'Mignolet of Jackers? Hayen maakt deze keuze'

door
'Mignolet of Jackers? Hayen maakt deze keuze'

Club Brugge ging zondag met 0-3 winnen in Genk en blijft zo wervelen in de Champions' Play-Off. Donderdag kan het ook op het Europese toneel een nieuw hoogtepunt beleven, want dan trekt het naar Italië voor zijn heenwedstrijd in de halve finale van de Conference League tegen Fiorentina.

Trainer Nicky Hayen lijkt voor die wedstrijd met een luxeprobleem te zitten. Niet alleen zitten heel wat spelers in een uitstekende vorm, er zijn ook nog een aantal geblesseerde sterkhouders teruggekeerd. In Genk zaten Simon Mignolet, Andreas Skov Olsen en Casper Nielsen voor het eerst opnieuw in de selectie.

LEES OOK: Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Mignolet weer helemaal fit

Uiteindelijk kwam enkel die laatste in actie, terwijl Mignolet en Skov Olsen de hele wedstrijd op de bank bleven zitten. In doel koos Hayen zondag nog voor Nordin Jackers, die het de voorbije weken uitstekend deed als vervanger van Mignolet. De huurling van OH Leuven pakte zelfs punten voor zijn ploeg.

Het wordt dus niet makkelijk voor Hayen om de knoop door te hakken over wie donderdag in doel zal staan. Het Nieuwsblad weet wel dat Mignolet intussen weer helemaal fit is. Hij trainde de laatste drie dagen al zonder problemen mee met de groep en ook de laatste scan bracht goed nieuws.

Mignolet of Jackers in doel tegen Fiorentina?

De verwachting in zowel de spelersgroep als in het kamp-Jackers zou dan ook zijn dat de ex-Rode Duivel donderdag zijn wederoptreden zal maken. Maar helemaal zeker is dat nog niet - het zou niet de eerste keer zijn dat Hayen een verrassende keuze maakt.

Het wordt dus nog enkele dagen afwachten naar de keuze van de trainer. Die kan woensdag wel al een tipje van de sluier lichten, want dan spreekt hij zoals gebruikelijk daags voor de wedstrijd de pers toe.

Wie moet tegen Fiorentina in doel staan bij Club?

Meest recent

Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

34
34
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

49
49
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

15
15
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

126
126
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

54
54
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

39
39
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

185
185
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

124
124
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

208
208
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

125
125
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

346
346
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

232
232
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

389
389
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

103
103
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

29
29
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

273
273
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

377
377
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

290
290
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

116
116
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

777
777
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

149
149
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

480
480
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

101
101
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

474
474
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

493
493

Meer sportnieuws