Match in de match bij Club-Genk: "Levert zeer goed werk"

door
Match in de match bij Club-Genk:

Ze hadden het vroeger wellicht nooit durven dromen, maar Nicky Hayen en Wouter Vrancken zijn nu de trainers bij Club Brugge en KRC Genk. De twee spraken over de ‘onderlinge strijd’ de komende dagen. 

Hayen en Vrancken speelden meer dan 100 matchen samen bij STVV. Nadien werden ze trainer en zij coachen nu dé twee ploegen van het moment in de Champions’ Play-Offs. Vrancken heeft veel respect voor Hayen. 

LEES OOK: ‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Hayen versus Vrancken

"Ik ben blij dat hij het goed doet en dat er – terecht – een positieve perceptie rond hem gecreëerd is. Maar daar gaat het vandaag en zondag niet over. Het gaat erover hoe wij onze manier van aanpak kunnen laten gelden, tegenover een heel goede ploeg”, aldus Vrancken. 

Hayen had uiteraard ook niets dan goede woorden voor Vrancken. “Wouter en ik hebben nog sporadisch contact. Hij levert zeer goed werk bij Genk. Hij heeft met een tactische aanpassing de ploeg weer laten draaien. Net als ons haalden ze een 10 op 12. Alle respect voor het werk dat hij daar heeft geleverd. Wij kennen elkaar goed, maar dat speelt vanavond geen rol."

Cruciaal duel?

Hayen gaat vanavond mogelijk weer wat wissels doorvoeren. Het programma is dan ook moordend voor Club Brugge. “We moeten kijken wat we de volgende match nodig hebben. Het klopt dat we misschien wat meer roteren, maar dat is niet altijd bewust. We hebben zoveel data ter beschikking, dat we onze spelers moeten beschermen. Velen zitten in een bloedvorm en dat proberen we zo lang mogelijk vol te houden."

Het tweeluik tegen KRC Genk wordt door velen aanzien als ‘cruciaal’. “Ik denk dat alle matchen belangrijk zijn in de play-offs. Het is nu twee keer KRC Genk. Er gaan ploegen steken laten vallen en we hopen dat we daar niet bij zijn. De spanning wordt opgevoerd, maar voor ons is het belangrijk om de rust te bewaren.”

Wie gaat het pleit winnen?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

174
174
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

70
70
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

34
34
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

37
37
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

311
311
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

54
54
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

427
427
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

214
214
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

389
389
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

336
336
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

333
333
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1297
1297
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

429
429
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

724
724
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

319
319
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1047
1047
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

472
472
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

488
488
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

362
362
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

147
147
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

133
133
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws