TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verliest uitblinker, schoktransfer De Bruyne'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verliest uitblinker, schoktransfer De Bruyne'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Jupiler Pro League

Nordin Jackers heeft zijn kans met beide handen gegrepen bij Club Brugge. Volgens Het Nieuwsblad zou Blauw-Zwart over een aankoopoptie beschikken, waardoor het de doelman definitief kan overnemen zonder dat het daarvoor met OHL, waar Jackers nog onder contract ligt, aan tafel moet. Het is volgens het genoemde medium echter niet uitgesloten dat het sluitstuk beslist om elders zijn kans te gaan als eerste doelman.

RSC Anderlecht werkt aan de nodige versterking en volgt verschillende interessante targets. Daarbij zal Jesper Fredberg echter ook moeten anticiperen op het vertrek van enkele sterkhouders. Volgens La Dernière Heure staat Anders Dreyer op de shortlist met mogelijke vertrekkers. Zijn entourage benadrukt wel dat er vooralsnog geen gesprekken zijn gevoerd met mogelijke gegadigden.

Anderlecht zou daarnaast interesse tonen voor David Oduro van Accra Lions. Die club sprak volgens buitenlandse bronnen al met onder meer RSCA en Bayer Leverkusen. FC Barcelona, waar hij al eens op proef was, zou ook interesse hebben.

Volgens Sacha Tavolieri staat Standard op het punt om definitief afscheid te nemen van Denis Dragus. De Roemeense aanvaller werd dit seizoen al verhuurd aan Gaziantep. Daar speelde de 24-jarige zich in de kijker van Trabzonspor, dat intussen al een akkoord bereikt zou hebben met Standard en 1,7 miljoen euro inclusief bonussen zou neertellen.

Buitenland

Op korte termijn lijkt de toekomst van Kevin De Bruyne bij Manchester City te liggen. Beide partijen zijn tevreden over de samenwerking en de spelmaker is met zijn gezin gelukkige gesetteld in Manchester. Maar eind juni van volgend jaar loopt zijn contract af, op dat moment is hij alweer 34 jaar. Een vertrek lijkt dan ook niet langer uitgesloten.

Zo meldt de Italiaanse journalist Rudi Galetti dat Al-Nassr, de werkgever van onder meer Cristiano Ronaldo, aan de mouw van KDB trekt. De lokale topclub zou van plan zijn om eerstdaags een onderhandelaar contact te laten opnemen met De Bruyne. En er zouden nog meer Saudische clubs zich kunnen mengen.

Moet Club er alles aan doen om Jackers te houden?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

33
33
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

22
22
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

192
192
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

57
57
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

153
153
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

156
156
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

63
63
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

160
160
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

504
504
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

112
112
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

61
61
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

566
566
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

387
387
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

95
95
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

543
543
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

438
438
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

154
154
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

125
125
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

411
411
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

304
304
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

396
396

Meer sportnieuws