'AC Milan zet Saelemaekers in voor topdeal'

171
'AC Milan zet Saelemaekers in voor topdeal'

Bij AC Milan deden ze vorige zomer alle vier hun Belgen van de hand. De aankoopoptie van Aster Vranckx werd niet gelicht en ook Divock Origi, Charles De Ketelaere en Alexis Saelemaekers werden naar de uitgang geduwd. Zij vonden uiteindelijk allemaal op huurbasis onderdak.

Origi keerde terug naar de Premier League bij Nottingham Forest, terwijl De Ketelaere en Saelemaekers in Italië bleven bij respectievelijk Atalanta en Bologna. Daar werken ze allebei een uitstekend seizoen af, maar een nieuwe kans bij Milan zal er niet in het verschiet liggen.

LEES OOK: 'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

AC Milan gebruikt Saelemaekers als pasmunt

De Ketelaere gaf al aan dat hij volgend seizoen graag bij Atalanta wil blijven en nu wordt stilaan ook het plannetje van Milan met Saelemaekers duidelijk. De 24-jarige doet het goed als flankaanvaller bij Bologna en scoorde vorig weekend nog fraai tegen AS Roma. Daarmee zette hij zijn teller op drie goals en drie assists.

Volgens La Gazzetta dello Sport is Milan echter van plan om Saelemaekers straks in te zetten als pasmunt om een absolute toptransfer af te ronden. De Rossoneri azen immers al maanden op Joshua Zirkzee, die dit seizoen eveneens bij Bologna furore maakt. De ex-spits van Anderlecht scoorde dit seizoen al elf keer en zal straks grof wild zijn op de transfermarkt.

Zirkzee wordt een dure vogel

Bologna zou intussen al een prijskaartje van maar liefst 60 miljoen euro op het hoofd van zijn goudhaantje geplakt hebben. Dat wil Milan echter drukken en daarom zouden ze Saelemaekers in de deal willen betrekken. Op die manier hopen ze een slordige 10 miljoen euro van de vraagprijs te pitsen.

Het valt echter af te wachten of Milan erin zal slagen om Zirkzee te strikken, want de Nederlander geniet ook heel wat interesse uit Engeland. Daar zouden vooral Manchester United, Arsenal en Aston Villa hun oog op hem laten vallen hebben. 

Moet Saelemaekers bij Bologna blijven?

Meest recent

Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

1
1
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

58
58
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

18
18
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

45
45
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

51
51
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

54
54
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

213
213
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

347
347
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

107
107
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

256
256
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

133
133
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

104
104
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

460
460
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

554
554
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

64
64
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

768
768
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

75
75
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

641
641
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

224
224
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1131
1131
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

167
167
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

217
217

Meer sportnieuws