'Mignolet of Jackers? Hayen maakt deze keuze'

2556 stemmen
'Mignolet of Jackers? Hayen maakt deze keuze'

Club Brugge ging zondag met 0-3 winnen in Genk en blijft zo wervelen in de Champions' Play-Off. Donderdag kan het ook op het Europese toneel een nieuw hoogtepunt beleven, want dan trekt het naar Italië voor zijn heenwedstrijd in de halve finale van de Conference League tegen Fiorentina.

Trainer Nicky Hayen lijkt voor die wedstrijd met een luxeprobleem te zitten. Niet alleen zitten heel wat spelers in een uitstekende vorm, er zijn ook nog een aantal geblesseerde sterkhouders teruggekeerd. In Genk zaten Simon Mignolet, Andreas Skov Olsen en Casper Nielsen voor het eerst opnieuw in de selectie.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Mignolet weer helemaal fit

Uiteindelijk kwam enkel die laatste in actie, terwijl Mignolet en Skov Olsen de hele wedstrijd op de bank bleven zitten. In doel koos Hayen zondag nog voor Nordin Jackers, die het de voorbije weken uitstekend deed als vervanger van Mignolet. De huurling van OH Leuven pakte zelfs punten voor zijn ploeg.

Het wordt dus niet makkelijk voor Hayen om de knoop door te hakken over wie donderdag in doel zal staan. Het Nieuwsblad weet wel dat Mignolet intussen weer helemaal fit is. Hij trainde de laatste drie dagen al zonder problemen mee met de groep en ook de laatste scan bracht goed nieuws.

Mignolet of Jackers in doel tegen Fiorentina?

De verwachting in zowel de spelersgroep als in het kamp-Jackers zou dan ook zijn dat de ex-Rode Duivel donderdag zijn wederoptreden zal maken. Maar helemaal zeker is dat nog niet - het zou niet de eerste keer zijn dat Hayen een verrassende keuze maakt.

Het wordt dus nog enkele dagen afwachten naar de keuze van de trainer. Die kan woensdag wel al een tipje van de sluier lichten, want dan spreekt hij zoals gebruikelijk daags voor de wedstrijd de pers toe.

Wie moet tegen Fiorentina in doel staan bij Club?

Meest recent

Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

1
1
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

121
121
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

84
84
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

80
80
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

52
52
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

115
115
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

194
194
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

41
41
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

175
175
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

321
321
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

894
894
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

44
44
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

151
151
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

226
226
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

139
139
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

116
116
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

328
328
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

563
563
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

198
198
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

741
741
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

818
818
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

128
128
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

97
97
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

204
204

Meer sportnieuws