"Ik kon naar Club Brugge, AA Gent en Genk"

528 stemmen

Komend weekend wordt het weer nagelbijten in de Regelation Play-Off. Charleroi kan zich bij gunstige resultaten definitief van het behoud verzekeren, terwijl rode lantaarn KV Kortrijk stilaan zijn laatste strohalm moet grijpen. Als er niet gewonnen wordt op RWDM, dan lijkt het einde verhaal in de Jupiler Pro League.

Bij een nederlaag zijn de Kerels zelfs al helemaal zeker van rechtstreekse degradatie, terwijl die bij een gelijkspel enkel mathematisch nog niet zeker lijkt. In dat geval zouden ze immers vijf punten achter RWDM en de veertiende plaats blijven staan, terwijl er slechts twee wedstrijden te spelen zijn.

Ojo was ooit een toptalent bij Liverpool

Winst is dus noodzakelijk en dus zal Kortrijk hopen dat enkele van hun offensieve troeven op de afspraak zullen zijn. Zo zullen ze ongetwijfeld kijken naar Sheyi Ojo. Dat de 26-jarige flankaanvaller nu in het Guldensporenstadion speelt, mag best verbazend genoemd worden.

In het verleden gold Ojo immers als een groot talent bij Liverpool. Jürgen Klopp zag het wel in hem en Ojo speelde dertien matchen in de hoofdmacht, maar uiteindelijk kon hij zich nooit echt doorzetten. Bovendien leek Ojo in het verleden op weg naar enkele grotere Belgische clubs.

Club Brugge, Gent en Genk polsten

"Het is waar dat ik in het verleden contact gehad heb met Club Brugge, Gent, Genk en nog een Belgische club", beaamt Ojo in La Dernière Heure. "Maar ik herinner me de details niet meer."

Ojo werd tijdens zijn Liverpool-periode uitgeleend aan Wigan, Wolves, Fulham, Reims, Rangers, Cardiff en Millwall. In de zomer van 2022 verliet hij Anfield definitief om terug te keren naar Cardiff. Het is van de Welshe zusterclub dat Ojo dit seizoen gehuurd wordt. Hij was in Kortrijk goed voor één goal en één assist in 28 competitiematchen.

Is hij een waardevolle speler voor KV Kortrijk?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

3
3
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

29
29
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

28
28
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

122
122
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

87
87
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

176
176
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

95
95
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

124
124
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

102
102
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

765
765
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1058
1058
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

72
72
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

517
517
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

163
163
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

624
624
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

160
160
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

149
149
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

349
349
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

213
213
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

220
220
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

254
254
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

788
788
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

513
513

Meer sportnieuws