'Mignolet of Jackers? Hayen maakt deze keuze'

door
'Mignolet of Jackers? Hayen maakt deze keuze'

Club Brugge ging zondag met 0-3 winnen in Genk en blijft zo wervelen in de Champions' Play-Off. Donderdag kan het ook op het Europese toneel een nieuw hoogtepunt beleven, want dan trekt het naar Italië voor zijn heenwedstrijd in de halve finale van de Conference League tegen Fiorentina.

Trainer Nicky Hayen lijkt voor die wedstrijd met een luxeprobleem te zitten. Niet alleen zitten heel wat spelers in een uitstekende vorm, er zijn ook nog een aantal geblesseerde sterkhouders teruggekeerd. In Genk zaten Simon Mignolet, Andreas Skov Olsen en Casper Nielsen voor het eerst opnieuw in de selectie.

LEES OOK: JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

Mignolet weer helemaal fit

Uiteindelijk kwam enkel die laatste in actie, terwijl Mignolet en Skov Olsen de hele wedstrijd op de bank bleven zitten. In doel koos Hayen zondag nog voor Nordin Jackers, die het de voorbije weken uitstekend deed als vervanger van Mignolet. De huurling van OH Leuven pakte zelfs punten voor zijn ploeg.

Het wordt dus niet makkelijk voor Hayen om de knoop door te hakken over wie donderdag in doel zal staan. Het Nieuwsblad weet wel dat Mignolet intussen weer helemaal fit is. Hij trainde de laatste drie dagen al zonder problemen mee met de groep en ook de laatste scan bracht goed nieuws.

Mignolet of Jackers in doel tegen Fiorentina?

De verwachting in zowel de spelersgroep als in het kamp-Jackers zou dan ook zijn dat de ex-Rode Duivel donderdag zijn wederoptreden zal maken. Maar helemaal zeker is dat nog niet - het zou niet de eerste keer zijn dat Hayen een verrassende keuze maakt.

Het wordt dus nog enkele dagen afwachten naar de keuze van de trainer. Die kan woensdag wel al een tipje van de sluier lichten, want dan spreekt hij zoals gebruikelijk daags voor de wedstrijd de pers toe.

Wie moet tegen Fiorentina in doel staan bij Club?

Meest recent

JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

161
161
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

47
47
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

141
141
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

57
57
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

620
620
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

674
674
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

251
251
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

159
159
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

58
58
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

191
191
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

123
123
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

391
391
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

29
29
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

189
189
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

182
182
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

75
75
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

117
117
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

284
284
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

204
204
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

24
24
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

69
69
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

135
135
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

512
512
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

116
116
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

753
753

Meer sportnieuws