het middenveld. De ervaren Ghanees kreeg de voorkeur op Vetlesen, Balanta en Nielsen en moest voor meer zekerheid zorgen. "Het was een moeilijke eerste helft", stelde hij nadien vast bij RTBF.

"We hadden moeite met hun spel en we speelden zelf in balbezit niet ons beste voetbal. De tweede helft begonnen we beter en maakten we het hen lastiger. Maar dan maakt die rode kaart het weer moeilijk. We komen daarna terug met een knappe goal van Thiago, maar dat laatste doelpunt doet toch weer pijn", besluit hij zijn analyse van de match.

Geloof in finaleplaats blijft

Het is voor Club de eerste nederlaag in acht wedstrijden en de eerste verliespartij onder Nicky Hayen. Die lijkt het vertrouwen voorlopig echter niet aangetast te hebben. Ook Odoi blijft immers in de kwalificatie geloven.

"We keren ontgoocheld terug naar huis, maar wel met vertrouwen dat we in de terugmatch iets zullen kunnen forceren", toonde hij zich immers hoopvol. Club zal in eigen stadion wel moeten winnen om nog de poort naar de finale open te kunnen breken.

Is de finale nog haalbaar voor Club Brugge?

Meest recent

Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

0
0
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

5
5
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

54
54
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

273
273
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

60
60
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

312
312
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

352
352
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

210
210
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

664
664
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

145
145
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

230
230
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

221
221
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

193
193
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

539
539
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

229
229
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

142
142
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

943
943
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

1096
1096
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

480
480
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

447
447
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

788
788
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

150
150
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

765
765
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

208
208
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

214
214

Meer sportnieuws