Clash Klopp en Salah: "Als ik iets zeg, staat het kot in brand"

door
Clash Klopp en Salah:

Het afscheid van Jürgen Klopp bij Liverpool lijkt er stilaan één in mineur te worden. De Reds gingen er al uit in de kwartfinale van de Europa League tegen Atalanta en nu lijken ze ook de titel in de Premier League te grabbel te gooien. Na een één op zes tegen Everton en West Ham dreigt de kloof met Arsenal en Manchester City verder op te lopen.

Zaterdag raakte Liverpool niet verder dan een teleurstellende 2-2 op het veld van West Ham, nadat het in het slotkwartier nog een voorsprong te grabbel gooide. Bovendien kwam het ook tot een opstootje langs de zijlijn tussen Klopp en sterspeler Mohamed Salah.

Klopp en Salah clashen aan zijlijn

De Egyptenaar moest al voor de tweede keer in drie wedstrijden op de bank plaatsnemen. Pas tien minuten voor tijd gooide Klopp hem in de strijd. Salah stond klaar om in te vallen toen de 2-2 viel en daarna kwam het tot een zeer verhitte discussie met zijn trainer.

Er lijkt dus ruis op de lijn te zitten bij Liverpool. Salah gooide achteraf bovendien ook nog wat olie op het vuur. Toen hij in de mixed zone aangeklampt werd door reporters, pakte hij uit met een mysterieuze quote. "Als ik nu iets zeg, dan staat het kot in brand," verklaarde hij immers.

Salah gooit olie op het vuur

Dat was toch enigszins tot de verrassing van Klopp, die dacht dat het incident uitgeklaard was. "We hebben erover gesproken in de kleedkamer en daarmee is voor mij de kous af. Dat is alles", vertelde hij immers. "Mijn indruk was dat het voor hem ook uitgeklaard was."

De laatste drie wedstrijden van Klopp bij Liverpool dreigen zo toch in een grimmige sfeer te verlopen. Het wordt niet het afscheid waar hij van gedroomd had, zoveel staat nu al vast.

Is Liverpool nu helemaal uitgeteld voor de titel?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

62
62
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

45
45
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

22
22
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

19
19
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

14
14
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

114
114
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

50
50
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

86
86
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

133
133
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

104
104
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

376
376
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

146
146
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

85
85
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

110
110
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

44
44
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

213
213
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

252
252
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

139
139
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

350
350
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

85
85
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

123
123

Meer sportnieuws