'Deze 2 topclubs zijn het meest concreet voor Onana'

door
'Deze 2 topclubs zijn het meest concreet voor Onana'

Ondanks dat het twee keer punten afgetrokken kreeg, wist Everton zich de voorbije weken toch te verzekeren van het behoud in de Premier League. Dat is toch een straffe prestatie en daar heeft ook Amadou Onana een groot aandeel in. De laatste wedstrijden zat de Rode Duivel wel op de bank, maar daarvoor was hij het hele seizoen een vaste waarde.

Het behoud zal wellicht meteen zijn laatste wapenfeit worden in Goodison Park, want na twee seizoenen lijkt Onana een nieuwe stap hogerop te gaan zetten. De 22-jarige was in de voorbije mercato's al grof wild en komende zomer lijkt Everton hem te gelde te zullen maken.

LEES OOK: Man City tegen de touwen: Guardiola haalt ferm uit

Twee clubs concreet voor Onana

De voorbije maanden werd Onana al genoemd bij verschillende Europese grootmachten. Volgens CaughtOffside zijn twee clubs echter het meest concreet: Arsenal en Tottenham. De Gunners willen komende zomer hun middenveld versterken, want ze nemen afscheid van Mohamed Elneny en mogelijk ook Jorginho en Thomas Partey.

Onana is echter niet de enige piste die Arsenal bestudeert. Ook de naam van Martin Zubimendi (Real Sociedad) zou onder meer op tafel liggen. Bij Tottenham lijkt onze landgenoot dan weer wel bovenaan op de verlanglijst te staan, maar ook daar is zijn komst afhankelijk van een vertrekker.

Newcastle en Barça op de loer

Spurs zou immers pas voor Onana gaan als Pierre-Emile Höjbjerg zou vertrekken. De Deense middenvelder is dit seizoen slechts invaller en is niet tevreden met dat statuut. Hij geniet interesse van AC Milan, Juventus en Napoli en dus is de kans op een transfer zeer groot.

Het betekent wel dat er nog openingen zijn voor andere clubs die de transfer van Onana eventueel zouden willen kapen. Vooral Newcastle United en FC Barcelona worden nog gezien als voorname kandidaten. In het geval van de Catalanen dreigt het financiële plaatje wel een serieus struikelblok te worden.

Voor welke club kan Onana best kiezen?

Meest recent

'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

3
3
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

38
38
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

29
29
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

36
36
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

45
45
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

183
183
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

137
137
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

241
241
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

514
514
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

369
369
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

191
191
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

299
299
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

179
179
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

488
488
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

231
231
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

165
165
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

41
41
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

167
167
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

389
389
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

107
107
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

382
382
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

77
77
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

1096
1096
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

557
557

Meer sportnieuws