Tedesco over Milan-geruchten: "Ik heb mezelf voorgenomen..."

83
Tedesco over Milan-geruchten:

De Rode Duivels zijn momenteel nog allemaal actief bij hun clubs, waar ze de laatste fase van het seizoen ingaan. In juni trekken ze dan naar Duitsland voor het EK.

Daar willen ze een goed figuur slaan onder bondscoach Domenico Tedesco. De Duivels plaatsten zich probleemloos voor het toernooi en mogen gezonde ambities hebben in Duitsland. Tedesco zal nog enkele knopen moeten doorhakken, maar met onder meer Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku en Jérémy Doku beschikt hij over pure klasbakken.

LEES OOK: 'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Blijft Tedesco wel bij de Duivels?

Er was ongetwijfeld even ongerustheid in het bondsgebouw in Brussel toen bekend raakte dat Tedesco op de lijst zou staan van AC Milan om Stefano Pioli op te volgen. En dat terwijl onze bondscoach nog maar net zijn contract verlengde tot 2026. Aan het Duitse persbureau DPA bracht Tedesco nu zelf duidelijkheid over de hele zaak.

"Ik heb mijn contract verlengd en een duidelijk signaal gegeven aan iedereen: de clubs, de spelers en de bond", aldus Tedesco. "Ik voel me hier thuis, dus dingen van buitenaf raken me niet zo. Ik denk dat er altijd geruchten zullen zijn, maar ik heb mezelf voorgenomen dat ik me er niet door laat beïnvloeden."

WK 2026

De voetbalbond lijkt volop in Tedesco te geloven. Bewijs daarvan het nieuwe contract dat hij ondertekende tot 2026, het jaar waarin hij de Duivels moet leiden op het WK in de VS, Canada en Mexico.

Milan lijkt nu het geweer van schouder te veranderen en voor Mark van Bommel te gaan. De Nederlander zou de favoriete nieuwe coach zijn van adviseur Zlatan Ibrahimovic. Tedesco blijft zo dus zeker bij de Duivels.

Zal Tedesco zijn contract uitdoen?

Meest recent

Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

2
2
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

2
2
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

10
10
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

82
82
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

275
275
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

43
43
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

72
72
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

137
137
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

90
90
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

54
54
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

83
83
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

104
104
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

179
179
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

395
395
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

37
37
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

157
157
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

178
178
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

418
418
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

104
104
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

458
458
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

197
197
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

54
54

Meer sportnieuws