'Na de rel: Liverpool en Salah hakken toekomstknoop door'

door
'Na de rel: Liverpool en Salah hakken toekomstknoop door'

Het afscheid van Jürgen Klopp bij Liverpool dreigt er één in mineur te worden. De Reds werden enkele weken geleden al uitgeschakeld in de kwartfinale van de Europa League door Atalanta en nu lijken ze ook een kruis te mogen maken over de titel in de Premier League.

Na een één op zes tegen Everton en West Ham hebben ze hun achterstand op leider Arsenal immers al zien oplopen tot vijf punten, terwijl er nog maar drie wedstrijden te spelen zijn. Bovendien lijkt het ook binnenskamers te rommelen bij de Reds. Zaterdag kwam het bijvoorbeeld tot een stevige woordenwisseling tussen Klopp en Mohamed Salah.

Vraagtekens over toekomst Salah

De Egyptische sterspeler zat op West Ham al voor de tweede keer in drie wedstrijden op de bank en mocht pas een tiental minuten voor tijd invallen. Hij kon zijn frustratie daarover niet verbergen en vlak voor zijn invalbeurt kwam het tot een discussie met Klopp. Daarbij moest Darwin Nuñez zijn woeste ploegmaat zelfs komen intomen.

Het incident en de mindere vorm van Salah de voorbije weken doen de discussie over zijn toekomst opnieuw oplaaien. Dat komt ook omdat de aanvaller in juni al zijn 32ste verjaardag viert en straks ook zijn laatste contractjaar ingaat. Sinds vorige zomer wordt hij ook nadrukkelijk aan een transfer naar Saudi-Arabië gelinkt. De vraag stelt zich dan ook of Liverpool eieren voor zijn geld moet kiezen.

Salah noch Liverpool denkt aan transfer

Het betrouwbare The Athletic meldt echter dat een transfer niet aan de orde is. Salah komt ook volgend seizoen nog voor in de plannen van Liverpool en de winger zou zelf ook geen enkele indicatie gegeven hebben dat hij aan vertrekken denkt. Behoudens een verrassende wending blijft hij dus op Anfield.

Bovendien lijkt ook de Saudische interesse wat bekoeld te zijn. Daar denken ze wel nog aan Salah, maar lijken ze liever te wachten tot 2025 om vol voor zijn komst te gaan. Dan zouden ze immers geen transfersom moeten betalen en zal een transfer een stuk makkelijker worden.

Moet Liverpool zijn contract nog verlengen?

Meest recent

Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

97
97
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

176
176
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

53
53
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

102
102
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

226
226
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

110
110
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

48
48
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

123
123
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

134
134
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

266
266
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

130
130
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

957
957
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

133
133
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

178
178
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

18
18
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

693
693
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

343
343
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

241
241
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

166
166
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

42
42
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

407
407
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

313
313
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

166
166
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

233
233
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

116
116

Meer sportnieuws