KV Mechelen komt met opmerkelijk abonnementen-nieuws

door
KV Mechelen komt met opmerkelijk abonnementen-nieuws

Voor de fans van KV Mechelen is het een seizoen geworden van uitersten. Malinwa begon met een valse noot, inclusief ontslag van Defour maar rechtte nadien formidabel de rug. Finaal volgde wel een einde van de reguliere competitie in mineur. Naar volgende jaargang toe kwam de club nu met verrassend nieuws.

LEES OOK: 'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

De betere thriller zonder sprookjesachtig einde

Het verhaal van KV Mechelen dit seizoen leest als de betere thriller. Rood-Geel startte dramatisch onder Defour, die begin november werd afgedankt. Een kleine shock voor één van de 'boegbeelden' van KV (ook al sloot de Malinwa-supporter er enkel zijn carrière af).

Eerder verrassend koos Malinwa voor Besnik Hasi als T1 en dat bleek één groot succesverhaal. Na een fenomenale remonte had KV Mechelen op de slotspeeldag zijn lot in eigen handen richting de Champions' Play-offs.

Maar het sprookje/de thriller werd finaal niet afgesloten met een happy end. Malinwa verloor op die laatste speeldag van OHL, waardoor ze vooral bij Leuven, dat de redding in het slot pakte, een feestje bouwden.

Toch nog een stunt richting komend seizoen?

In de Europe Play-Offs doet KV het ondertussen prima maar het botst voorlopig op favoriet AA Gent, dat al een bonus van zes punten heeft. Komend weekend kan Malinwa de spanning wel enigszins terugbrengen als het thuis wint van de Buffalo's en zijn Europese droom blijven koesteren.

Ondertussen kwam de club zelf ook met nieuws richting de abonnementen van volgend seizoen. Die gaan, zij het heel beperkt, met 5% omhoog. En ook de drank die verkocht wordt zal met een zelfde percentage in prijs stijgen.

Een begrijpelijke keuze van de club?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

14
14
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

29
29
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

32
32
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

88
88
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

101
101
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

57
57
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

272
272
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

131
131
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

255
255
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

204
204
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

255
255
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

169
169
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

55
55
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

192
192
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

129
129
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

170
170
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

152
152
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

61
61
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

248
248
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

281
281
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

55
55
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

392
392
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

230
230
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

184
184

Meer sportnieuws