TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verliest uitblinker, schoktransfer De Bruyne'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verliest uitblinker, schoktransfer De Bruyne'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

Jupiler Pro League

Nordin Jackers heeft zijn kans met beide handen gegrepen bij Club Brugge. Volgens Het Nieuwsblad zou Blauw-Zwart over een aankoopoptie beschikken, waardoor het de doelman definitief kan overnemen zonder dat het daarvoor met OHL, waar Jackers nog onder contract ligt, aan tafel moet. Het is volgens het genoemde medium echter niet uitgesloten dat het sluitstuk beslist om elders zijn kans te gaan als eerste doelman.

RSC Anderlecht werkt aan de nodige versterking en volgt verschillende interessante targets. Daarbij zal Jesper Fredberg echter ook moeten anticiperen op het vertrek van enkele sterkhouders. Volgens La Dernière Heure staat Anders Dreyer op de shortlist met mogelijke vertrekkers. Zijn entourage benadrukt wel dat er vooralsnog geen gesprekken zijn gevoerd met mogelijke gegadigden.

Anderlecht zou daarnaast interesse tonen voor David Oduro van Accra Lions. Die club sprak volgens buitenlandse bronnen al met onder meer RSCA en Bayer Leverkusen. FC Barcelona, waar hij al eens op proef was, zou ook interesse hebben.

Volgens Sacha Tavolieri staat Standard op het punt om definitief afscheid te nemen van Denis Dragus. De Roemeense aanvaller werd dit seizoen al verhuurd aan Gaziantep. Daar speelde de 24-jarige zich in de kijker van Trabzonspor, dat intussen al een akkoord bereikt zou hebben met Standard en 1,7 miljoen euro inclusief bonussen zou neertellen.

Buitenland

Op korte termijn lijkt de toekomst van Kevin De Bruyne bij Manchester City te liggen. Beide partijen zijn tevreden over de samenwerking en de spelmaker is met zijn gezin gelukkige gesetteld in Manchester. Maar eind juni van volgend jaar loopt zijn contract af, op dat moment is hij alweer 34 jaar. Een vertrek lijkt dan ook niet langer uitgesloten.

Zo meldt de Italiaanse journalist Rudi Galetti dat Al-Nassr, de werkgever van onder meer Cristiano Ronaldo, aan de mouw van KDB trekt. De lokale topclub zou van plan zijn om eerstdaags een onderhandelaar contact te laten opnemen met De Bruyne. En er zouden nog meer Saudische clubs zich kunnen mengen.

Moet Club er alles aan doen om Jackers te houden?

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

195
195
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

174
174
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

352
352
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

473
473
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

756
756
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

54
54
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

891
891
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

159
159
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

564
564
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

371
371
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

386
386
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

609
609
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

395
395
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

368
368
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

550
550
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

415
415
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

932
932
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

438
438
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

438
438
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

461
461
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1243
1243
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

258
258
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

463
463
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

232
232

Meer sportnieuws