'Na de rel: Liverpool en Salah hakken toekomstknoop door'

532 stemmen
'Na de rel: Liverpool en Salah hakken toekomstknoop door'

Het afscheid van Jürgen Klopp bij Liverpool dreigt er één in mineur te worden. De Reds werden enkele weken geleden al uitgeschakeld in de kwartfinale van de Europa League door Atalanta en nu lijken ze ook een kruis te mogen maken over de titel in de Premier League.

Na een één op zes tegen Everton en West Ham hebben ze hun achterstand op leider Arsenal immers al zien oplopen tot vijf punten, terwijl er nog maar drie wedstrijden te spelen zijn. Bovendien lijkt het ook binnenskamers te rommelen bij de Reds. Zaterdag kwam het bijvoorbeeld tot een stevige woordenwisseling tussen Klopp en Mohamed Salah.

Vraagtekens over toekomst Salah

De Egyptische sterspeler zat op West Ham al voor de tweede keer in drie wedstrijden op de bank en mocht pas een tiental minuten voor tijd invallen. Hij kon zijn frustratie daarover niet verbergen en vlak voor zijn invalbeurt kwam het tot een discussie met Klopp. Daarbij moest Darwin Nuñez zijn woeste ploegmaat zelfs komen intomen.

Het incident en de mindere vorm van Salah de voorbije weken doen de discussie over zijn toekomst opnieuw oplaaien. Dat komt ook omdat de aanvaller in juni al zijn 32ste verjaardag viert en straks ook zijn laatste contractjaar ingaat. Sinds vorige zomer wordt hij ook nadrukkelijk aan een transfer naar Saudi-Arabië gelinkt. De vraag stelt zich dan ook of Liverpool eieren voor zijn geld moet kiezen.

Salah noch Liverpool denkt aan transfer

Het betrouwbare The Athletic meldt echter dat een transfer niet aan de orde is. Salah komt ook volgend seizoen nog voor in de plannen van Liverpool en de winger zou zelf ook geen enkele indicatie gegeven hebben dat hij aan vertrekken denkt. Behoudens een verrassende wending blijft hij dus op Anfield.

Bovendien lijkt ook de Saudische interesse wat bekoeld te zijn. Daar denken ze wel nog aan Salah, maar lijken ze liever te wachten tot 2025 om vol voor zijn komst te gaan. Dan zouden ze immers geen transfersom moeten betalen en zal een transfer een stuk makkelijker worden.

Moet Liverpool zijn contract nog verlengen?

Meest recent

Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

1
1
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

5
5
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

41
41
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

133
133
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

85
85
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

228
228
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

261
261
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

23
23
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

883
883
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

34
34
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

36
36
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

92
92
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

360
360
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

138
138
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

149
149
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

69
69
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

105
105
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

64
64
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

61
61
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

240
240
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

146
146
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

42
42
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

311
311
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

201
201

Meer sportnieuws