TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verliest uitblinker, schoktransfer De Bruyne'

1011 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verliest uitblinker, schoktransfer De Bruyne'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Jupiler Pro League

Nordin Jackers heeft zijn kans met beide handen gegrepen bij Club Brugge. Volgens Het Nieuwsblad zou Blauw-Zwart over een aankoopoptie beschikken, waardoor het de doelman definitief kan overnemen zonder dat het daarvoor met OHL, waar Jackers nog onder contract ligt, aan tafel moet. Het is volgens het genoemde medium echter niet uitgesloten dat het sluitstuk beslist om elders zijn kans te gaan als eerste doelman.

RSC Anderlecht werkt aan de nodige versterking en volgt verschillende interessante targets. Daarbij zal Jesper Fredberg echter ook moeten anticiperen op het vertrek van enkele sterkhouders. Volgens La Dernière Heure staat Anders Dreyer op de shortlist met mogelijke vertrekkers. Zijn entourage benadrukt wel dat er vooralsnog geen gesprekken zijn gevoerd met mogelijke gegadigden.

Anderlecht zou daarnaast interesse tonen voor David Oduro van Accra Lions. Die club sprak volgens buitenlandse bronnen al met onder meer RSCA en Bayer Leverkusen. FC Barcelona, waar hij al eens op proef was, zou ook interesse hebben.

Volgens Sacha Tavolieri staat Standard op het punt om definitief afscheid te nemen van Denis Dragus. De Roemeense aanvaller werd dit seizoen al verhuurd aan Gaziantep. Daar speelde de 24-jarige zich in de kijker van Trabzonspor, dat intussen al een akkoord bereikt zou hebben met Standard en 1,7 miljoen euro inclusief bonussen zou neertellen.

Buitenland

Op korte termijn lijkt de toekomst van Kevin De Bruyne bij Manchester City te liggen. Beide partijen zijn tevreden over de samenwerking en de spelmaker is met zijn gezin gelukkige gesetteld in Manchester. Maar eind juni van volgend jaar loopt zijn contract af, op dat moment is hij alweer 34 jaar. Een vertrek lijkt dan ook niet langer uitgesloten.

Zo meldt de Italiaanse journalist Rudi Galetti dat Al-Nassr, de werkgever van onder meer Cristiano Ronaldo, aan de mouw van KDB trekt. De lokale topclub zou van plan zijn om eerstdaags een onderhandelaar contact te laten opnemen met De Bruyne. En er zouden nog meer Saudische clubs zich kunnen mengen.

Moet Club er alles aan doen om Jackers te houden?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

61
61
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

31
31
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

44
44
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

56
56
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

47
47
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

84
84
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

63
63
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

233
233
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

68
68
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

46
46
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

109
109
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

745
745
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

457
457
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

410
410
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

320
320
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

222
222
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

810
810
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

564
564
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

426
426
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

298
298
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

277
277

Meer sportnieuws