Clash Klopp en Salah: "Als ik iets zeg, staat het kot in brand"

door
Clash Klopp en Salah:

Het afscheid van Jürgen Klopp bij Liverpool lijkt er stilaan één in mineur te worden. De Reds gingen er al uit in de kwartfinale van de Europa League tegen Atalanta en nu lijken ze ook de titel in de Premier League te grabbel te gooien. Na een één op zes tegen Everton en West Ham dreigt de kloof met Arsenal en Manchester City verder op te lopen.

Zaterdag raakte Liverpool niet verder dan een teleurstellende 2-2 op het veld van West Ham, nadat het in het slotkwartier nog een voorsprong te grabbel gooide. Bovendien kwam het ook tot een opstootje langs de zijlijn tussen Klopp en sterspeler Mohamed Salah.

Klopp en Salah clashen aan zijlijn

De Egyptenaar moest al voor de tweede keer in drie wedstrijden op de bank plaatsnemen. Pas tien minuten voor tijd gooide Klopp hem in de strijd. Salah stond klaar om in te vallen toen de 2-2 viel en daarna kwam het tot een zeer verhitte discussie met zijn trainer.

Er lijkt dus ruis op de lijn te zitten bij Liverpool. Salah gooide achteraf bovendien ook nog wat olie op het vuur. Toen hij in de mixed zone aangeklampt werd door reporters, pakte hij uit met een mysterieuze quote. "Als ik nu iets zeg, dan staat het kot in brand," verklaarde hij immers.

Salah gooit olie op het vuur

Dat was toch enigszins tot de verrassing van Klopp, die dacht dat het incident uitgeklaard was. "We hebben erover gesproken in de kleedkamer en daarmee is voor mij de kous af. Dat is alles", vertelde hij immers. "Mijn indruk was dat het voor hem ook uitgeklaard was."

De laatste drie wedstrijden van Klopp bij Liverpool dreigen zo toch in een grimmige sfeer te verlopen. Het wordt niet het afscheid waar hij van gedroomd had, zoveel staat nu al vast.

Is Liverpool nu helemaal uitgeteld voor de titel?

Meest recent

Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

4
4
Leko: "Na ons zijn zij de best voetballende ploeg in België"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

9
9
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

191
191
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

78
78
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

69
69
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

312
312
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

339
339
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

96
96
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

201
201
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

605
605
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

298
298
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

205
205
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

56
56
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

30
30
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

243
243
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

83
83
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

524
524
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

192
192
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

187
187
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

421
421
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

406
406
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

314
314
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

157
157
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

240
240

Meer sportnieuws