Zwakke Rouches bijten tanden stuk op uitgebluste Kanaries

door
Zwakke Rouches bijten tanden stuk op uitgebluste Kanaries

In de strijd om een Europees ticket heeft Standard voor de zesde keer op een rij (!) niet gewonnen. Deze keer zette het team van Leko nog wel orde op zaken na een vroege treffer van STVV, dat was finaal opnieuw onvoldoende voor een zege. Beide ploegen slepen zich wat naar het einde.

In de Europe Play-Offs stond er voor Standard en STVV nog relatief weinig op het spel, buiten de eer uiteraard. Het team van Leko won voorlopig nog niet in deze nacompetitie en ook de Kanaries hinkten stevig achterop tegenover AA Gent en KV Mechelen. Bij beide ploegen waren er heel wat spelerswissels.

LEES OOK: Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Gezwinde Kanaries bezorgen Rouches mokerslag

De Rouches kwamen ei zo na meteen (gelukkig) op voorsprong. Doelman Suzuki knalde de bal pardoes tegen Yeboah en die caprioleerde rakelings naast de verkeerde (voor Standard dan) kant van de paal. De Kanaries namen nadien gezwind over en na een fraaie uittrap van diezelfde Suzuki zorgde Ogawa in twee tijden voor de 0-1.

Standard rechtte nadien wel de rug en duwde de Kanaries terug tot voor het eigen doel. Buiten een niet gekadreerde poging van Yeboah leverde dat offensiefje wel weinig op. Nog voor de pauze haalde een zichtbaar ontevreden Leko met Djenepo een speler naar de kant, Balikwisha kwam in zijn plaats. Halfweg leek de thuisploeg andermaal op weg naar puntenverlies.

VAR nekt ultieme comeback van Standard

Na de pauze drong de thuisploeg steeds meer aan (een afgeweken bal door Van Helden vloog pardoes tegen de paal) en op het uur kregen de Rouches ook loon naar werken. De vrijstaande Panzo kopte staalhard raak na een prima hoekschop van Kawabe: 1-1.

STVV kwam in het slotkwartier via Ito nog twee maal dicht bij de zege en aan de overzijde vond Price met een harde knal doelman Suzuki op zijn weg. Uiteindelijk leek Standard in het absolute slot nog een levenslijn te krijgen na handspel van STVV. De VAR kwam echter tussen en de strafschop werd teruggedraaid vanwege een duwfout. Zo pakken de Kanaries en de Rouches elk een punt, één waar ze uiteraard weinig mee opschieten.

Scoreverloop:

0-1 (13') Ogawa, 1-1 (63') Panzo

Denkt u dat Standard volgend seizoen beter voor de dag komt?

Meest recent

‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

319
319
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

109
109
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

22
22
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

45
45
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

55
55
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1354
1354
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

103
103
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

181
181
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

28
28
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

831
831
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

464
464
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

68
68
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

41
41
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

119
119
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

96
96
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

49
49
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

97
97
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

214
214
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

53
53
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

127
127
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

21
21
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

56
56
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

28
28
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

287
287

Meer sportnieuws