'Na de rel: Liverpool en Salah hakken toekomstknoop door'

door
'Na de rel: Liverpool en Salah hakken toekomstknoop door'

Het afscheid van Jürgen Klopp bij Liverpool dreigt er één in mineur te worden. De Reds werden enkele weken geleden al uitgeschakeld in de kwartfinale van de Europa League door Atalanta en nu lijken ze ook een kruis te mogen maken over de titel in de Premier League.

Na een één op zes tegen Everton en West Ham hebben ze hun achterstand op leider Arsenal immers al zien oplopen tot vijf punten, terwijl er nog maar drie wedstrijden te spelen zijn. Bovendien lijkt het ook binnenskamers te rommelen bij de Reds. Zaterdag kwam het bijvoorbeeld tot een stevige woordenwisseling tussen Klopp en Mohamed Salah.

Vraagtekens over toekomst Salah

De Egyptische sterspeler zat op West Ham al voor de tweede keer in drie wedstrijden op de bank en mocht pas een tiental minuten voor tijd invallen. Hij kon zijn frustratie daarover niet verbergen en vlak voor zijn invalbeurt kwam het tot een discussie met Klopp. Daarbij moest Darwin Nuñez zijn woeste ploegmaat zelfs komen intomen.

Het incident en de mindere vorm van Salah de voorbije weken doen de discussie over zijn toekomst opnieuw oplaaien. Dat komt ook omdat de aanvaller in juni al zijn 32ste verjaardag viert en straks ook zijn laatste contractjaar ingaat. Sinds vorige zomer wordt hij ook nadrukkelijk aan een transfer naar Saudi-Arabië gelinkt. De vraag stelt zich dan ook of Liverpool eieren voor zijn geld moet kiezen.

Salah noch Liverpool denkt aan transfer

Het betrouwbare The Athletic meldt echter dat een transfer niet aan de orde is. Salah komt ook volgend seizoen nog voor in de plannen van Liverpool en de winger zou zelf ook geen enkele indicatie gegeven hebben dat hij aan vertrekken denkt. Behoudens een verrassende wending blijft hij dus op Anfield.

Bovendien lijkt ook de Saudische interesse wat bekoeld te zijn. Daar denken ze wel nog aan Salah, maar lijken ze liever te wachten tot 2025 om vol voor zijn komst te gaan. Dan zouden ze immers geen transfersom moeten betalen en zal een transfer een stuk makkelijker worden.

Moet Liverpool zijn contract nog verlengen?

Meest recent

FIlip Joos slaat nieuwe weg in: "Hebben het ver geschopt"

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

0
0
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

3
3
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

28
28
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

91
91
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

51
51
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

263
263
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

131
131
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

38
38
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

43
43
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

152
152
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

324
324
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

471
471
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

63
63
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

71
71
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

983
983
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

252
252
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

790
790
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

220
220
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

438
438
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

43
43
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

158
158
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

53
53
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

58
58
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

81
81
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

395
395

Meer sportnieuws