Tedesco over Milan-geruchten: "Ik heb mezelf voorgenomen..."

83 stemmen
Tedesco over Milan-geruchten:

De Rode Duivels zijn momenteel nog allemaal actief bij hun clubs, waar ze de laatste fase van het seizoen ingaan. In juni trekken ze dan naar Duitsland voor het EK.

Daar willen ze een goed figuur slaan onder bondscoach Domenico Tedesco. De Duivels plaatsten zich probleemloos voor het toernooi en mogen gezonde ambities hebben in Duitsland. Tedesco zal nog enkele knopen moeten doorhakken, maar met onder meer Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku en Jérémy Doku beschikt hij over pure klasbakken.

LEES OOK: Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Blijft Tedesco wel bij de Duivels?

Er was ongetwijfeld even ongerustheid in het bondsgebouw in Brussel toen bekend raakte dat Tedesco op de lijst zou staan van AC Milan om Stefano Pioli op te volgen. En dat terwijl onze bondscoach nog maar net zijn contract verlengde tot 2026. Aan het Duitse persbureau DPA bracht Tedesco nu zelf duidelijkheid over de hele zaak.

"Ik heb mijn contract verlengd en een duidelijk signaal gegeven aan iedereen: de clubs, de spelers en de bond", aldus Tedesco. "Ik voel me hier thuis, dus dingen van buitenaf raken me niet zo. Ik denk dat er altijd geruchten zullen zijn, maar ik heb mezelf voorgenomen dat ik me er niet door laat beïnvloeden."

WK 2026

De voetbalbond lijkt volop in Tedesco te geloven. Bewijs daarvan het nieuwe contract dat hij ondertekende tot 2026, het jaar waarin hij de Duivels moet leiden op het WK in de VS, Canada en Mexico.

Milan lijkt nu het geweer van schouder te veranderen en voor Mark van Bommel te gaan. De Nederlander zou de favoriete nieuwe coach zijn van adviseur Zlatan Ibrahimovic. Tedesco blijft zo dus zeker bij de Duivels.

Zal Tedesco zijn contract uitdoen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

47
47
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

16
16
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

19
19
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

233
233
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

350
350
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

47
47
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

110
110
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

10
10
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

216
216
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

135
135
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

81
81
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

138
138
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

288
288
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

227
227
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

107
107
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

398
398
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

718
718
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

128
128
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

317
317
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

164
164
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

86
86
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

85
85
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

246
246
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

774
774
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

62
62

Meer sportnieuws