'Na vertrek Mannaert: opmerkelijke nieuwkomer bij Club'

door
'Na vertrek Mannaert: opmerkelijke nieuwkomer bij Club'

Dinsdag kwam Club Brugge met het nieuws dat het definitief afscheid neemt van Vincent Mannaert. Die had eerder al zijn functie als CEO neergelegd, maar verdwijnt nu ook uit de Raad van Bestuur. Hij verkoop immers zijn aandelen aan Bart Verhaeghe, die zo nog wat meer macht verwerft.

Op het vertrek van Mannaert als CEO anticipeerde Club al met de promoties van Bob Maduo tot CEO en Devy Rigaux tot sportdirecteur. Nu moet echter ook de Raad van Bestuur hertekend worden en daarbij introduceert Verhaeghe nu een zeer opvallende naam.

LEES OOK: Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Verhaeghe loodst zijn zoon binnen bij Club

CEO Madou krijgt een zitje in de vernieuwde raad, maar Het Nieuwsblad weet dat ook Lucas Verhaeghe deel gaat uitmaken van het bestuur. De 25-jarige is inderdaad de zoon van. Hij komt echter niet zonder cv binnen, want hij studeerde aan de Vlerick Business School en voetbalde zelf nog in de jeugd van KV Mechelen.

Het is bovendien een beproefde tactiek van Verhaeghe om zijn opvolging te verzekeren. In zijn andere bedrijven zijn het zijn dochters die hoge functies vervullen, zijn zoon maakt nu dus zijn intrede bij Club. En dat zal niet alleen in de Raad van Bestuur zijn.

Naast bestuur ook functie in transferdepartement

Verhaeghe junior krijgt immers ook een functie in de dagelijkse werking, nadat hij al een tijdje stage liep bij Club. Het Laatste Nieuws stelt dat hij aan de slag zal gaan in het transferdepartement, waar hij onder Rigaux zal werken. Daarmee zal hij dus dagelijks zijn opwachting maken in het Belfius Basecamp.

Daarmee lijkt het vernieuwde Club Brugge stilaan vorm gekregen te hebben. De enige functie die nog ingevuld moet worden, is die van technisch directeur om de trainer bij te staan. Daarvoor circuleerden de voorbije weken de namen van Hugo Broos, Francky Dury en zelfs Hein Vanhaezebrouck.

Goede zet van Verhaeghe?

Meest recent

Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

17
17
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

20
20
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

194
194
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

198
198
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

47
47
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

105
105
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

165
165
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

143
143
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

46
46
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

238
238
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

487
487
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

74
74
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

150
150
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

154
154
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

469
469
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

357
357
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

245
245
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

258
258
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

221
221
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

151
151
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

166
166
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

70
70
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

211
211
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

480
480
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

463
463

Meer sportnieuws