Match in de match bij Club-Genk: "Levert zeer goed werk"

door
Match in de match bij Club-Genk:

Ze hadden het vroeger wellicht nooit durven dromen, maar Nicky Hayen en Wouter Vrancken zijn nu de trainers bij Club Brugge en KRC Genk. De twee spraken over de ‘onderlinge strijd’ de komende dagen. 

Hayen en Vrancken speelden meer dan 100 matchen samen bij STVV. Nadien werden ze trainer en zij coachen nu dé twee ploegen van het moment in de Champions’ Play-Offs. Vrancken heeft veel respect voor Hayen. 

LEES OOK: Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Hayen versus Vrancken

"Ik ben blij dat hij het goed doet en dat er – terecht – een positieve perceptie rond hem gecreëerd is. Maar daar gaat het vandaag en zondag niet over. Het gaat erover hoe wij onze manier van aanpak kunnen laten gelden, tegenover een heel goede ploeg”, aldus Vrancken. 

Hayen had uiteraard ook niets dan goede woorden voor Vrancken. “Wouter en ik hebben nog sporadisch contact. Hij levert zeer goed werk bij Genk. Hij heeft met een tactische aanpassing de ploeg weer laten draaien. Net als ons haalden ze een 10 op 12. Alle respect voor het werk dat hij daar heeft geleverd. Wij kennen elkaar goed, maar dat speelt vanavond geen rol."

Cruciaal duel?

Hayen gaat vanavond mogelijk weer wat wissels doorvoeren. Het programma is dan ook moordend voor Club Brugge. “We moeten kijken wat we de volgende match nodig hebben. Het klopt dat we misschien wat meer roteren, maar dat is niet altijd bewust. We hebben zoveel data ter beschikking, dat we onze spelers moeten beschermen. Velen zitten in een bloedvorm en dat proberen we zo lang mogelijk vol te houden."

Het tweeluik tegen KRC Genk wordt door velen aanzien als ‘cruciaal’. “Ik denk dat alle matchen belangrijk zijn in de play-offs. Het is nu twee keer KRC Genk. Er gaan ploegen steken laten vallen en we hopen dat we daar niet bij zijn. De spanning wordt opgevoerd, maar voor ons is het belangrijk om de rust te bewaren.”

Wie gaat het pleit winnen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

22
22
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

105
105
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

29
29
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

77
77
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

165
165
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

142
142
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

114
114
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

162
162
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

306
306
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

462
462
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

752
752
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

162
162
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

112
112
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

102
102
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

126
126
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

504
504
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

309
309
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

150
150
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

123
123
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

473
473
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

678
678
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

342
342
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

154
154

Meer sportnieuws