'Liverpool schakelt door en mikt vol op succestrainer'

189
'Liverpool schakelt door en mikt vol op succestrainer'

Eerder vandaag kon u al lezen dat Ruben Amorim, de manager van Sporting CP, een grote kandidaat is om Klopp op te volgen als manager bij Liverpool. Nu duikt er echter een heel andere naam op, eveneens een coach met een heus succesverhaal.

LEES OOK: Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Prijzenpakker met leeglopende energietank

Klopp kwam al in 2015 toe bij Liverpool en zijn doortocht bleek een groot succesverhaal. De Duitser pakte onder meer de Engelse landstitel, de Champions League en het wereldkampioenschap voor clubs.

In januari kwam eerder verrassend het nieuws dat de club en de manager na dit seizoen uit mekaar gingen. "Liverpool coachen is een sprookje. Eentje waarin je je helemaal geeft: 100.000 procent. En nu voel ik dat mijn energietank leegloopt." Zo klonk het in verschillende kranten.

Titel als kers op een heel lekker taart?

In zijn laatste seizoen bij The Reds hoopte Klopp nog op diverse successen maar Liverpool lijkt naast alle prijzen te grijpen. In de Europa League werd het genadeloos uitgeschakeld door het Atalanta van Charles De Ketelaere, wat rest is nog een nagelbijter in de Premier League.

Maar ook daar staat Liverpool virtueel pas derde (City heeft een wedstrijd minder) en moet het vooral rekenen op misstappen bij de concurrentie. Sinds de positie van manager vacant geraakte bij Liverpool waren er tal van geruchten, één daarvan steekt nu steeds nadrukkelijker de kop op.

"Hij is de frontrunner"

The Guardian meldde vandaag dat Feyenoord-coach Arne slot de "frontrunner voor de functie" is en ook de NOS nam het bericht nu over. De Nederlander boekte tal van successen met Feyenoord, waaronder het bereiken van de Conference League finale en de titel met de Rotterdamse club. Vorig weekend pakte de favoriete club van Boskamp ook nog de beker in eigen land.

Slot heeft wel nog een lopend contract tot en met 2026, zonder opstapclausule zo weet NOS. "Als er een mooie club komt, ga ik praten", zei Slot vorige week nog. Ondertussen weten verschillende media dat er minimum 10 miljoen euro betaald moet worden voor de Nederlander.

Zou Slot de beste keuze zijn voor u?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

14
14
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

124
124
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

28
28
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

32
32
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

52
52
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

64
64
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

100
100
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

124
124
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

291
291
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

648
648
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

82
82
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

154
154
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

188
188
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

353
353
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

667
667
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

250
250
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

595
595
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

104
104

Meer sportnieuws