Match in de match bij Club-Genk: "Levert zeer goed werk"

384 stemmen
Match in de match bij Club-Genk:

Ze hadden het vroeger wellicht nooit durven dromen, maar Nicky Hayen en Wouter Vrancken zijn nu de trainers bij Club Brugge en KRC Genk. De twee spraken over de ‘onderlinge strijd’ de komende dagen. 

Hayen en Vrancken speelden meer dan 100 matchen samen bij STVV. Nadien werden ze trainer en zij coachen nu dé twee ploegen van het moment in de Champions’ Play-Offs. Vrancken heeft veel respect voor Hayen. 

LEES OOK: "Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Hayen versus Vrancken

"Ik ben blij dat hij het goed doet en dat er – terecht – een positieve perceptie rond hem gecreëerd is. Maar daar gaat het vandaag en zondag niet over. Het gaat erover hoe wij onze manier van aanpak kunnen laten gelden, tegenover een heel goede ploeg”, aldus Vrancken. 

Hayen had uiteraard ook niets dan goede woorden voor Vrancken. “Wouter en ik hebben nog sporadisch contact. Hij levert zeer goed werk bij Genk. Hij heeft met een tactische aanpassing de ploeg weer laten draaien. Net als ons haalden ze een 10 op 12. Alle respect voor het werk dat hij daar heeft geleverd. Wij kennen elkaar goed, maar dat speelt vanavond geen rol."

Cruciaal duel?

Hayen gaat vanavond mogelijk weer wat wissels doorvoeren. Het programma is dan ook moordend voor Club Brugge. “We moeten kijken wat we de volgende match nodig hebben. Het klopt dat we misschien wat meer roteren, maar dat is niet altijd bewust. We hebben zoveel data ter beschikking, dat we onze spelers moeten beschermen. Velen zitten in een bloedvorm en dat proberen we zo lang mogelijk vol te houden."

Het tweeluik tegen KRC Genk wordt door velen aanzien als ‘cruciaal’. “Ik denk dat alle matchen belangrijk zijn in de play-offs. Het is nu twee keer KRC Genk. Er gaan ploegen steken laten vallen en we hopen dat we daar niet bij zijn. De spanning wordt opgevoerd, maar voor ons is het belangrijk om de rust te bewaren.”

Wie gaat het pleit winnen?

Meest recent

Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

10
10
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

19
19
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

54
54
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

137
137
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

141
141
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

72
72
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

36
36
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

65
65
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

435
435
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

165
165
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

425
425
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

449
449
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

153
153
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

82
82
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

232
232
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

131
131
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

83
83
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

327
327
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

251
251
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

105
105
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

105
105
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

271
271
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

171
171
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

413
413
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

146
146

Meer sportnieuws