'AC Milan zet Saelemaekers in voor topdeal'

door
'AC Milan zet Saelemaekers in voor topdeal'

Bij AC Milan deden ze vorige zomer alle vier hun Belgen van de hand. De aankoopoptie van Aster Vranckx werd niet gelicht en ook Divock Origi, Charles De Ketelaere en Alexis Saelemaekers werden naar de uitgang geduwd. Zij vonden uiteindelijk allemaal op huurbasis onderdak.

Origi keerde terug naar de Premier League bij Nottingham Forest, terwijl De Ketelaere en Saelemaekers in Italië bleven bij respectievelijk Atalanta en Bologna. Daar werken ze allebei een uitstekend seizoen af, maar een nieuwe kans bij Milan zal er niet in het verschiet liggen.

LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

AC Milan gebruikt Saelemaekers als pasmunt

De Ketelaere gaf al aan dat hij volgend seizoen graag bij Atalanta wil blijven en nu wordt stilaan ook het plannetje van Milan met Saelemaekers duidelijk. De 24-jarige doet het goed als flankaanvaller bij Bologna en scoorde vorig weekend nog fraai tegen AS Roma. Daarmee zette hij zijn teller op drie goals en drie assists.

Volgens La Gazzetta dello Sport is Milan echter van plan om Saelemaekers straks in te zetten als pasmunt om een absolute toptransfer af te ronden. De Rossoneri azen immers al maanden op Joshua Zirkzee, die dit seizoen eveneens bij Bologna furore maakt. De ex-spits van Anderlecht scoorde dit seizoen al elf keer en zal straks grof wild zijn op de transfermarkt.

Zirkzee wordt een dure vogel

Bologna zou intussen al een prijskaartje van maar liefst 60 miljoen euro op het hoofd van zijn goudhaantje geplakt hebben. Dat wil Milan echter drukken en daarom zouden ze Saelemaekers in de deal willen betrekken. Op die manier hopen ze een slordige 10 miljoen euro van de vraagprijs te pitsen.

Het valt echter af te wachten of Milan erin zal slagen om Zirkzee te strikken, want de Nederlander geniet ook heel wat interesse uit Engeland. Daar zouden vooral Manchester United, Arsenal en Aston Villa hun oog op hem laten vallen hebben. 

Moet Saelemaekers bij Bologna blijven?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

58
58
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

268
268
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

154
154
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

381
381
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

170
170
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

111
111
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

494
494
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

79
79
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

289
289
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

267
267
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

546
546
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

813
813
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

882
882
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

355
355
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

307
307
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

664
664
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

359
359
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

378
378
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

178
178
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

261
261
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

368
368
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

737
737
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

221
221
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

414
414

Meer sportnieuws