KV Mechelen komt met opmerkelijk abonnementen-nieuws

door
KV Mechelen komt met opmerkelijk abonnementen-nieuws

Voor de fans van KV Mechelen is het een seizoen geworden van uitersten. Malinwa begon met een valse noot, inclusief ontslag van Defour maar rechtte nadien formidabel de rug. Finaal volgde wel een einde van de reguliere competitie in mineur. Naar volgende jaargang toe kwam de club nu met verrassend nieuws.

LEES OOK: 'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

De betere thriller zonder sprookjesachtig einde

Het verhaal van KV Mechelen dit seizoen leest als de betere thriller. Rood-Geel startte dramatisch onder Defour, die begin november werd afgedankt. Een kleine shock voor één van de 'boegbeelden' van KV (ook al sloot de Malinwa-supporter er enkel zijn carrière af).

Eerder verrassend koos Malinwa voor Besnik Hasi als T1 en dat bleek één groot succesverhaal. Na een fenomenale remonte had KV Mechelen op de slotspeeldag zijn lot in eigen handen richting de Champions' Play-offs.

Maar het sprookje/de thriller werd finaal niet afgesloten met een happy end. Malinwa verloor op die laatste speeldag van OHL, waardoor ze vooral bij Leuven, dat de redding in het slot pakte, een feestje bouwden.

Toch nog een stunt richting komend seizoen?

In de Europe Play-Offs doet KV het ondertussen prima maar het botst voorlopig op favoriet AA Gent, dat al een bonus van zes punten heeft. Komend weekend kan Malinwa de spanning wel enigszins terugbrengen als het thuis wint van de Buffalo's en zijn Europese droom blijven koesteren.

Ondertussen kwam de club zelf ook met nieuws richting de abonnementen van volgend seizoen. Die gaan, zij het heel beperkt, met 5% omhoog. En ook de drank die verkocht wordt zal met een zelfde percentage in prijs stijgen.

Een begrijpelijke keuze van de club?

Meest recent

Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

15
15
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

51
51
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

29
29
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

109
109
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

116
116
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

98
98
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

54
54
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

547
547
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

351
351
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

22
22
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

67
67
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

87
87
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

496
496
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

396
396
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

146
146
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

44
44
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

108
108
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

110
110
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

390
390
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

282
282
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

381
381
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

494
494
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

54
54
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

60
60
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

320
320

Meer sportnieuws