'Deze 2 topclubs zijn het meest concreet voor Onana'

door
'Deze 2 topclubs zijn het meest concreet voor Onana'

Ondanks dat het twee keer punten afgetrokken kreeg, wist Everton zich de voorbije weken toch te verzekeren van het behoud in de Premier League. Dat is toch een straffe prestatie en daar heeft ook Amadou Onana een groot aandeel in. De laatste wedstrijden zat de Rode Duivel wel op de bank, maar daarvoor was hij het hele seizoen een vaste waarde.

Het behoud zal wellicht meteen zijn laatste wapenfeit worden in Goodison Park, want na twee seizoenen lijkt Onana een nieuwe stap hogerop te gaan zetten. De 22-jarige was in de voorbije mercato's al grof wild en komende zomer lijkt Everton hem te gelde te zullen maken.

LEES OOK: Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

Twee clubs concreet voor Onana

De voorbije maanden werd Onana al genoemd bij verschillende Europese grootmachten. Volgens CaughtOffside zijn twee clubs echter het meest concreet: Arsenal en Tottenham. De Gunners willen komende zomer hun middenveld versterken, want ze nemen afscheid van Mohamed Elneny en mogelijk ook Jorginho en Thomas Partey.

Onana is echter niet de enige piste die Arsenal bestudeert. Ook de naam van Martin Zubimendi (Real Sociedad) zou onder meer op tafel liggen. Bij Tottenham lijkt onze landgenoot dan weer wel bovenaan op de verlanglijst te staan, maar ook daar is zijn komst afhankelijk van een vertrekker.

Newcastle en Barça op de loer

Spurs zou immers pas voor Onana gaan als Pierre-Emile Höjbjerg zou vertrekken. De Deense middenvelder is dit seizoen slechts invaller en is niet tevreden met dat statuut. Hij geniet interesse van AC Milan, Juventus en Napoli en dus is de kans op een transfer zeer groot.

Het betekent wel dat er nog openingen zijn voor andere clubs die de transfer van Onana eventueel zouden willen kapen. Vooral Newcastle United en FC Barcelona worden nog gezien als voorname kandidaten. In het geval van de Catalanen dreigt het financiële plaatje wel een serieus struikelblok te worden.

Voor welke club kan Onana best kiezen?

Meest recent

Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

8
8
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

13
13
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

87
87
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

38
38
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

42
42
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

10
10
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

175
175
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

58
58
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

353
353
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

42
42
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

855
855
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

94
94
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

111
111
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

342
342
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

175
175
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

680
680
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

62
62
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

52
52
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

56
56
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

355
355
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

183
183
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

453
453
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

230
230
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

281
281
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

91
91

Meer sportnieuws