'Everton vervangt Onana door ex-goudhaantje Genk'

door
'Everton vervangt Onana door ex-goudhaantje Genk'

Everton en Amadou Onana mogen ook volgend seizoen aantreden in de Premier League. Maar speelt de  Rode Duivel dan nog voor de Toffees?

Onana wordt namelijk al een hele tijd gelinkt aan een transfer. Everton hoopt ongetwijfeld dat Onana een goed EK afwerkt met de Duivels en zijn marktwaarde daardoor de hoogte in kunnen jagen. Volgens Transfermarkt bedraagt die momenteel 50 miljoen, maar Everton verlangt naar verluidt meer dan 60 miljoen.

Everton heeft vervanger Onana al op het oog

Onana heeft nog een contract tot midden 2027, maar lijkt klaar voor de Europese top. Tegelijkertijd kan het financieel noodlijdende Everton de centen meer dan gebruiken. Mogelijk vallen alle puzzelstukjes deze zomer in elkaar. Onder meer Arsenal, FC Barcelona en Newcastle United werden al genoemd.

Everton zal daardoor op zoek moeten gaan naar een vervanger en is daarbij volgens Sacha Tavolieri uitgekomen bij Wilfred Ndidi (27). De Toffees zouden de Nigeriaan van Leicester City al een voorstel gedaan hebben om de concurrentie te snel af te zijn. 

Ndidi speelde voor KRC Genk

We kennen Ndidi uiteraard van zijn passage bij KRC Genk. De middenvelder was bij de Limburgers goed voor 83 optredens (7 goals, 3 assists). In 2017 trok hij dan voor 17,6 miljoen euro naar Leicester City, waarmee hij onlangs de titel pakte in de Championship.

Ndidi heeft bij The Foxes nog een contract tot eind dit seizoen en is dus gratis op te pikken. Zal hij Onana komen vervangen in Goodison Park?

Wie is beter?

Meest recent

Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

0
0
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

25
25
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

15
15
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

15
15
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

108
108
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

247
247
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

107
107
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

123
123
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

67
67
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

124
124
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

419
419
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

143
143
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

82
82
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

615
615
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

183
183
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

44
44
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

828
828
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

148
148
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

276
276
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

490
490
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

806
806
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

969
969
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

225
225
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

57
57
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

140
140

Meer sportnieuws