"Ik kon naar Club Brugge, AA Gent en Genk"

528 stemmen

Komend weekend wordt het weer nagelbijten in de Regelation Play-Off. Charleroi kan zich bij gunstige resultaten definitief van het behoud verzekeren, terwijl rode lantaarn KV Kortrijk stilaan zijn laatste strohalm moet grijpen. Als er niet gewonnen wordt op RWDM, dan lijkt het einde verhaal in de Jupiler Pro League.

Bij een nederlaag zijn de Kerels zelfs al helemaal zeker van rechtstreekse degradatie, terwijl die bij een gelijkspel enkel mathematisch nog niet zeker lijkt. In dat geval zouden ze immers vijf punten achter RWDM en de veertiende plaats blijven staan, terwijl er slechts twee wedstrijden te spelen zijn.

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Ojo was ooit een toptalent bij Liverpool

Winst is dus noodzakelijk en dus zal Kortrijk hopen dat enkele van hun offensieve troeven op de afspraak zullen zijn. Zo zullen ze ongetwijfeld kijken naar Sheyi Ojo. Dat de 26-jarige flankaanvaller nu in het Guldensporenstadion speelt, mag best verbazend genoemd worden.

In het verleden gold Ojo immers als een groot talent bij Liverpool. Jürgen Klopp zag het wel in hem en Ojo speelde dertien matchen in de hoofdmacht, maar uiteindelijk kon hij zich nooit echt doorzetten. Bovendien leek Ojo in het verleden op weg naar enkele grotere Belgische clubs.

Club Brugge, Gent en Genk polsten

"Het is waar dat ik in het verleden contact gehad heb met Club Brugge, Gent, Genk en nog een Belgische club", beaamt Ojo in La Dernière Heure. "Maar ik herinner me de details niet meer."

Ojo werd tijdens zijn Liverpool-periode uitgeleend aan Wigan, Wolves, Fulham, Reims, Rangers, Cardiff en Millwall. In de zomer van 2022 verliet hij Anfield definitief om terug te keren naar Cardiff. Het is van de Welshe zusterclub dat Ojo dit seizoen gehuurd wordt. Hij was in Kortrijk goed voor één goal en één assist in 28 competitiematchen.

Is hij een waardevolle speler voor KV Kortrijk?

Meest recent

'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

41
41
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

157
157
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

294
294
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

611
611
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

117
117
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

282
282
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

83
83
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

133
133
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

381
381
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

54
54
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

435
435
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

280
280
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

213
213
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

414
414
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

314
314
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

812
812
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

589
589
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

519
519
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

367
367
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

157
157
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

144
144
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

67
67
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

233
233

Meer sportnieuws