KV Mechelen komt met opmerkelijk abonnementen-nieuws

door
KV Mechelen komt met opmerkelijk abonnementen-nieuws

Voor de fans van KV Mechelen is het een seizoen geworden van uitersten. Malinwa begon met een valse noot, inclusief ontslag van Defour maar rechtte nadien formidabel de rug. Finaal volgde wel een einde van de reguliere competitie in mineur. Naar volgende jaargang toe kwam de club nu met verrassend nieuws.

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

De betere thriller zonder sprookjesachtig einde

Het verhaal van KV Mechelen dit seizoen leest als de betere thriller. Rood-Geel startte dramatisch onder Defour, die begin november werd afgedankt. Een kleine shock voor één van de 'boegbeelden' van KV (ook al sloot de Malinwa-supporter er enkel zijn carrière af).

Eerder verrassend koos Malinwa voor Besnik Hasi als T1 en dat bleek één groot succesverhaal. Na een fenomenale remonte had KV Mechelen op de slotspeeldag zijn lot in eigen handen richting de Champions' Play-offs.

Maar het sprookje/de thriller werd finaal niet afgesloten met een happy end. Malinwa verloor op die laatste speeldag van OHL, waardoor ze vooral bij Leuven, dat de redding in het slot pakte, een feestje bouwden.

Toch nog een stunt richting komend seizoen?

In de Europe Play-Offs doet KV het ondertussen prima maar het botst voorlopig op favoriet AA Gent, dat al een bonus van zes punten heeft. Komend weekend kan Malinwa de spanning wel enigszins terugbrengen als het thuis wint van de Buffalo's en zijn Europese droom blijven koesteren.

Ondertussen kwam de club zelf ook met nieuws richting de abonnementen van volgend seizoen. Die gaan, zij het heel beperkt, met 5% omhoog. En ook de drank die verkocht wordt zal met een zelfde percentage in prijs stijgen.

🚀

Een begrijpelijke keuze van de club?

Meest recent

Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

4
4
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

57
57
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

13
13
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

21
21
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

20
20
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

221
221
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

38
38
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

118
118
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

68
68
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

184
184
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

132
132
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

250
250
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

286
286
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

221
221
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

105
105
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

149
149
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

100
100
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

136
136
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

115
115
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

167
167
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

51
51
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

194
194
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

275
275
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

582
582

Meer sportnieuws