'AC Milan zet Saelemaekers in voor topdeal'

171 stemmen
'AC Milan zet Saelemaekers in voor topdeal'

Bij AC Milan deden ze vorige zomer alle vier hun Belgen van de hand. De aankoopoptie van Aster Vranckx werd niet gelicht en ook Divock Origi, Charles De Ketelaere en Alexis Saelemaekers werden naar de uitgang geduwd. Zij vonden uiteindelijk allemaal op huurbasis onderdak.

Origi keerde terug naar de Premier League bij Nottingham Forest, terwijl De Ketelaere en Saelemaekers in Italië bleven bij respectievelijk Atalanta en Bologna. Daar werken ze allebei een uitstekend seizoen af, maar een nieuwe kans bij Milan zal er niet in het verschiet liggen.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

AC Milan gebruikt Saelemaekers als pasmunt

De Ketelaere gaf al aan dat hij volgend seizoen graag bij Atalanta wil blijven en nu wordt stilaan ook het plannetje van Milan met Saelemaekers duidelijk. De 24-jarige doet het goed als flankaanvaller bij Bologna en scoorde vorig weekend nog fraai tegen AS Roma. Daarmee zette hij zijn teller op drie goals en drie assists.

Volgens La Gazzetta dello Sport is Milan echter van plan om Saelemaekers straks in te zetten als pasmunt om een absolute toptransfer af te ronden. De Rossoneri azen immers al maanden op Joshua Zirkzee, die dit seizoen eveneens bij Bologna furore maakt. De ex-spits van Anderlecht scoorde dit seizoen al elf keer en zal straks grof wild zijn op de transfermarkt.

Zirkzee wordt een dure vogel

Bologna zou intussen al een prijskaartje van maar liefst 60 miljoen euro op het hoofd van zijn goudhaantje geplakt hebben. Dat wil Milan echter drukken en daarom zouden ze Saelemaekers in de deal willen betrekken. Op die manier hopen ze een slordige 10 miljoen euro van de vraagprijs te pitsen.

Het valt echter af te wachten of Milan erin zal slagen om Zirkzee te strikken, want de Nederlander geniet ook heel wat interesse uit Engeland. Daar zouden vooral Manchester United, Arsenal en Aston Villa hun oog op hem laten vallen hebben. 

Moet Saelemaekers bij Bologna blijven?

Meest recent

'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

62
62
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

13
13
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

167
167
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

26
26
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

138
138
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

373
373
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

401
401
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

112
112
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

76
76
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

371
371
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

369
369
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

132
132
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

152
152
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

664
664
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

80
80
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

147
147
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

281
281
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

316
316
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

296
296
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

319
319
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

128
128

Meer sportnieuws