Tedesco over Milan-geruchten: "Ik heb mezelf voorgenomen..."

door
Tedesco over Milan-geruchten:

De Rode Duivels zijn momenteel nog allemaal actief bij hun clubs, waar ze de laatste fase van het seizoen ingaan. In juni trekken ze dan naar Duitsland voor het EK.

Daar willen ze een goed figuur slaan onder bondscoach Domenico Tedesco. De Duivels plaatsten zich probleemloos voor het toernooi en mogen gezonde ambities hebben in Duitsland. Tedesco zal nog enkele knopen moeten doorhakken, maar met onder meer Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku en Jérémy Doku beschikt hij over pure klasbakken.

LEES OOK: 'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Blijft Tedesco wel bij de Duivels?

Er was ongetwijfeld even ongerustheid in het bondsgebouw in Brussel toen bekend raakte dat Tedesco op de lijst zou staan van AC Milan om Stefano Pioli op te volgen. En dat terwijl onze bondscoach nog maar net zijn contract verlengde tot 2026. Aan het Duitse persbureau DPA bracht Tedesco nu zelf duidelijkheid over de hele zaak.

"Ik heb mijn contract verlengd en een duidelijk signaal gegeven aan iedereen: de clubs, de spelers en de bond", aldus Tedesco. "Ik voel me hier thuis, dus dingen van buitenaf raken me niet zo. Ik denk dat er altijd geruchten zullen zijn, maar ik heb mezelf voorgenomen dat ik me er niet door laat beïnvloeden."

WK 2026

De voetbalbond lijkt volop in Tedesco te geloven. Bewijs daarvan het nieuwe contract dat hij ondertekende tot 2026, het jaar waarin hij de Duivels moet leiden op het WK in de VS, Canada en Mexico.

Milan lijkt nu het geweer van schouder te veranderen en voor Mark van Bommel te gaan. De Nederlander zou de favoriete nieuwe coach zijn van adviseur Zlatan Ibrahimovic. Tedesco blijft zo dus zeker bij de Duivels.

Zal Tedesco zijn contract uitdoen?

Meest recent

Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

16
16
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

85
85
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

21
21
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

237
237
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

130
130
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

289
289
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

74
74
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

61
61
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

507
507
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

630
630
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

83
83
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

79
79
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

132
132
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1569
1569
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

163
163
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

226
226
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

52
52
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1386
1386
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

512
512
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

148
148
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22

Meer sportnieuws