'Atletico heeft beslissing over toekomst Witsel genomen'

door
'Atletico heeft beslissing over toekomst Witsel genomen'

Voor Atletico Madrid lijkt het al bij al een seizoen om snel te vergeten. Het kon zich in La Liga nooit mengen in de titelstrijd en staat slechts vierde, op ruime afstand van Real Madrid, FC Barcelona en zelfs Girona. In de Champions League sneuvelde het dan weer op pijnlijke wijze in de kwartfinale tegen Borussia Dortmund.

Desondanks is het niet al kommer en kwel bij de Spaanse club, die zijn pijlen al volop lijkt te richten op volgend seizoen. Met een Belgische tint, want in Madrid zullen ze ongetwijfeld hopen dat Arthur Vermeeren na een aanpassingsperiode een meer prominente rol kan gaan spelen.

LEES OOK: Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Witsel blijft bij Atletico Madrid

Daarnaast loopt ook Axel Witsel nog steeds rond in het Metropolitano. De ex-Rode Duivel vierde in januari al zijn 35ste verjaardag, maar is nog steeds een vaste waarde in het elftal van Diego Simeone. Dat is hij sinds dit seizoen als centrale verdediger, een rol waarin hij sterk presteert.

Witsel kwam dit seizoen al 46 keer in actie, waarbij hij twee keer scoorde. Bij Atletico zijn ze nog steeds zeer tevreden over onze landgenoot en volgens Marca staat Witsel zelfs op het punt om zijn aflopende contract te verlengen. Hij zou daardoor nog minstens een jaar langer bij de club blijven.

Nog een derde seizoen erbij

Witsel is bezig aan zijn tweede seizoen bij Atletico, dat hem in de zomer van 2022 transfervrij overnam van Borussia Dortmund. Daarvoor was hij ook al aan de slag geweest bij Standard, Benfica, Zenit Sint-Petersburg en Tianjin Quanjian.

Witsel zal zijn avontuur bij Atletico dus meer dan waarschijnlijk verderzetten. Bij de Rode Duivels werd hij door Domenico Tedesco eerst gepasseerd en daarna kondigde hij zelf aan dat hij stopte. De voorbije maanden gingen er wel alsmaar meer stemmen op voor een terugkeer van Witsel, want centraal achterin is de weelde bij de nationale ploeg niet al te groot.

Is Witsel nog een meerwaarde voor Atletico?

Meest recent

Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

9
9
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku al na WK?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

57
57
Rigaux haalt gram: nieuw goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

60
60
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

106
106
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

53
53
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

68
68
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

50
50
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

274
274
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

61
61
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

40
40
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

227
227
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

77
77
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

59
59
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

165
165
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

210
210
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

577
577
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

137
137
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

99
99
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

451
451
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

128
128
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

170
170
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

511
511
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

251
251

Meer sportnieuws