'Na de rel: Liverpool en Salah hakken toekomstknoop door'

door
'Na de rel: Liverpool en Salah hakken toekomstknoop door'

Het afscheid van Jürgen Klopp bij Liverpool dreigt er één in mineur te worden. De Reds werden enkele weken geleden al uitgeschakeld in de kwartfinale van de Europa League door Atalanta en nu lijken ze ook een kruis te mogen maken over de titel in de Premier League.

Na een één op zes tegen Everton en West Ham hebben ze hun achterstand op leider Arsenal immers al zien oplopen tot vijf punten, terwijl er nog maar drie wedstrijden te spelen zijn. Bovendien lijkt het ook binnenskamers te rommelen bij de Reds. Zaterdag kwam het bijvoorbeeld tot een stevige woordenwisseling tussen Klopp en Mohamed Salah.

LEES OOK: 'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Vraagtekens over toekomst Salah

De Egyptische sterspeler zat op West Ham al voor de tweede keer in drie wedstrijden op de bank en mocht pas een tiental minuten voor tijd invallen. Hij kon zijn frustratie daarover niet verbergen en vlak voor zijn invalbeurt kwam het tot een discussie met Klopp. Daarbij moest Darwin Nuñez zijn woeste ploegmaat zelfs komen intomen.

Het incident en de mindere vorm van Salah de voorbije weken doen de discussie over zijn toekomst opnieuw oplaaien. Dat komt ook omdat de aanvaller in juni al zijn 32ste verjaardag viert en straks ook zijn laatste contractjaar ingaat. Sinds vorige zomer wordt hij ook nadrukkelijk aan een transfer naar Saudi-Arabië gelinkt. De vraag stelt zich dan ook of Liverpool eieren voor zijn geld moet kiezen.

Salah noch Liverpool denkt aan transfer

Het betrouwbare The Athletic meldt echter dat een transfer niet aan de orde is. Salah komt ook volgend seizoen nog voor in de plannen van Liverpool en de winger zou zelf ook geen enkele indicatie gegeven hebben dat hij aan vertrekken denkt. Behoudens een verrassende wending blijft hij dus op Anfield.

Bovendien lijkt ook de Saudische interesse wat bekoeld te zijn. Daar denken ze wel nog aan Salah, maar lijken ze liever te wachten tot 2025 om vol voor zijn komst te gaan. Dan zouden ze immers geen transfersom moeten betalen en zal een transfer een stuk makkelijker worden.

Moet Liverpool zijn contract nog verlengen?

Meest recent

Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

9
9
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

43
43
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

46
46
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

126
126
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

169
169
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

452
452
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

25
25
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

148
148
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

52
52
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

670
670
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

266
266
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

114
114
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

147
147
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

363
363
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

50
50
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

127
127
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1653
1653
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

554
554
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

625
625
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

20
20
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

222
222
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

465
465
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

349
349
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

298
298
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

248
248

Meer sportnieuws