'Feyenoord en Engelse grootmacht azen op Rangers-Belg'

178 stemmen
'Feyenoord en Engelse grootmacht azen op Rangers-Belg'

Bij de Schotse topclub Rangers is er dezer dagen een stevige Belgische connectie. Met Nicolas Raskin en Cyriel Dessers hadden ze al anderhalve Belg onder contract en daar kwamen de voorbije maanden in de hogere echelons van de club nog enkele landgenoten bij.

Midden oktober werd Philippe Clement aangesteld als nieuwe hoofdtrainer en in zijn zog kwamen ook assistent Stephan Van Der Heyden en hoofd scouting Nils Koppen mee. Daarnaast is ook het hoofd van de jeugdopleiding van Rangers een Belg.

LEES OOK: 'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Jacobs kan Rangers verlaten voor Feyenoord

In de zomer werd Zeb Jacobs aangesteld als Academy Director van Rangers, waar hij in 2022 al aan de slag gegaan was als Head of Coaching. De 29-jarige was daarvoor ook al aan de slag in de jeugdopleidingen van KV Mechelen en Antwerp.

Het gaat dus snel voor Jacobs en na amper een jaar aan het hoofd van de opleiding van Rangers kan hij een nieuwe fraaie stap zetten. Feyenoord heeft onze landgenoot immers bovenaan zijn lijstje gezet om de jeugdafdeling te leiden. Dat meldt 1908, doorgaans goed ingelicht over het reilen en zeilen bij de Rotterdammers.

Ook Engelse grootmacht op de loer

Feyenoord neemt na het seizoen afscheid van Rini Coolen, die de voorbije drie jaar de academie van Feyenoord onder zijn hoede had. De Nederlanders zijn echter niet de enige gegadigde voor Jacobs, die ook in de belangstelling van een niet nader genoemde Engelse topclub zou staan.

Een overstap naar Rotterdam zou momenteel echter de meest concrete mogelijkheid zijn voor Jacobs, die makkelijk kan vertrekken uit Glasgow. Hij heeft immers een opzegtermijn in zijn contract staan en kan dat dus makkelijk eenzijdig verbreken, mits het respecteren van die termijn.

Zou Feyenoord een mooie stap zijn voor hem?

Meest recent

'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

70
70
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

140
140
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

208
208
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

49
49
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

78
78
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

145
145
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

37
37
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

42
42
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

420
420
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

108
108
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

148
148
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

163
163
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

856
856
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

84
84
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

229
229
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

114
114
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

76
76
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

33
33
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

341
341
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

93
93
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

68
68
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

251
251
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

344
344
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

106
106
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

196
196

Meer sportnieuws