Tedesco over Milan-geruchten: "Ik heb mezelf voorgenomen..."

83 stemmen
Tedesco over Milan-geruchten:

De Rode Duivels zijn momenteel nog allemaal actief bij hun clubs, waar ze de laatste fase van het seizoen ingaan. In juni trekken ze dan naar Duitsland voor het EK.

Daar willen ze een goed figuur slaan onder bondscoach Domenico Tedesco. De Duivels plaatsten zich probleemloos voor het toernooi en mogen gezonde ambities hebben in Duitsland. Tedesco zal nog enkele knopen moeten doorhakken, maar met onder meer Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku en Jérémy Doku beschikt hij over pure klasbakken.

LEES OOK: Lukaku neemt geen blad voor de mond: 'Hij was ideale bondscoach'

Blijft Tedesco wel bij de Duivels?

Er was ongetwijfeld even ongerustheid in het bondsgebouw in Brussel toen bekend raakte dat Tedesco op de lijst zou staan van AC Milan om Stefano Pioli op te volgen. En dat terwijl onze bondscoach nog maar net zijn contract verlengde tot 2026. Aan het Duitse persbureau DPA bracht Tedesco nu zelf duidelijkheid over de hele zaak.

"Ik heb mijn contract verlengd en een duidelijk signaal gegeven aan iedereen: de clubs, de spelers en de bond", aldus Tedesco. "Ik voel me hier thuis, dus dingen van buitenaf raken me niet zo. Ik denk dat er altijd geruchten zullen zijn, maar ik heb mezelf voorgenomen dat ik me er niet door laat beïnvloeden."

WK 2026

De voetbalbond lijkt volop in Tedesco te geloven. Bewijs daarvan het nieuwe contract dat hij ondertekende tot 2026, het jaar waarin hij de Duivels moet leiden op het WK in de VS, Canada en Mexico.

Milan lijkt nu het geweer van schouder te veranderen en voor Mark van Bommel te gaan. De Nederlander zou de favoriete nieuwe coach zijn van adviseur Zlatan Ibrahimovic. Tedesco blijft zo dus zeker bij de Duivels.

Zal Tedesco zijn contract uitdoen?

Meest recent

KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

0
0
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

40
40
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

368
368
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

55
55
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

61
61
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

28
28
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

87
87
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

110
110
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

103
103
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

770
770
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

359
359
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

114
114
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

835
835
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

398
398
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

464
464
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

457
457
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

137
137
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

510
510
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

118
118
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

283
283
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

264
264
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

264
264
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

694
694
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

180
180

Meer sportnieuws