'Na vertrek Mannaert: opmerkelijke nieuwkomer bij Club'

727 stemmen
'Na vertrek Mannaert: opmerkelijke nieuwkomer bij Club'

Dinsdag kwam Club Brugge met het nieuws dat het definitief afscheid neemt van Vincent Mannaert. Die had eerder al zijn functie als CEO neergelegd, maar verdwijnt nu ook uit de Raad van Bestuur. Hij verkoop immers zijn aandelen aan Bart Verhaeghe, die zo nog wat meer macht verwerft.

Op het vertrek van Mannaert als CEO anticipeerde Club al met de promoties van Bob Maduo tot CEO en Devy Rigaux tot sportdirecteur. Nu moet echter ook de Raad van Bestuur hertekend worden en daarbij introduceert Verhaeghe nu een zeer opvallende naam.

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Verhaeghe loodst zijn zoon binnen bij Club

CEO Madou krijgt een zitje in de vernieuwde raad, maar Het Nieuwsblad weet dat ook Lucas Verhaeghe deel gaat uitmaken van het bestuur. De 25-jarige is inderdaad de zoon van. Hij komt echter niet zonder cv binnen, want hij studeerde aan de Vlerick Business School en voetbalde zelf nog in de jeugd van KV Mechelen.

Het is bovendien een beproefde tactiek van Verhaeghe om zijn opvolging te verzekeren. In zijn andere bedrijven zijn het zijn dochters die hoge functies vervullen, zijn zoon maakt nu dus zijn intrede bij Club. En dat zal niet alleen in de Raad van Bestuur zijn.

Naast bestuur ook functie in transferdepartement

Verhaeghe junior krijgt immers ook een functie in de dagelijkse werking, nadat hij al een tijdje stage liep bij Club. Het Laatste Nieuws stelt dat hij aan de slag zal gaan in het transferdepartement, waar hij onder Rigaux zal werken. Daarmee zal hij dus dagelijks zijn opwachting maken in het Belfius Basecamp.

Daarmee lijkt het vernieuwde Club Brugge stilaan vorm gekregen te hebben. De enige functie die nog ingevuld moet worden, is die van technisch directeur om de trainer bij te staan. Daarvoor circuleerden de voorbije weken de namen van Hugo Broos, Francky Dury en zelfs Hein Vanhaezebrouck.

Goede zet van Verhaeghe?

Meest recent

Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

31
31
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

356
356
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

163
163
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

132
132
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

151
151
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

115
115
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

46
46
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

44
44
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

53
53
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

143
143
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

123
123
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

497
497
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

91
91
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

174
174
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

347
347
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

66
66
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1018
1018
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

511
511
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

187
187
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

991
991
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

170
170
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

465
465
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

866
866

Meer sportnieuws