'Mignolet of Jackers? Hayen maakt deze keuze'

door
'Mignolet of Jackers? Hayen maakt deze keuze'

Club Brugge ging zondag met 0-3 winnen in Genk en blijft zo wervelen in de Champions' Play-Off. Donderdag kan het ook op het Europese toneel een nieuw hoogtepunt beleven, want dan trekt het naar Italië voor zijn heenwedstrijd in de halve finale van de Conference League tegen Fiorentina.

Trainer Nicky Hayen lijkt voor die wedstrijd met een luxeprobleem te zitten. Niet alleen zitten heel wat spelers in een uitstekende vorm, er zijn ook nog een aantal geblesseerde sterkhouders teruggekeerd. In Genk zaten Simon Mignolet, Andreas Skov Olsen en Casper Nielsen voor het eerst opnieuw in de selectie.

LEES OOK: Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Mignolet weer helemaal fit

Uiteindelijk kwam enkel die laatste in actie, terwijl Mignolet en Skov Olsen de hele wedstrijd op de bank bleven zitten. In doel koos Hayen zondag nog voor Nordin Jackers, die het de voorbije weken uitstekend deed als vervanger van Mignolet. De huurling van OH Leuven pakte zelfs punten voor zijn ploeg.

Het wordt dus niet makkelijk voor Hayen om de knoop door te hakken over wie donderdag in doel zal staan. Het Nieuwsblad weet wel dat Mignolet intussen weer helemaal fit is. Hij trainde de laatste drie dagen al zonder problemen mee met de groep en ook de laatste scan bracht goed nieuws.

Mignolet of Jackers in doel tegen Fiorentina?

De verwachting in zowel de spelersgroep als in het kamp-Jackers zou dan ook zijn dat de ex-Rode Duivel donderdag zijn wederoptreden zal maken. Maar helemaal zeker is dat nog niet - het zou niet de eerste keer zijn dat Hayen een verrassende keuze maakt.

Het wordt dus nog enkele dagen afwachten naar de keuze van de trainer. Die kan woensdag wel al een tipje van de sluier lichten, want dan spreekt hij zoals gebruikelijk daags voor de wedstrijd de pers toe.

Wie moet tegen Fiorentina in doel staan bij Club?

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

63
63
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

227
227
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

23
23
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

103
103
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

135
135
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

339
339
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

87
87
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

221
221
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

247
247
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

86
86
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1804
1804
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

474
474
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

203
203
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

159
159
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

675
675
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

67
67
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

30
30
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

45
45
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

397
397
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

255
255
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

658
658
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

281
281
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

88
88

Meer sportnieuws