"Ik kon naar Club Brugge, AA Gent en Genk"

door

Komend weekend wordt het weer nagelbijten in de Regelation Play-Off. Charleroi kan zich bij gunstige resultaten definitief van het behoud verzekeren, terwijl rode lantaarn KV Kortrijk stilaan zijn laatste strohalm moet grijpen. Als er niet gewonnen wordt op RWDM, dan lijkt het einde verhaal in de Jupiler Pro League.

Bij een nederlaag zijn de Kerels zelfs al helemaal zeker van rechtstreekse degradatie, terwijl die bij een gelijkspel enkel mathematisch nog niet zeker lijkt. In dat geval zouden ze immers vijf punten achter RWDM en de veertiende plaats blijven staan, terwijl er slechts twee wedstrijden te spelen zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

Ojo was ooit een toptalent bij Liverpool

Winst is dus noodzakelijk en dus zal Kortrijk hopen dat enkele van hun offensieve troeven op de afspraak zullen zijn. Zo zullen ze ongetwijfeld kijken naar Sheyi Ojo. Dat de 26-jarige flankaanvaller nu in het Guldensporenstadion speelt, mag best verbazend genoemd worden.

In het verleden gold Ojo immers als een groot talent bij Liverpool. Jürgen Klopp zag het wel in hem en Ojo speelde dertien matchen in de hoofdmacht, maar uiteindelijk kon hij zich nooit echt doorzetten. Bovendien leek Ojo in het verleden op weg naar enkele grotere Belgische clubs.

Club Brugge, Gent en Genk polsten

"Het is waar dat ik in het verleden contact gehad heb met Club Brugge, Gent, Genk en nog een Belgische club", beaamt Ojo in La Dernière Heure. "Maar ik herinner me de details niet meer."

Ojo werd tijdens zijn Liverpool-periode uitgeleend aan Wigan, Wolves, Fulham, Reims, Rangers, Cardiff en Millwall. In de zomer van 2022 verliet hij Anfield definitief om terug te keren naar Cardiff. Het is van de Welshe zusterclub dat Ojo dit seizoen gehuurd wordt. Hij was in Kortrijk goed voor één goal en één assist in 28 competitiematchen.

Is hij een waardevolle speler voor KV Kortrijk?

Meest recent

Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

1
1
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

60
60
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

44
44
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

82
82
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

131
131
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

126
126
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

109
109
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

24
24
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

142
142
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

304
304
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

269
269
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

152
152
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

52
52
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

137
137
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

113
113
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

439
439
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

144
144
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

273
273
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

56
56
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

70
70
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

395
395
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

100
100
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

399
399
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

252
252

Meer sportnieuws