'Zirkzee maakt toptransfer naar verrassende grootmacht'

door
'Zirkzee maakt toptransfer naar verrassende grootmacht'

Internazionale mag zich na winst in de Milanese derby opnieuw kampioen van Italië noemen. De Nerazzurri blijven echter niet bij de pakken zitten en zijn al bezig met de toekomst.

Volgens La Gazzetta dello Sport maakt ook Joshua Zirkzee deel uit van die toekomstplannen. Inter zou coach Simone Inzaghi willen plezieren met de komst van de Nederlandse spits, die dit seizoen indruk maakt in de Serie A. Zirkzee scoorde al 11 goals en deelde ook al 5 assists uit in de Serie A.

LEES OOK: Mourinho per direct ontslagen: waanzinnige ontslagvergoeding

Prijskaartje van 40 miljoen

Volgens Transfermarkt is Zirkzee momenteel 40 miljoen euro waard, maar Bologna lijkt meer te gaan verlangen bij een transfer. Het contract van de Nederlander loopt nog door tot midden 2026, waardoor Bologna in een sterke onderhandelingspositie zit. Inter lijkt bovendien te moeten afrekenen met stevige concurrentie voor Zirkzee.

Zo werden ook Manchester United, Arsenal en AC Milan al gelinkt aan de aanvaller. De Rossoneri zoeken een spits om Olivier Giroud na dit seizoen te vervangen. United wil dan weer een tweede spits na Rasmus Hojlund, terwijl Arsenal wel wat scorend vermogen kan gebruiken voorin.

Passage bij RSC Anderlecht

Zirkzee maakte in een niet zo ver verleden nog het mooie weer bij RSC Anderlecht, waar hij goed was 18 goals en 13 assists. Paars-Wit huurde hem van Bayern München, zijn toenmalige club, en wilde hem daarna definitief overnemen, maar kon niet op tegen het bod van Bologna.

De Italianen dreigen nu een uitstekende financiële zaak te doen en Zirkzee te kunnen verkopen voor een veelvoud van de 8,5 miljoen die ze zelf neertelden. Iets wat Anderlecht ongetwijfeld met lede ogen aanschouwt.

Wat is de beste club voor Zirkzee?

Meest recent

'Zeer fraaie transferslag voor La Louvière'

Belgische teams hebben nog enkele dagen om zich te versterken. Dat zal nodig zijn, zeker voor de ...

8
8
Tielemans doorbreekt stilzwijgen: terugkeer naar Anderlecht?

Youri Tielemans verliet RSC Anderlecht met een titel, maar nadien pakte RSCA geen platte prijs meer. ...

64
64
'Anderlecht in shock: gigantische transfer Verschaeren'

Anderlecht moest dinsdagavond nog afscheid nemen van Kasper Dolberg, die vlak voor het sluiten van ...

416
416
'Vergeten Origi zorgt voor complete transferbom'

De Rode Duivels moeten de komende maanden op zoek naar een vervanger voor de langdurig geblesseerde ...

149
149
'Shockgolf bij Standard: pijnlijke onthulling komt uit'

Bij Standard namen ze dit seizoen een nieuwe start. Met Marc Wilmots en Pierre François ...

178
178
Joos choqueert met Lukaku-vervanger bij Duivels

De Rode Duivels moeten in de komende dagen een nieuwe stap zetten richting kwalificatie voor het WK ...

243
243
Crisis dreigt: Lammens nu al kop van Jut bij United

Maandagavond sloot de transfermarkt in de Europese topcompetities, maar voor enkele landgenoten kwam ...

249
249
'Ajax verrast Bounida met geweldige opsteker'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond zijn deuren. Bij Ajax streek er op de valreep nog ...

89
89
'Anderlecht loopt dubbel blauwtje op transfermarkt'

Voor Belgische clubs is de transfermarkt nog enkele dagen open. Die tijd zullen ze bij Anderlecht ...

524
524
Pro League maakt speeldata inhaalmatchen bekend

De Belgische clubs kunnen even uitblazen, want volgend weekend wordt er niet gevoetbald in de ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Straffe wending Lukaku, KVM verliest lieveling'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

467
467
HVH schrikt van transferbom in JPL: “Viel van mijn stoel”

De zomermercato is bijna ten einde in België. Er kwamen al heel wat soaps en transferwendingen ...

727
727
Charleroi pakt op de valreep uit met groot talent

Terwijl de zomertransferperiode in de meeste Europese competities al is afgesloten gaat de mercato ...

68
68
Complete Anderlecht-farce: 'Club in de aanbieding gezet'

RSC Anderlecht staat in rep en roer. Het seizoen is nog maar net begonnen, maar de supporters zijn ...

250
250
'Verrassende wending in transferdossier Stroeykens'

Bij RSC Anderlecht moet er nog heel wat gebeuren de komende dagen. Olivier Renard en Tim Borguet ...

763
763
Topclub afgemaakt door Hein: "Wat voor beleid is dat?"

De Belgische spelers maakten geen absolute toptransfers. Ze behoorden zeker niet tot de duurste ...

406
406
'Renard slaat toe: miljoenendeal in januari ligt nu al vast'

RSC Anderlecht kent een zeer moeizame zomermercato. Er werd heel veel kwantiteit gehaald, maar ...

575
575
Lommel SK maakt volgende transfer wereldkundig

Bij Lommel SK hebben ze op drie dagen tijd drie uitgaande transfers afgerond. Na Filip Krastev ...

40
40
De Condé breekt stilte over transfer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht lijkt het voor Olivier Renard niet makkelijk te gaan worden. Twee mercato’s ...

1111
1111
Vervanger Patris? STVV geeft meteen duidelijkheid

STVV heeft weer zeer goede financiële zaken gedaan. Louis Patris werd op slechts enkele maanden ...

311
311
'Overmars per direct mercato op met Doumbia-miljoenen'

Slechts enkele dagen na het vertrek van Senne Lammens richting Manchester United, staat Antwerp FC ...

693
693
Pure waanzin: absurde zak geld voor Ten Hag na ontslag

Erik ten Hag had gehoopt zijn trainerscarrière dit seizoen nieuw leven in te blazen bij Bayer ...

333
333
Dodelijk drama: Ruben Van Gucht kan het niet aan

Ruben Van Gucht heeft al jarenlang een enorm groot hart voor de sport. De presentator/commentator is ...

229
229
De Cuyper heeft advies voor Garcia: "Dat kan een troef zijn"

Nu het transfergeweld stilaan voorbij is, kunnen de Rode Duivels zich volledig focussen op de ...

545
545
Van der Gijp snapt Belgen niet: "Dolberg-sentiment is bizar"

RSC Anderlecht is zijn sterspeler dan toch kwijt. De Brusselaars namen dinsdagavond officieel ...

637
637

Meer sportnieuws