'AC Milan zet Saelemaekers in voor topdeal'

door
'AC Milan zet Saelemaekers in voor topdeal'

Bij AC Milan deden ze vorige zomer alle vier hun Belgen van de hand. De aankoopoptie van Aster Vranckx werd niet gelicht en ook Divock Origi, Charles De Ketelaere en Alexis Saelemaekers werden naar de uitgang geduwd. Zij vonden uiteindelijk allemaal op huurbasis onderdak.

Origi keerde terug naar de Premier League bij Nottingham Forest, terwijl De Ketelaere en Saelemaekers in Italië bleven bij respectievelijk Atalanta en Bologna. Daar werken ze allebei een uitstekend seizoen af, maar een nieuwe kans bij Milan zal er niet in het verschiet liggen.

LEES OOK: ‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

AC Milan gebruikt Saelemaekers als pasmunt

De Ketelaere gaf al aan dat hij volgend seizoen graag bij Atalanta wil blijven en nu wordt stilaan ook het plannetje van Milan met Saelemaekers duidelijk. De 24-jarige doet het goed als flankaanvaller bij Bologna en scoorde vorig weekend nog fraai tegen AS Roma. Daarmee zette hij zijn teller op drie goals en drie assists.

Volgens La Gazzetta dello Sport is Milan echter van plan om Saelemaekers straks in te zetten als pasmunt om een absolute toptransfer af te ronden. De Rossoneri azen immers al maanden op Joshua Zirkzee, die dit seizoen eveneens bij Bologna furore maakt. De ex-spits van Anderlecht scoorde dit seizoen al elf keer en zal straks grof wild zijn op de transfermarkt.

Zirkzee wordt een dure vogel

Bologna zou intussen al een prijskaartje van maar liefst 60 miljoen euro op het hoofd van zijn goudhaantje geplakt hebben. Dat wil Milan echter drukken en daarom zouden ze Saelemaekers in de deal willen betrekken. Op die manier hopen ze een slordige 10 miljoen euro van de vraagprijs te pitsen.

Het valt echter af te wachten of Milan erin zal slagen om Zirkzee te strikken, want de Nederlander geniet ook heel wat interesse uit Engeland. Daar zouden vooral Manchester United, Arsenal en Aston Villa hun oog op hem laten vallen hebben. 

Moet Saelemaekers bij Bologna blijven?

Meest recent

Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

7
7
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

59
59
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

57
57
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

52
52
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

102
102
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

113
113
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

57
57
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

58
58
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

152
152
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

184
184
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

128
128
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

164
164
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

151
151
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

325
325
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

96
96
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

435
435
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

336
336
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

143
143
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

218
218
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

474
474
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

120
120
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

300
300

Meer sportnieuws