Nainggolan geeft grote hint over zijn toekomst

door
Nainggolan geeft grote hint over zijn toekomst

Eind november koos Radja Nainggolan voor een zeer opmerkelijke uitdaging. Na zijn vertrek bij SPAL in de zomer zat hij vijf maanden zonder club, tot hij onderdak vond in Indonesië. In het land van zijn vader ging hij aan de slag bij Bhayangkara FC.

Nainggolan tekende er een contract tot het einde van het seizoen en kreeg één grote opdracht: zijn ploeg behoeden voor degradatie uit de Indonesische eerste klasse. Dat is hem uiteindelijk niet gelukt, want Bhayangkara eindigde als voorlaatste op ruime afstand van de veilige plaatsen.

LEES OOK: Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Nainggolan wil in Indonesië blijven

Desondanks heeft de ex-Rode Duivel genoten van zijn avontuur. "Ik wil deze familie bedanken om me de mogelijkheid te geven om een nieuwe kant van mezelf te ontdekken", schrijft hij immers op Instagram. Hij geeft meteen ook een grote hint over waar zijn toekomst zal liggen.

"Ik hoop dit avontuur te kunnen verderzetten, met dit team of een ander", klinkt het immers. "De mensen die ik hier ontmoet heb, zijn geweldig en ze hebben voor altijd mijn respect. Bedankt Bhayangkara FC en hopelijk tot volgend seizoen. Mijn toekomst ligt zeker in Indonesië."

Niet terug naar Europa

Op zijn 35ste lijkt Nainggolan dus niet meteen van plan om naar Europa terug te keren. Tijdens zijn Europese carrière was hij vooral in Italië actief. Hij trok als tiener naar Piacenza en kwam daarna nog uit voor Cagliari, AS Roma en Inter. In 2021 haalde Antwerp hem terug naar België, maar dat werd geen succes.

In Indonesië lijkt Nainggolan nu het geluk teruggevonden te hebben. Hij was er de voorbije maanden in tien matchen goed voor één goal en drie assists. Ongetwijfeld zullen er wel enkele lokale clubs klaarstaan om hem op te vangen.

Jammer dat Nainggolan niet naar België terugkeert?

Meest recent

Hazard emotioneel door Mourinho: “Wil je dat ik huil?”

Eden Hazard werd opgenomen in de Premier League Hall of Fame. De voormalige Rode Duivel wordt na ...

5
5
'Gemiste kans Anderlecht: Kompany vol voor oud target'

Bij Anderlecht zitten ze dit seizoen met een spitsenprobleem. Ze zagen op het einde van de ...

10
10
'Westerlo drijft Engelse grootmacht tot wanhoop'

Bij Westerlo is er in de zomer behoorlijk wat veranderd. Met Issame Charaï kwam er een nieuwe ...

11
11
Nachtmerrie voor Duivel in Ligue 1: "Wat een debiel!"

Woensdagavond wordt er ook gevoetbald in de Ligue 1, waarbij heel wat Belgen in actie komen. De ...

15
15
'KV Mechelen slikt flinke domper na bekerzege'

Voorlopig hebben alle eersteklassers hun job gedaan in de Croky Cup, ook KV Mechelen. Zij hadden het ...

39
39
Openda en co maken einde aan pijnlijke reeks

Het is al een bewogen week geweest voor Juventus, want enkele dagen geleden nam het nog afscheid van ...

22
22
Hayen geeft verklaring voor opmerkelijke basiself Club

Club Brugge begint woensdagavond aan zijn bekeravontuur met een op papier zeer haalbare affiche. Ze ...

118
118
'Over en out: Renard moet in januari weer transfermarkt op'

Het zijn niet bepaald vrolijke tijden bij Anderlecht. Het spel blijft dit seizoen pover en ook de ...

205
205
Debutanten bij Club, ook Union, Genk en Antwerp in actie

Er staat woensdagavond opnieuw heel wat bekervoetbal op het programma. Daarbij komen ook de nodige ...

51
51
Vannieuwkerke ontroert BV: "Zij was eerste slachtoffer"

Karl Vannieuwkerke kennen we uiteraard al jaren als één van de meest invloedrijke ...

21
21
Bijzondere clausule: jackpot op komst voor Kompany?

Er staat dit seizoen voorlopig geen maat op Bayern München. Het heeft nog altijd geen enkele ...

66
66
Mercato Anderlecht gefileerd: "Zullen al blij mogen zijn..."

Anderlecht staat komend weekend alweer voor een match van de waarheid. Tegen KV Mechelen zal het ...

138
138
Tom Waes betrokken in emotionele rollercoaster vol geheimen

Hij heeft het hart van een voetbalfan, het gezicht van een avonturier en de wilskracht van een ...

8
8
'Plotse interesse topclub: Hayen neemt standpunt in'

Bij Club Brugge hopen ze zich in alle rust voor te bereiden op de komende wedstrijden. Het speelt in ...

200
200
'Fofana helpt Lyon aan absolute knaltransfer'

Bij Olympique Lyon zullen ze het de komende maanden wellicht zonder Malick Fofana moeten stellen, ...

27
27
‘Duitsland kookt: Club Brugge kaapt ‘Der geilste Dribbler’’

Een 20-jarige linksbenige snelheidsduivel uit de 3. Liga steelt de show met een onstuitbare ...

442
442
'Meevaller voor Club: Barça zonder ster naar Jan Breydel'

Het belooft nog een helse klus te worden voor Club Brugge om zijn prestaties van vorig seizoen in de ...

106
106
Pittige confrontatie in beker: Cercle neemt geen risico

Deze week staat in het teken van de zestiende finales van de Croky Cup, waarbij donderdag de laatste ...

53
53
'Inter zet zinnen op nieuw goudhaantje uit JPL'

Vorig seizoen bleef Inter uiteindelijk met lege handen achter, nadat het in de Serie A de titel aan ...

70
70
Vini Jr bijt ferm door het stof bij Real Madrid

Real Madrid won afgelopen speeldag de Clasico in Spanje, maar toch zat het er even tegen bij De ...

69
69
“Het is moeilijk”: Metejoor en Celine verrassen iedereen

In de liefde valt soms alles op z’n plaats — ook buiten het veld. Terwijl Antwerp dit ...

31
31
Jackpot weg: Saibari maakt Anderlecht met de grond gelijk

Ismael Saibari is nog maar 24 jaar, maar de middenvelder heeft al heel wat watertjes doorzwommen. De ...

262
262
Club Brugge-pion verbaast iedereen: “Plots de beste”

Club Brugge neemt het in de beker op tegen Eendracht Aalst Lede. De Belgische vicekampioen is ...

248
248
Napoli komt met officieel statement over De Bruyne

Kevin De Bruyne blesseerde zich afgelopen speeldag bij Napoli en de middenvelder is inmiddels al ...

54
54
Eden Hazard krijgt grootste eer in Engeland: “Dit is té zot”

Eden Hazard speelde jarenlang bij Chelsea en jarenlang terroriseerde de voormalige Rode Duivel de ...

89
89

Meer sportnieuws