"Ik kon naar Club Brugge, AA Gent en Genk"

528 stemmen

Komend weekend wordt het weer nagelbijten in de Regelation Play-Off. Charleroi kan zich bij gunstige resultaten definitief van het behoud verzekeren, terwijl rode lantaarn KV Kortrijk stilaan zijn laatste strohalm moet grijpen. Als er niet gewonnen wordt op RWDM, dan lijkt het einde verhaal in de Jupiler Pro League.

Bij een nederlaag zijn de Kerels zelfs al helemaal zeker van rechtstreekse degradatie, terwijl die bij een gelijkspel enkel mathematisch nog niet zeker lijkt. In dat geval zouden ze immers vijf punten achter RWDM en de veertiende plaats blijven staan, terwijl er slechts twee wedstrijden te spelen zijn.

LEES OOK: Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Ojo was ooit een toptalent bij Liverpool

Winst is dus noodzakelijk en dus zal Kortrijk hopen dat enkele van hun offensieve troeven op de afspraak zullen zijn. Zo zullen ze ongetwijfeld kijken naar Sheyi Ojo. Dat de 26-jarige flankaanvaller nu in het Guldensporenstadion speelt, mag best verbazend genoemd worden.

In het verleden gold Ojo immers als een groot talent bij Liverpool. Jürgen Klopp zag het wel in hem en Ojo speelde dertien matchen in de hoofdmacht, maar uiteindelijk kon hij zich nooit echt doorzetten. Bovendien leek Ojo in het verleden op weg naar enkele grotere Belgische clubs.

Club Brugge, Gent en Genk polsten

"Het is waar dat ik in het verleden contact gehad heb met Club Brugge, Gent, Genk en nog een Belgische club", beaamt Ojo in La Dernière Heure. "Maar ik herinner me de details niet meer."

Ojo werd tijdens zijn Liverpool-periode uitgeleend aan Wigan, Wolves, Fulham, Reims, Rangers, Cardiff en Millwall. In de zomer van 2022 verliet hij Anfield definitief om terug te keren naar Cardiff. Het is van de Welshe zusterclub dat Ojo dit seizoen gehuurd wordt. Hij was in Kortrijk goed voor één goal en één assist in 28 competitiematchen.

Is hij een waardevolle speler voor KV Kortrijk?

Meest recent

Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

28
28
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

98
98
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

100
100
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

351
351
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

75
75
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

116
116
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

418
418
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

204
204
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

387
387
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

92
92
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

521
521
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

1004
1004
Bosz looft Belg: "Kan zijn seizoen worden bij PSV"

PSV heeft een grote traditie van Belgische spelers. De Nederlandse landskampioen lijkt op weg om een ...

78
78
Vanderhaeghe en Van der Elst maken rapport van Garcia

Rudi Garcia deed het goed als bondscoach van de Rode Duivels op het WK. Daar kan niémand ...

305
305
'SK Beveren pakt uit met ex-speler van Arsenal'

SK Beveren was voorlopig niet echt actief op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. ...

131
131
Herman Brusselmans haalt vernietigend uit naar Rode Duivels

Waar heel wat supporters nog met gemengde gevoelens terugblikken op het WK van de Rode Duivels, laat ...

326
326
'Recorddeal krijgt vorm: grote doorbraak rond Karetsas'

Ligt de toekomst van Konstaninos Karetsas in de Bundesliga? Volgens de laatste berichten heeft de ...

201
201
'Transferakkoord bereikt: Trossard kiest opvallend avontuur'

Leandro Trossard kan terugblikken op een geslaagd WK 2026. Maar alvorens hij vakantie neemt na een ...

322
322
"Dé ontgoocheling van WK" - Rode Duivel krijgt volle laag

Het wereldkampioenschap van de Rode Duivels is gestrand in de kwartfinales. En dus worden volop ...

494
494
Rudi Garcia weg als bondscoach? Pijnlijke details duiken op

Nu het wereldkampioenschap erop zit voor de Rode Duivels, kan de KBVB een evaluatie maken van het ...

926
926
De Ketelaere verovert opnieuw alle Belgische harten

Enkele dagen na de uitschakeling op het WK laat Charles De Ketelaere opnieuw van zich horen. Niet ...

294
294
Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Binnen minder dan een maand is het weer zover, dan trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League ...

206
206
'Nieuwe flankaanvaller Club: vizier op Brazilië gericht'

Club Brugge wil de selectie van coach Ivan Leko in de komende weken versterken met enkele directe ...

598
598
'Uittocht Anderlecht: volgende vertrekker al genoemd'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

529
529
'Enrique wordt verwend: PSG klopt aan bij Barcelona'

Paris Saint-Germain kroonde zich de voorbije twee seizoenen tot Champions League-winnaar. Die ...

121
121

Meer sportnieuws