'Zirkzee maakt toptransfer naar verrassende grootmacht'

door
'Zirkzee maakt toptransfer naar verrassende grootmacht'

Internazionale mag zich na winst in de Milanese derby opnieuw kampioen van Italië noemen. De Nerazzurri blijven echter niet bij de pakken zitten en zijn al bezig met de toekomst.

Volgens La Gazzetta dello Sport maakt ook Joshua Zirkzee deel uit van die toekomstplannen. Inter zou coach Simone Inzaghi willen plezieren met de komst van de Nederlandse spits, die dit seizoen indruk maakt in de Serie A. Zirkzee scoorde al 11 goals en deelde ook al 5 assists uit in de Serie A.

LEES OOK: 'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Prijskaartje van 40 miljoen

Volgens Transfermarkt is Zirkzee momenteel 40 miljoen euro waard, maar Bologna lijkt meer te gaan verlangen bij een transfer. Het contract van de Nederlander loopt nog door tot midden 2026, waardoor Bologna in een sterke onderhandelingspositie zit. Inter lijkt bovendien te moeten afrekenen met stevige concurrentie voor Zirkzee.

Zo werden ook Manchester United, Arsenal en AC Milan al gelinkt aan de aanvaller. De Rossoneri zoeken een spits om Olivier Giroud na dit seizoen te vervangen. United wil dan weer een tweede spits na Rasmus Hojlund, terwijl Arsenal wel wat scorend vermogen kan gebruiken voorin.

Passage bij RSC Anderlecht

Zirkzee maakte in een niet zo ver verleden nog het mooie weer bij RSC Anderlecht, waar hij goed was 18 goals en 13 assists. Paars-Wit huurde hem van Bayern München, zijn toenmalige club, en wilde hem daarna definitief overnemen, maar kon niet op tegen het bod van Bologna.

De Italianen dreigen nu een uitstekende financiële zaak te doen en Zirkzee te kunnen verkopen voor een veelvoud van de 8,5 miljoen die ze zelf neertelden. Iets wat Anderlecht ongetwijfeld met lede ogen aanschouwt.

Wat is de beste club voor Zirkzee?

Meest recent

'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

55
55
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

32
32
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

17
17
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

28
28
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

100
100
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

231
231
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

382
382
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

52
52
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

64
64
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

880
880
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

238
238
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

689
689
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

196
196
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

414
414
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

41
41
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

139
139
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

51
51
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

56
56
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

74
74
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

371
371
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

460
460
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

225
225
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

169
169
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

638
638
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

1050
1050

Meer sportnieuws