'Na de rel: Liverpool en Salah hakken toekomstknoop door'

532 stemmen
'Na de rel: Liverpool en Salah hakken toekomstknoop door'

Het afscheid van Jürgen Klopp bij Liverpool dreigt er één in mineur te worden. De Reds werden enkele weken geleden al uitgeschakeld in de kwartfinale van de Europa League door Atalanta en nu lijken ze ook een kruis te mogen maken over de titel in de Premier League.

Na een één op zes tegen Everton en West Ham hebben ze hun achterstand op leider Arsenal immers al zien oplopen tot vijf punten, terwijl er nog maar drie wedstrijden te spelen zijn. Bovendien lijkt het ook binnenskamers te rommelen bij de Reds. Zaterdag kwam het bijvoorbeeld tot een stevige woordenwisseling tussen Klopp en Mohamed Salah.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Vraagtekens over toekomst Salah

De Egyptische sterspeler zat op West Ham al voor de tweede keer in drie wedstrijden op de bank en mocht pas een tiental minuten voor tijd invallen. Hij kon zijn frustratie daarover niet verbergen en vlak voor zijn invalbeurt kwam het tot een discussie met Klopp. Daarbij moest Darwin Nuñez zijn woeste ploegmaat zelfs komen intomen.

Het incident en de mindere vorm van Salah de voorbije weken doen de discussie over zijn toekomst opnieuw oplaaien. Dat komt ook omdat de aanvaller in juni al zijn 32ste verjaardag viert en straks ook zijn laatste contractjaar ingaat. Sinds vorige zomer wordt hij ook nadrukkelijk aan een transfer naar Saudi-Arabië gelinkt. De vraag stelt zich dan ook of Liverpool eieren voor zijn geld moet kiezen.

Salah noch Liverpool denkt aan transfer

Het betrouwbare The Athletic meldt echter dat een transfer niet aan de orde is. Salah komt ook volgend seizoen nog voor in de plannen van Liverpool en de winger zou zelf ook geen enkele indicatie gegeven hebben dat hij aan vertrekken denkt. Behoudens een verrassende wending blijft hij dus op Anfield.

Bovendien lijkt ook de Saudische interesse wat bekoeld te zijn. Daar denken ze wel nog aan Salah, maar lijken ze liever te wachten tot 2025 om vol voor zijn komst te gaan. Dan zouden ze immers geen transfersom moeten betalen en zal een transfer een stuk makkelijker worden.

Moet Liverpool zijn contract nog verlengen?

Meest recent

'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

4
4
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

28
28
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

174
174
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

104
104
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

245
245
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

156
156
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

131
131
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

70
70
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

70
70
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

124
124
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

159
159
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

296
296
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

302
302
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

222
222
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

401
401
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

134
134
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

632
632
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

96
96
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

62
62
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

355
355
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

157
157
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

38
38
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

104
104
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

160
160

Meer sportnieuws