'Volgende topclub meldt zich voor Onana'

128 stemmen
'Volgende topclub meldt zich voor Onana'

De laatste wedstrijden is hij bij Everton op de bank beland, maar desondanks zal Amadou Onana de komende maanden grof wild zijn. De Rode Duivel beschikt over een zeldzaam profiel op het middenveld en kan bovendien op zijn 22ste al de nodige ervaring voorleggen. Hij kan zich straks op het EK ook nog eens extra in de kijker spelen.

Everton heeft nog steeds geld nodig en Onana blijft één van de meest waardevolle spelers in de kern, waardoor de verwachting blijft dat de Toffees hem te gelde zullen maken. De voorbije maanden werd Onana alvast aan heel wat Europese topclubs gelinkt. Zijn naam viel zelfs bij FC Barcelona, maar in Engeland ook bij Arsenal en Newcastle United.

Ook Tottenham denkt aan Onana

Nu kan nog een mogelijke gegadigde toegevoegd worden, want The Telegraph weet dat ze ook bij Tottenham een oogje op Onana hebben laten vallen. Onze landgenoot is echter niet de enige middenvelder die ze op het oog hebben, want ze denken ook aan Conor Gallagher.

De 24-jarige is dit seizoen aanvoerder bij Chelsea, maar gaat daar straks zijn laatste contractjaar in en zou daardoor kunnen vertrekken. Chelsea zou wel 60 miljoen euro eisen en dat bedrag lijkt Tottenham toch te gortig. Als de prijs niet zakt, zou de kans weleens kunnen groeien dat ze voor Onana gaan.

Afhankelijk van Gallagher en Champions League

Daarnaast zullen de transferplannen van de Spurs ook afhangen van het al dan niet behalen van een Champions League-ticket. Momenteel hebben ze een achterstand van zeven punten op nummer vier Aston Villa, maar ze hebben ook twee wedstrijden minder gespeeld. Alles kan dus nog voor Tottenham.

Hoe dan ook lijkt een drukke zomer te gaan worden bij de Londense club. Trainer Ange Postecoglou wil er de nodige versterkingen bij en naast Onana en Gallagher zouden ook Santiago Gimenez (Feyenoord), Lloyd Kelly (Bournemouth), Raphinha (Barcelona) en Samuel Iling-Junior (Juventus) nog op het verlanglijstje staan. 

Zou Tottenham een goede stap zijn voor Onana?

Meest recent

Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

29
29
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

12
12
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

48
48
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

89
89
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

474
474
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

690
690
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

260
260
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

168
168
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

237
237
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

177
177
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

50
50
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

139
139
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

74
74
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

159
159
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

96
96
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

67
67
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

109
109
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

80
80
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

163
163
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

334
334
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1083
1083
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

237
237
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

124
124
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

261
261

Meer sportnieuws