'Na vertrek Mannaert: opmerkelijke nieuwkomer bij Club'

door
'Na vertrek Mannaert: opmerkelijke nieuwkomer bij Club'

Dinsdag kwam Club Brugge met het nieuws dat het definitief afscheid neemt van Vincent Mannaert. Die had eerder al zijn functie als CEO neergelegd, maar verdwijnt nu ook uit de Raad van Bestuur. Hij verkoop immers zijn aandelen aan Bart Verhaeghe, die zo nog wat meer macht verwerft.

Op het vertrek van Mannaert als CEO anticipeerde Club al met de promoties van Bob Maduo tot CEO en Devy Rigaux tot sportdirecteur. Nu moet echter ook de Raad van Bestuur hertekend worden en daarbij introduceert Verhaeghe nu een zeer opvallende naam.

LEES OOK: Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Verhaeghe loodst zijn zoon binnen bij Club

CEO Madou krijgt een zitje in de vernieuwde raad, maar Het Nieuwsblad weet dat ook Lucas Verhaeghe deel gaat uitmaken van het bestuur. De 25-jarige is inderdaad de zoon van. Hij komt echter niet zonder cv binnen, want hij studeerde aan de Vlerick Business School en voetbalde zelf nog in de jeugd van KV Mechelen.

Het is bovendien een beproefde tactiek van Verhaeghe om zijn opvolging te verzekeren. In zijn andere bedrijven zijn het zijn dochters die hoge functies vervullen, zijn zoon maakt nu dus zijn intrede bij Club. En dat zal niet alleen in de Raad van Bestuur zijn.

Naast bestuur ook functie in transferdepartement

Verhaeghe junior krijgt immers ook een functie in de dagelijkse werking, nadat hij al een tijdje stage liep bij Club. Het Laatste Nieuws stelt dat hij aan de slag zal gaan in het transferdepartement, waar hij onder Rigaux zal werken. Daarmee zal hij dus dagelijks zijn opwachting maken in het Belfius Basecamp.

Daarmee lijkt het vernieuwde Club Brugge stilaan vorm gekregen te hebben. De enige functie die nog ingevuld moet worden, is die van technisch directeur om de trainer bij te staan. Daarvoor circuleerden de voorbije weken de namen van Hugo Broos, Francky Dury en zelfs Hein Vanhaezebrouck.

Goede zet van Verhaeghe?

Meest recent

'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

0
0
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

20
20
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

18
18
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

65
65
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

96
96
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

126
126
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

157
157
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

186
186
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

314
314
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

154
154
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

44
44
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

85
85
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

522
522
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

74
74
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

732
732
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

530
530
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

78
78
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

165
165
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

408
408
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

213
213
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

714
714
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

584
584
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

317
317

Meer sportnieuws