Odoi: "We kunnen iets forceren in de terugmatch"

door
Odoi:

De finale van de Conference League blijft een droom voor Club Brugge, maar na de heenwedstrijd tegen Fiorentina is die toch een beetje verder weg. Club keert immers uit Italië terug met een 3-2-nederlaag, na een moeilijke wedstrijd waarin het in blessuretijd nog een fataal tegendoelpunt slikte.

Al kan je ook zeggen dat Club eigenlijk blij mag zijn met dat resultaat. Het kwam immers nooit echt in zijn spel en moest het laatste halfuur ook met tien verder nadat Onyedika een onnodige rode kaart pakte. Een verschil van één goal blijft bovendien speelbaar voor de terugmatch.

LEES OOK: 'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Odoi zag dat Club lastige avond kende

Denis Odoi kreeg van Nicky Hayen verrassend een basisplaats op het middenveld. De ervaren Ghanees kreeg de voorkeur op Vetlesen, Balanta en Nielsen en moest voor meer zekerheid zorgen. "Het was een moeilijke eerste helft", stelde hij nadien vast bij RTBF.

"We hadden moeite met hun spel en we speelden zelf in balbezit niet ons beste voetbal. De tweede helft begonnen we beter en maakten we het hen lastiger. Maar dan maakt die rode kaart het weer moeilijk. We komen daarna terug met een knappe goal van Thiago, maar dat laatste doelpunt doet toch weer pijn", besluit hij zijn analyse van de match.

Geloof in finaleplaats blijft

Het is voor Club de eerste nederlaag in acht wedstrijden en de eerste verliespartij onder Nicky Hayen. Die lijkt het vertrouwen voorlopig echter niet aangetast te hebben. Ook Odoi blijft immers in de kwalificatie geloven.

"We keren ontgoocheld terug naar huis, maar wel met vertrouwen dat we in de terugmatch iets zullen kunnen forceren", toonde hij zich immers hoopvol. Club zal in eigen stadion wel moeten winnen om nog de poort naar de finale open te kunnen breken.

Is de finale nog haalbaar voor Club Brugge?

Meest recent

'STVV ontdekt keerzijde: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

0
0
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

89
89
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

12
12
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

24
24
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

42
42
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

141
141
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

66
66
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

165
165
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

37
37
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

103
103
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

119
119
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

207
207
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

68
68
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

455
455
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

360
360
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

309
309
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

295
295
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

227
227
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

42
42
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

71
71
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

46
46
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

174
174
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

119
119
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30

Meer sportnieuws