Tedesco over Milan-geruchten: "Ik heb mezelf voorgenomen..."

83 stemmen
Tedesco over Milan-geruchten:

De Rode Duivels zijn momenteel nog allemaal actief bij hun clubs, waar ze de laatste fase van het seizoen ingaan. In juni trekken ze dan naar Duitsland voor het EK.

Daar willen ze een goed figuur slaan onder bondscoach Domenico Tedesco. De Duivels plaatsten zich probleemloos voor het toernooi en mogen gezonde ambities hebben in Duitsland. Tedesco zal nog enkele knopen moeten doorhakken, maar met onder meer Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku en Jérémy Doku beschikt hij over pure klasbakken.

LEES OOK: 'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Blijft Tedesco wel bij de Duivels?

Er was ongetwijfeld even ongerustheid in het bondsgebouw in Brussel toen bekend raakte dat Tedesco op de lijst zou staan van AC Milan om Stefano Pioli op te volgen. En dat terwijl onze bondscoach nog maar net zijn contract verlengde tot 2026. Aan het Duitse persbureau DPA bracht Tedesco nu zelf duidelijkheid over de hele zaak.

"Ik heb mijn contract verlengd en een duidelijk signaal gegeven aan iedereen: de clubs, de spelers en de bond", aldus Tedesco. "Ik voel me hier thuis, dus dingen van buitenaf raken me niet zo. Ik denk dat er altijd geruchten zullen zijn, maar ik heb mezelf voorgenomen dat ik me er niet door laat beïnvloeden."

WK 2026

De voetbalbond lijkt volop in Tedesco te geloven. Bewijs daarvan het nieuwe contract dat hij ondertekende tot 2026, het jaar waarin hij de Duivels moet leiden op het WK in de VS, Canada en Mexico.

Milan lijkt nu het geweer van schouder te veranderen en voor Mark van Bommel te gaan. De Nederlander zou de favoriete nieuwe coach zijn van adviseur Zlatan Ibrahimovic. Tedesco blijft zo dus zeker bij de Duivels.

Zal Tedesco zijn contract uitdoen?

Meest recent

'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

141
141
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

26
26
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

44
44
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

117
117
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

528
528
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

304
304
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

335
335
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

35
35
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

224
224
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

31
31
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

587
587
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

509
509
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

355
355
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

86
86
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

417
417
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

380
380
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

151
151
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

154
154
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

703
703
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

292
292
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

329
329

Meer sportnieuws