Zwakke Rouches bijten tanden stuk op uitgebluste Kanaries

79
Zwakke Rouches bijten tanden stuk op uitgebluste Kanaries

In de strijd om een Europees ticket heeft Standard voor de zesde keer op een rij (!) niet gewonnen. Deze keer zette het team van Leko nog wel orde op zaken na een vroege treffer van STVV, dat was finaal opnieuw onvoldoende voor een zege. Beide ploegen slepen zich wat naar het einde.

In de Europe Play-Offs stond er voor Standard en STVV nog relatief weinig op het spel, buiten de eer uiteraard. Het team van Leko won voorlopig nog niet in deze nacompetitie en ook de Kanaries hinkten stevig achterop tegenover AA Gent en KV Mechelen. Bij beide ploegen waren er heel wat spelerswissels.

LEES OOK: Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Gezwinde Kanaries bezorgen Rouches mokerslag

De Rouches kwamen ei zo na meteen (gelukkig) op voorsprong. Doelman Suzuki knalde de bal pardoes tegen Yeboah en die caprioleerde rakelings naast de verkeerde (voor Standard dan) kant van de paal. De Kanaries namen nadien gezwind over en na een fraaie uittrap van diezelfde Suzuki zorgde Ogawa in twee tijden voor de 0-1.

Standard rechtte nadien wel de rug en duwde de Kanaries terug tot voor het eigen doel. Buiten een niet gekadreerde poging van Yeboah leverde dat offensiefje wel weinig op. Nog voor de pauze haalde een zichtbaar ontevreden Leko met Djenepo een speler naar de kant, Balikwisha kwam in zijn plaats. Halfweg leek de thuisploeg andermaal op weg naar puntenverlies.

VAR nekt ultieme comeback van Standard

Na de pauze drong de thuisploeg steeds meer aan (een afgeweken bal door Van Helden vloog pardoes tegen de paal) en op het uur kregen de Rouches ook loon naar werken. De vrijstaande Panzo kopte staalhard raak na een prima hoekschop van Kawabe: 1-1.

STVV kwam in het slotkwartier via Ito nog twee maal dicht bij de zege en aan de overzijde vond Price met een harde knal doelman Suzuki op zijn weg. Uiteindelijk leek Standard in het absolute slot nog een levenslijn te krijgen na handspel van STVV. De VAR kwam echter tussen en de strafschop werd teruggedraaid vanwege een duwfout. Zo pakken de Kanaries en de Rouches elk een punt, één waar ze uiteraard weinig mee opschieten.

Scoreverloop:

0-1 (13') Ogawa, 1-1 (63') Panzo

Denkt u dat Standard volgend seizoen beter voor de dag komt?

Meest recent

Beale spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Jonas De Roeck beleefde zondagavond een droomdebuut als trainer van STVV, maar dat ging wel ten ...

0
0
Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

5
5
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

28
28
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

24
24
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

10
10
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

19
19
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

85
85
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

29
29
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

53
53
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

61
61
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

258
258
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

399
399
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

115
115
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

280
280
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

143
143
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

120
120
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

512
512
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

584
584
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

791
791
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

79
79
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

675
675

Meer sportnieuws