Grote problemen bij Antwerp: "Van Bommel lijkt radeloos"

door
Grote problemen bij Antwerp:

Halfweg de Champions' Play-Off lijken er nog drie titelkandidaten te zijn. Anderlecht beschikt als leider momenteel over de beste papieren, maar ook Club Brugge en Union zijn met een achterstand van respectievelijk twee en drie punten nog niet uitgeteld. Voor KRC Genk en Antwerp lijkt het wel einde verhaal.

Genk werd woensdag uit de titelrace gekegeld door Club Brugge, dat hen een 4-0 aansmeerde. Antwerp mag dan weer een kruis maken over zijn titelambities nadat het van Union een 0-3 om de oren kreeg. De titelverdediger is bezig aan zeer zwakke play-offs.

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Antwerp stelt teleur in de play-offs

Antwerp pakte tot dusver amper drie op vijftien in de play-offs - enkel op Cercle kon het winnen. Bovendien is ook het spelniveau niet meteen om over naar huis te schrijven. Ook tegen Union creëerde de Great Old amper kansen. Mark van Bommel schoof de voorbije weken al regelmatig met zijn pionnen, maar vond de juiste formule nog niet.

"Wat Antwerp brengt dit seizoen en zeker de laatste maanden, is gewoon niet goed genoeg", is de harde conclusie van commentator Tom Boudeweel bij Sporza. "Ik mis een beetje een plan of een plan B. Antwerp brengt altijd wat ze al bijna 2 seizoenen brengen. Ze lijken bovendien niet fris te zitten."

Van Bommel lijkt radeloos

Antwerp lijkt gewoon over minder kwaliteit dan vorig seizoen te beschikken. Het vertrek van spelers als Pacho, Stengs en in januari Vermeeren werd niet echt opgevangen, terwijl anderen als Butez, Balikwisha en Janssen niet het niveau van vorig seizoen halen.

"Ik denk en vrees dat de citroen helemaal is leeg geknepen", vreest Boudeweel. "Van Bommel zag er een beetje radeloos, een beetje moedeloos uit. Het lijkt me ook moeilijk om dat richting de bekerfinale allemaal om te keren voor die ene wedstrijd. e moet in de aanloop naar de bekerfinale toch wat vertrouwen opdoen. In je team, in je manier van spelen. En dat is nu bij Antwerp niet het geval."

🚀

Zal Antwerp zich nog op tijd herpakken voor de bekerfinale?

Meest recent

Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

2
2
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

9
9
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

23
23
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

34
34
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

23
23
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

493
493
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

87
87
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

71
71
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

96
96
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

56
56
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

78
78
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

165
165
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

48
48
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

10
10
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

94
94
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

86
86
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

97
97
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

115
115
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

157
157
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

20
20
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

395
395
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

105
105
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

304
304
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

273
273
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

401
401

Meer sportnieuws