TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verliest uitblinker, schoktransfer De Bruyne'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verliest uitblinker, schoktransfer De Bruyne'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: HVH zet verrassende Rode Duivel naast Doku

Jupiler Pro League

Nordin Jackers heeft zijn kans met beide handen gegrepen bij Club Brugge. Volgens Het Nieuwsblad zou Blauw-Zwart over een aankoopoptie beschikken, waardoor het de doelman definitief kan overnemen zonder dat het daarvoor met OHL, waar Jackers nog onder contract ligt, aan tafel moet. Het is volgens het genoemde medium echter niet uitgesloten dat het sluitstuk beslist om elders zijn kans te gaan als eerste doelman.

RSC Anderlecht werkt aan de nodige versterking en volgt verschillende interessante targets. Daarbij zal Jesper Fredberg echter ook moeten anticiperen op het vertrek van enkele sterkhouders. Volgens La Dernière Heure staat Anders Dreyer op de shortlist met mogelijke vertrekkers. Zijn entourage benadrukt wel dat er vooralsnog geen gesprekken zijn gevoerd met mogelijke gegadigden.

Anderlecht zou daarnaast interesse tonen voor David Oduro van Accra Lions. Die club sprak volgens buitenlandse bronnen al met onder meer RSCA en Bayer Leverkusen. FC Barcelona, waar hij al eens op proef was, zou ook interesse hebben.

Volgens Sacha Tavolieri staat Standard op het punt om definitief afscheid te nemen van Denis Dragus. De Roemeense aanvaller werd dit seizoen al verhuurd aan Gaziantep. Daar speelde de 24-jarige zich in de kijker van Trabzonspor, dat intussen al een akkoord bereikt zou hebben met Standard en 1,7 miljoen euro inclusief bonussen zou neertellen.

Buitenland

Op korte termijn lijkt de toekomst van Kevin De Bruyne bij Manchester City te liggen. Beide partijen zijn tevreden over de samenwerking en de spelmaker is met zijn gezin gelukkige gesetteld in Manchester. Maar eind juni van volgend jaar loopt zijn contract af, op dat moment is hij alweer 34 jaar. Een vertrek lijkt dan ook niet langer uitgesloten.

Zo meldt de Italiaanse journalist Rudi Galetti dat Al-Nassr, de werkgever van onder meer Cristiano Ronaldo, aan de mouw van KDB trekt. De lokale topclub zou van plan zijn om eerstdaags een onderhandelaar contact te laten opnemen met De Bruyne. En er zouden nog meer Saudische clubs zich kunnen mengen.

Moet Club er alles aan doen om Jackers te houden?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

120
120
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

141
141
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

81
81
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

55
55
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

217
217
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

56
56
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

467
467
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

155
155
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

182
182
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

55
55
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

106
106
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

120
120
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

98
98
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

38
38
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

211
211
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

363
363
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

574
574
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

483
483
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

392
392
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

442
442
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

434
434
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd dan ...

690
690
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

649
649
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws