'Volgende topclub meldt zich voor Onana'

128 stemmen
'Volgende topclub meldt zich voor Onana'

De laatste wedstrijden is hij bij Everton op de bank beland, maar desondanks zal Amadou Onana de komende maanden grof wild zijn. De Rode Duivel beschikt over een zeldzaam profiel op het middenveld en kan bovendien op zijn 22ste al de nodige ervaring voorleggen. Hij kan zich straks op het EK ook nog eens extra in de kijker spelen.

Everton heeft nog steeds geld nodig en Onana blijft één van de meest waardevolle spelers in de kern, waardoor de verwachting blijft dat de Toffees hem te gelde zullen maken. De voorbije maanden werd Onana alvast aan heel wat Europese topclubs gelinkt. Zijn naam viel zelfs bij FC Barcelona, maar in Engeland ook bij Arsenal en Newcastle United.

Ook Tottenham denkt aan Onana

Nu kan nog een mogelijke gegadigde toegevoegd worden, want The Telegraph weet dat ze ook bij Tottenham een oogje op Onana hebben laten vallen. Onze landgenoot is echter niet de enige middenvelder die ze op het oog hebben, want ze denken ook aan Conor Gallagher.

De 24-jarige is dit seizoen aanvoerder bij Chelsea, maar gaat daar straks zijn laatste contractjaar in en zou daardoor kunnen vertrekken. Chelsea zou wel 60 miljoen euro eisen en dat bedrag lijkt Tottenham toch te gortig. Als de prijs niet zakt, zou de kans weleens kunnen groeien dat ze voor Onana gaan.

Afhankelijk van Gallagher en Champions League

Daarnaast zullen de transferplannen van de Spurs ook afhangen van het al dan niet behalen van een Champions League-ticket. Momenteel hebben ze een achterstand van zeven punten op nummer vier Aston Villa, maar ze hebben ook twee wedstrijden minder gespeeld. Alles kan dus nog voor Tottenham.

Hoe dan ook lijkt een drukke zomer te gaan worden bij de Londense club. Trainer Ange Postecoglou wil er de nodige versterkingen bij en naast Onana en Gallagher zouden ook Santiago Gimenez (Feyenoord), Lloyd Kelly (Bournemouth), Raphinha (Barcelona) en Samuel Iling-Junior (Juventus) nog op het verlanglijstje staan. 

Zou Tottenham een goede stap zijn voor Onana?

Meest recent

Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

11
11
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

46
46
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

116
116
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

371
371
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

28
28
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

190
190
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

170
170
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

253
253
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

158
158
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

120
120
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

188
188
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

139
139
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

54
54
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

533
533
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

91
91
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

47
47
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

260
260
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

102
102
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

206
206
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

456
456
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

379
379
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

102
102
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

69
69
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

204
204
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

193
193

Meer sportnieuws