'Opstelling Club Brugge: Hayen hakt belangrijke knoop door'

door
'Opstelling Club Brugge: Hayen hakt belangrijke knoop door'

Donderdagavond is het zover en neemt Club Brugge het op tegen ACF Fiorentina in de halve finales van de Conference League. Blauw-Zwart wil Italië verlaten met een goed resultaat en als het kan een eerste optie nemen op de finale. Dit is de vermoedelijke opstelling van Nicky Hayen.

Club Brugge zit in een goede flow en wil die goede lijn doortrekken in Europa. Op het veld van KRC Genk werd alvast een goede generale repetitie gehouden met een 0-3-zege. Tegen Fiorentina kan Nicky Hayen putten uit een zo goed als complete kern, wat de Limburger voor moeilijke keuzes stelt.

LEES OOK: ‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Jackers of Mignolet?

Zo moet Hayen beslissen wie hij in doel zal zetten. Simon Mignolet is immers terug van een blessure en is opnieuw fit om tussen de palen post te vatten. Nordin Jackers deed het als vervanger echter uitstekend en liet zich op geen foutje betrappen. Tegen Genk was het alvast Jackers die in doel stond.

"Simon is een topkeeper en Nordin bevestigt het vertrouwen van de laatste weken", liet Hayen daags voor de wedstrijd het achterste van zijn tong niet zien. Het Laatste Nieuws denkt dat Hayen nu toch voor Jackers zal kiezen tegen Fiorentina. De tweede doelman van Club krijgt zo opnieuw het vertrouwen van zijn coach.

Jutgla in de plaats van Nusa

Voorin zou Ferran Jutgla de voorkeur krijgen op Antonio Nusa, die tegen Genk nog in de basis startte. Jutgla is de laatste weken uitstekend bezig en toonde zich in de play-offs vooral als aangever. Zo was hij al goed voor vier assists in de nacompetitie. Nusa start op de bank.

Daarnaast geen verrassingen in de basiself van Club, waar Igor Thiago de diepe man is. De aanvoer moet komen van Michal Skoras en Hans Vanaken. Hugo Vetlesen en Raphael Onyediko vervolledigen het middenveld. Daarachter kiest Hayen voor hetzelfde verdedigende viertal.

De vermoedelijke opstelling van Club Brugge volgens HLN:

Jackers, Sabbe, Ordonez, Mechele, Meijer, Onyedika, Vetlesen, Vanaken, Skoras, Thiago, Jutglà

Wat doet Club in Italië?

Meest recent

De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

2
2
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

43
43
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

9
9
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

33
33
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

29
29
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

108
108
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

170
170
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

320
320
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

287
287
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

723
723
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

394
394
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

863
863
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

517
517
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

542
542
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

468
468
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

153
153
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

169
169
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

348
348
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

96
96
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

175
175
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

600
600
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

201
201
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

357
357
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

670
670
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

211
211

Meer sportnieuws