"Ik kon naar Club Brugge, AA Gent en Genk"

door

Komend weekend wordt het weer nagelbijten in de Regelation Play-Off. Charleroi kan zich bij gunstige resultaten definitief van het behoud verzekeren, terwijl rode lantaarn KV Kortrijk stilaan zijn laatste strohalm moet grijpen. Als er niet gewonnen wordt op RWDM, dan lijkt het einde verhaal in de Jupiler Pro League.

Bij een nederlaag zijn de Kerels zelfs al helemaal zeker van rechtstreekse degradatie, terwijl die bij een gelijkspel enkel mathematisch nog niet zeker lijkt. In dat geval zouden ze immers vijf punten achter RWDM en de veertiende plaats blijven staan, terwijl er slechts twee wedstrijden te spelen zijn.

LEES OOK: Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Ojo was ooit een toptalent bij Liverpool

Winst is dus noodzakelijk en dus zal Kortrijk hopen dat enkele van hun offensieve troeven op de afspraak zullen zijn. Zo zullen ze ongetwijfeld kijken naar Sheyi Ojo. Dat de 26-jarige flankaanvaller nu in het Guldensporenstadion speelt, mag best verbazend genoemd worden.

In het verleden gold Ojo immers als een groot talent bij Liverpool. Jürgen Klopp zag het wel in hem en Ojo speelde dertien matchen in de hoofdmacht, maar uiteindelijk kon hij zich nooit echt doorzetten. Bovendien leek Ojo in het verleden op weg naar enkele grotere Belgische clubs.

Club Brugge, Gent en Genk polsten

"Het is waar dat ik in het verleden contact gehad heb met Club Brugge, Gent, Genk en nog een Belgische club", beaamt Ojo in La Dernière Heure. "Maar ik herinner me de details niet meer."

Ojo werd tijdens zijn Liverpool-periode uitgeleend aan Wigan, Wolves, Fulham, Reims, Rangers, Cardiff en Millwall. In de zomer van 2022 verliet hij Anfield definitief om terug te keren naar Cardiff. Het is van de Welshe zusterclub dat Ojo dit seizoen gehuurd wordt. Hij was in Kortrijk goed voor één goal en één assist in 28 competitiematchen.

Is hij een waardevolle speler voor KV Kortrijk?

Meest recent

EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

211
211
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

114
114
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

86
86
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

34
34
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

145
145
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

93
93
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

336
336
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

26
26
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

186
186
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

127
127
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

60
60
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

114
114
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

260
260
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

194
194
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

23
23
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

67
67
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

123
123
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

484
484
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

105
105
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

725
725
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

726
726
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

122
122
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

467
467
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

140
140

Meer sportnieuws