'Deze 2 topclubs zijn het meest concreet voor Onana'

110 stemmen
'Deze 2 topclubs zijn het meest concreet voor Onana'

Ondanks dat het twee keer punten afgetrokken kreeg, wist Everton zich de voorbije weken toch te verzekeren van het behoud in de Premier League. Dat is toch een straffe prestatie en daar heeft ook Amadou Onana een groot aandeel in. De laatste wedstrijden zat de Rode Duivel wel op de bank, maar daarvoor was hij het hele seizoen een vaste waarde.

Het behoud zal wellicht meteen zijn laatste wapenfeit worden in Goodison Park, want na twee seizoenen lijkt Onana een nieuwe stap hogerop te gaan zetten. De 22-jarige was in de voorbije mercato's al grof wild en komende zomer lijkt Everton hem te gelde te zullen maken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Twee clubs concreet voor Onana

De voorbije maanden werd Onana al genoemd bij verschillende Europese grootmachten. Volgens CaughtOffside zijn twee clubs echter het meest concreet: Arsenal en Tottenham. De Gunners willen komende zomer hun middenveld versterken, want ze nemen afscheid van Mohamed Elneny en mogelijk ook Jorginho en Thomas Partey.

Onana is echter niet de enige piste die Arsenal bestudeert. Ook de naam van Martin Zubimendi (Real Sociedad) zou onder meer op tafel liggen. Bij Tottenham lijkt onze landgenoot dan weer wel bovenaan op de verlanglijst te staan, maar ook daar is zijn komst afhankelijk van een vertrekker.

Newcastle en Barça op de loer

Spurs zou immers pas voor Onana gaan als Pierre-Emile Höjbjerg zou vertrekken. De Deense middenvelder is dit seizoen slechts invaller en is niet tevreden met dat statuut. Hij geniet interesse van AC Milan, Juventus en Napoli en dus is de kans op een transfer zeer groot.

Het betekent wel dat er nog openingen zijn voor andere clubs die de transfer van Onana eventueel zouden willen kapen. Vooral Newcastle United en FC Barcelona worden nog gezien als voorname kandidaten. In het geval van de Catalanen dreigt het financiële plaatje wel een serieus struikelblok te worden.

🚀

Voor welke club kan Onana best kiezen?

Meest recent

Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

18
18
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

42
42
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

19
19
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

236
236
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

92
92
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

346
346
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

41
41
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

98
98
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

38
38
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

273
273
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

613
613
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

429
429
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

130
130
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

984
984
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

172
172
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

73
73
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

606
606
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

222
222
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

478
478
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

236
236
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

269
269
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1208
1208
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

613
613
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

332
332
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

291
291

Meer sportnieuws