Zwakke Rouches bijten tanden stuk op uitgebluste Kanaries

door
Zwakke Rouches bijten tanden stuk op uitgebluste Kanaries

In de strijd om een Europees ticket heeft Standard voor de zesde keer op een rij (!) niet gewonnen. Deze keer zette het team van Leko nog wel orde op zaken na een vroege treffer van STVV, dat was finaal opnieuw onvoldoende voor een zege. Beide ploegen slepen zich wat naar het einde.

In de Europe Play-Offs stond er voor Standard en STVV nog relatief weinig op het spel, buiten de eer uiteraard. Het team van Leko won voorlopig nog niet in deze nacompetitie en ook de Kanaries hinkten stevig achterop tegenover AA Gent en KV Mechelen. Bij beide ploegen waren er heel wat spelerswissels.

LEES OOK: ‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Gezwinde Kanaries bezorgen Rouches mokerslag

De Rouches kwamen ei zo na meteen (gelukkig) op voorsprong. Doelman Suzuki knalde de bal pardoes tegen Yeboah en die caprioleerde rakelings naast de verkeerde (voor Standard dan) kant van de paal. De Kanaries namen nadien gezwind over en na een fraaie uittrap van diezelfde Suzuki zorgde Ogawa in twee tijden voor de 0-1.

Standard rechtte nadien wel de rug en duwde de Kanaries terug tot voor het eigen doel. Buiten een niet gekadreerde poging van Yeboah leverde dat offensiefje wel weinig op. Nog voor de pauze haalde een zichtbaar ontevreden Leko met Djenepo een speler naar de kant, Balikwisha kwam in zijn plaats. Halfweg leek de thuisploeg andermaal op weg naar puntenverlies.

VAR nekt ultieme comeback van Standard

Na de pauze drong de thuisploeg steeds meer aan (een afgeweken bal door Van Helden vloog pardoes tegen de paal) en op het uur kregen de Rouches ook loon naar werken. De vrijstaande Panzo kopte staalhard raak na een prima hoekschop van Kawabe: 1-1.

STVV kwam in het slotkwartier via Ito nog twee maal dicht bij de zege en aan de overzijde vond Price met een harde knal doelman Suzuki op zijn weg. Uiteindelijk leek Standard in het absolute slot nog een levenslijn te krijgen na handspel van STVV. De VAR kwam echter tussen en de strafschop werd teruggedraaid vanwege een duwfout. Zo pakken de Kanaries en de Rouches elk een punt, één waar ze uiteraard weinig mee opschieten.

Scoreverloop:

0-1 (13') Ogawa, 1-1 (63') Panzo

Denkt u dat Standard volgend seizoen beter voor de dag komt?

Meest recent

Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

1
1
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

75
75
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

29
29
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

331
331
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

394
394
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

131
131
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

318
318
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

202
202
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

172
172
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

73
73
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

79
79
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

45
45
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

208
208
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

33
33
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

172
172
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

222
222
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

47
47
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

127
127
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

217
217
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

124
124
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

78
78
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

157
157
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

337
337
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

328
328
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

217
217

Meer sportnieuws