Odoi: "We kunnen iets forceren in de terugmatch"

door
Odoi:

De finale van de Conference League blijft een droom voor Club Brugge, maar na de heenwedstrijd tegen Fiorentina is die toch een beetje verder weg. Club keert immers uit Italië terug met een 3-2-nederlaag, na een moeilijke wedstrijd waarin het in blessuretijd nog een fataal tegendoelpunt slikte.

Al kan je ook zeggen dat Club eigenlijk blij mag zijn met dat resultaat. Het kwam immers nooit echt in zijn spel en moest het laatste halfuur ook met tien verder nadat Onyedika een onnodige rode kaart pakte. Een verschil van één goal blijft bovendien speelbaar voor de terugmatch.

LEES OOK: 'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Odoi zag dat Club lastige avond kende

Denis Odoi kreeg van Nicky Hayen verrassend een basisplaats op het middenveld. De ervaren Ghanees kreeg de voorkeur op Vetlesen, Balanta en Nielsen en moest voor meer zekerheid zorgen. "Het was een moeilijke eerste helft", stelde hij nadien vast bij RTBF.

"We hadden moeite met hun spel en we speelden zelf in balbezit niet ons beste voetbal. De tweede helft begonnen we beter en maakten we het hen lastiger. Maar dan maakt die rode kaart het weer moeilijk. We komen daarna terug met een knappe goal van Thiago, maar dat laatste doelpunt doet toch weer pijn", besluit hij zijn analyse van de match.

Geloof in finaleplaats blijft

Het is voor Club de eerste nederlaag in acht wedstrijden en de eerste verliespartij onder Nicky Hayen. Die lijkt het vertrouwen voorlopig echter niet aangetast te hebben. Ook Odoi blijft immers in de kwalificatie geloven.

"We keren ontgoocheld terug naar huis, maar wel met vertrouwen dat we in de terugmatch iets zullen kunnen forceren", toonde hij zich immers hoopvol. Club zal in eigen stadion wel moeten winnen om nog de poort naar de finale open te kunnen breken.

Is de finale nog haalbaar voor Club Brugge?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

43
43
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

31
31
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

52
52
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

59
59
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

49
49
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

89
89
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

102
102
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

277
277
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

108
108
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

289
289
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

119
119
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

41
41
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

403
403
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

194
194
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

285
285
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

140
140
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

421
421
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

124
124

Meer sportnieuws