'Zirkzee maakt toptransfer naar verrassende grootmacht'

door
'Zirkzee maakt toptransfer naar verrassende grootmacht'

Internazionale mag zich na winst in de Milanese derby opnieuw kampioen van Italië noemen. De Nerazzurri blijven echter niet bij de pakken zitten en zijn al bezig met de toekomst.

Volgens La Gazzetta dello Sport maakt ook Joshua Zirkzee deel uit van die toekomstplannen. Inter zou coach Simone Inzaghi willen plezieren met de komst van de Nederlandse spits, die dit seizoen indruk maakt in de Serie A. Zirkzee scoorde al 11 goals en deelde ook al 5 assists uit in de Serie A.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

Prijskaartje van 40 miljoen

Volgens Transfermarkt is Zirkzee momenteel 40 miljoen euro waard, maar Bologna lijkt meer te gaan verlangen bij een transfer. Het contract van de Nederlander loopt nog door tot midden 2026, waardoor Bologna in een sterke onderhandelingspositie zit. Inter lijkt bovendien te moeten afrekenen met stevige concurrentie voor Zirkzee.

Zo werden ook Manchester United, Arsenal en AC Milan al gelinkt aan de aanvaller. De Rossoneri zoeken een spits om Olivier Giroud na dit seizoen te vervangen. United wil dan weer een tweede spits na Rasmus Hojlund, terwijl Arsenal wel wat scorend vermogen kan gebruiken voorin.

Passage bij RSC Anderlecht

Zirkzee maakte in een niet zo ver verleden nog het mooie weer bij RSC Anderlecht, waar hij goed was 18 goals en 13 assists. Paars-Wit huurde hem van Bayern München, zijn toenmalige club, en wilde hem daarna definitief overnemen, maar kon niet op tegen het bod van Bologna.

De Italianen dreigen nu een uitstekende financiële zaak te doen en Zirkzee te kunnen verkopen voor een veelvoud van de 8,5 miljoen die ze zelf neertelden. Iets wat Anderlecht ongetwijfeld met lede ogen aanschouwt.

Wat is de beste club voor Zirkzee?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

25
25
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

19
19
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

44
44
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

134
134
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

59
59
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

185
185
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

71
71
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

138
138
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

123
123
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

218
218
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

490
490
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

118
118
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

236
236
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

56
56
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

190
190
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

92
92
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

142
142
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

312
312
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

279
279
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

140
140
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

320
320
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

238
238
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

249
249
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

905
905
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

283
283

Meer sportnieuws