'Mignolet of Jackers? Hayen maakt deze keuze'

door
'Mignolet of Jackers? Hayen maakt deze keuze'

Club Brugge ging zondag met 0-3 winnen in Genk en blijft zo wervelen in de Champions' Play-Off. Donderdag kan het ook op het Europese toneel een nieuw hoogtepunt beleven, want dan trekt het naar Italië voor zijn heenwedstrijd in de halve finale van de Conference League tegen Fiorentina.

Trainer Nicky Hayen lijkt voor die wedstrijd met een luxeprobleem te zitten. Niet alleen zitten heel wat spelers in een uitstekende vorm, er zijn ook nog een aantal geblesseerde sterkhouders teruggekeerd. In Genk zaten Simon Mignolet, Andreas Skov Olsen en Casper Nielsen voor het eerst opnieuw in de selectie.

LEES OOK: Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Mignolet weer helemaal fit

Uiteindelijk kwam enkel die laatste in actie, terwijl Mignolet en Skov Olsen de hele wedstrijd op de bank bleven zitten. In doel koos Hayen zondag nog voor Nordin Jackers, die het de voorbije weken uitstekend deed als vervanger van Mignolet. De huurling van OH Leuven pakte zelfs punten voor zijn ploeg.

Het wordt dus niet makkelijk voor Hayen om de knoop door te hakken over wie donderdag in doel zal staan. Het Nieuwsblad weet wel dat Mignolet intussen weer helemaal fit is. Hij trainde de laatste drie dagen al zonder problemen mee met de groep en ook de laatste scan bracht goed nieuws.

Mignolet of Jackers in doel tegen Fiorentina?

De verwachting in zowel de spelersgroep als in het kamp-Jackers zou dan ook zijn dat de ex-Rode Duivel donderdag zijn wederoptreden zal maken. Maar helemaal zeker is dat nog niet - het zou niet de eerste keer zijn dat Hayen een verrassende keuze maakt.

Het wordt dus nog enkele dagen afwachten naar de keuze van de trainer. Die kan woensdag wel al een tipje van de sluier lichten, want dan spreekt hij zoals gebruikelijk daags voor de wedstrijd de pers toe.

Wie moet tegen Fiorentina in doel staan bij Club?

Meest recent

Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

2
2
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

25
25
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

6
6
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

22
22
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

137
137
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

106
106
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

192
192
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

259
259
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

180
180
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

105
105
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

312
312
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

270
270
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

610
610
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

336
336
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

52
52
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

85
85
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

81
81
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

56
56
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

167
167
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

65
65
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

91
91
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

95
95
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

89
89
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

189
189
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

579
579

Meer sportnieuws