Clash Klopp en Salah: "Als ik iets zeg, staat het kot in brand"

door stemmen
Clash Klopp en Salah:

Het afscheid van Jürgen Klopp bij Liverpool lijkt er stilaan één in mineur te worden. De Reds gingen er al uit in de kwartfinale van de Europa League tegen Atalanta en nu lijken ze ook de titel in de Premier League te grabbel te gooien. Na een één op zes tegen Everton en West Ham dreigt de kloof met Arsenal en Manchester City verder op te lopen.

Zaterdag raakte Liverpool niet verder dan een teleurstellende 2-2 op het veld van West Ham, nadat het in het slotkwartier nog een voorsprong te grabbel gooide. Bovendien kwam het ook tot een opstootje langs de zijlijn tussen Klopp en sterspeler Mohamed Salah.

LEES OOK: Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

Klopp en Salah clashen aan zijlijn

De Egyptenaar moest al voor de tweede keer in drie wedstrijden op de bank plaatsnemen. Pas tien minuten voor tijd gooide Klopp hem in de strijd. Salah stond klaar om in te vallen toen de 2-2 viel en daarna kwam het tot een zeer verhitte discussie met zijn trainer.

Er lijkt dus ruis op de lijn te zitten bij Liverpool. Salah gooide achteraf bovendien ook nog wat olie op het vuur. Toen hij in de mixed zone aangeklampt werd door reporters, pakte hij uit met een mysterieuze quote. "Als ik nu iets zeg, dan staat het kot in brand," verklaarde hij immers.

Salah gooit olie op het vuur

Dat was toch enigszins tot de verrassing van Klopp, die dacht dat het incident uitgeklaard was. "We hebben erover gesproken in de kleedkamer en daarmee is voor mij de kous af. Dat is alles", vertelde hij immers. "Mijn indruk was dat het voor hem ook uitgeklaard was."

De laatste drie wedstrijden van Klopp bij Liverpool dreigen zo toch in een grimmige sfeer te verlopen. Het wordt niet het afscheid waar hij van gedroomd had, zoveel staat nu al vast.

Is Liverpool nu helemaal uitgeteld voor de titel?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

347
347
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

21
21
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

39
39
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

99
99
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

131
131
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

103
103
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

191
191
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

209
209
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

156
156
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

136
136
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

512
512
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

730
730
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

414
414
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

218
218
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

128
128
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

82
82
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

420
420
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

103
103
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

309
309
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

282
282
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

435
435
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

445
445

Meer sportnieuws