KV Mechelen komt met opmerkelijk abonnementen-nieuws

560 stemmen
KV Mechelen komt met opmerkelijk abonnementen-nieuws

Voor de fans van KV Mechelen is het een seizoen geworden van uitersten. Malinwa begon met een valse noot, inclusief ontslag van Defour maar rechtte nadien formidabel de rug. Finaal volgde wel een einde van de reguliere competitie in mineur. Naar volgende jaargang toe kwam de club nu met verrassend nieuws.

LEES OOK: Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

De betere thriller zonder sprookjesachtig einde

Het verhaal van KV Mechelen dit seizoen leest als de betere thriller. Rood-Geel startte dramatisch onder Defour, die begin november werd afgedankt. Een kleine shock voor één van de 'boegbeelden' van KV (ook al sloot de Malinwa-supporter er enkel zijn carrière af).

Eerder verrassend koos Malinwa voor Besnik Hasi als T1 en dat bleek één groot succesverhaal. Na een fenomenale remonte had KV Mechelen op de slotspeeldag zijn lot in eigen handen richting de Champions' Play-offs.

Maar het sprookje/de thriller werd finaal niet afgesloten met een happy end. Malinwa verloor op die laatste speeldag van OHL, waardoor ze vooral bij Leuven, dat de redding in het slot pakte, een feestje bouwden.

Toch nog een stunt richting komend seizoen?

In de Europe Play-Offs doet KV het ondertussen prima maar het botst voorlopig op favoriet AA Gent, dat al een bonus van zes punten heeft. Komend weekend kan Malinwa de spanning wel enigszins terugbrengen als het thuis wint van de Buffalo's en zijn Europese droom blijven koesteren.

Ondertussen kwam de club zelf ook met nieuws richting de abonnementen van volgend seizoen. Die gaan, zij het heel beperkt, met 5% omhoog. En ook de drank die verkocht wordt zal met een zelfde percentage in prijs stijgen.

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'
234

Een begrijpelijke keuze van de club?

Meest recent

Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

10
10
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

357
357
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

100
100
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

53
53
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

71
71
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

66
66
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

67
67
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

194
194
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

83
83
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

309
309
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

88
88
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

122
122
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

497
497
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

161
161
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

58
58
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

312
312
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

239
239
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

124
124
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

179
179
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

460
460
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

83
83
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

556
556
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

128
128

Meer sportnieuws