Match in de match bij Club-Genk: "Levert zeer goed werk"

384
Match in de match bij Club-Genk:

Ze hadden het vroeger wellicht nooit durven dromen, maar Nicky Hayen en Wouter Vrancken zijn nu de trainers bij Club Brugge en KRC Genk. De twee spraken over de ‘onderlinge strijd’ de komende dagen. 

Hayen en Vrancken speelden meer dan 100 matchen samen bij STVV. Nadien werden ze trainer en zij coachen nu dé twee ploegen van het moment in de Champions’ Play-Offs. Vrancken heeft veel respect voor Hayen. 

LEES OOK: KRC Genk maakt vertrek van Steuckers wereldkundig

Hayen versus Vrancken

"Ik ben blij dat hij het goed doet en dat er – terecht – een positieve perceptie rond hem gecreëerd is. Maar daar gaat het vandaag en zondag niet over. Het gaat erover hoe wij onze manier van aanpak kunnen laten gelden, tegenover een heel goede ploeg”, aldus Vrancken. 

Hayen had uiteraard ook niets dan goede woorden voor Vrancken. “Wouter en ik hebben nog sporadisch contact. Hij levert zeer goed werk bij Genk. Hij heeft met een tactische aanpassing de ploeg weer laten draaien. Net als ons haalden ze een 10 op 12. Alle respect voor het werk dat hij daar heeft geleverd. Wij kennen elkaar goed, maar dat speelt vanavond geen rol."

Cruciaal duel?

Hayen gaat vanavond mogelijk weer wat wissels doorvoeren. Het programma is dan ook moordend voor Club Brugge. “We moeten kijken wat we de volgende match nodig hebben. Het klopt dat we misschien wat meer roteren, maar dat is niet altijd bewust. We hebben zoveel data ter beschikking, dat we onze spelers moeten beschermen. Velen zitten in een bloedvorm en dat proberen we zo lang mogelijk vol te houden."

Het tweeluik tegen KRC Genk wordt door velen aanzien als ‘cruciaal’. “Ik denk dat alle matchen belangrijk zijn in de play-offs. Het is nu twee keer KRC Genk. Er gaan ploegen steken laten vallen en we hopen dat we daar niet bij zijn. De spanning wordt opgevoerd, maar voor ons is het belangrijk om de rust te bewaren.”

Wie gaat het pleit winnen?

Meest recent

Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

19
19
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

19
19
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

18
18
Leko onthult: deze harde boodschap kreeg falende Diakhon

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

134
134
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

564
564
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

297
297
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

356
356
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

391
391
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

41
41
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

114
114
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

118
118
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

479
479
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

199
199
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

190
190
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

139
139
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

166
166
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

116
116
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

276
276
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

664
664
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

61
61
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

231
231
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

156
156
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

135
135
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

215
215
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

130
130

Meer sportnieuws