TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verliest uitblinker, schoktransfer De Bruyne'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verliest uitblinker, schoktransfer De Bruyne'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Transferbom in Premier League: deal van 69 miljoen'

Jupiler Pro League

Nordin Jackers heeft zijn kans met beide handen gegrepen bij Club Brugge. Volgens Het Nieuwsblad zou Blauw-Zwart over een aankoopoptie beschikken, waardoor het de doelman definitief kan overnemen zonder dat het daarvoor met OHL, waar Jackers nog onder contract ligt, aan tafel moet. Het is volgens het genoemde medium echter niet uitgesloten dat het sluitstuk beslist om elders zijn kans te gaan als eerste doelman.

RSC Anderlecht werkt aan de nodige versterking en volgt verschillende interessante targets. Daarbij zal Jesper Fredberg echter ook moeten anticiperen op het vertrek van enkele sterkhouders. Volgens La Dernière Heure staat Anders Dreyer op de shortlist met mogelijke vertrekkers. Zijn entourage benadrukt wel dat er vooralsnog geen gesprekken zijn gevoerd met mogelijke gegadigden.

Anderlecht zou daarnaast interesse tonen voor David Oduro van Accra Lions. Die club sprak volgens buitenlandse bronnen al met onder meer RSCA en Bayer Leverkusen. FC Barcelona, waar hij al eens op proef was, zou ook interesse hebben.

Volgens Sacha Tavolieri staat Standard op het punt om definitief afscheid te nemen van Denis Dragus. De Roemeense aanvaller werd dit seizoen al verhuurd aan Gaziantep. Daar speelde de 24-jarige zich in de kijker van Trabzonspor, dat intussen al een akkoord bereikt zou hebben met Standard en 1,7 miljoen euro inclusief bonussen zou neertellen.

Buitenland

Op korte termijn lijkt de toekomst van Kevin De Bruyne bij Manchester City te liggen. Beide partijen zijn tevreden over de samenwerking en de spelmaker is met zijn gezin gelukkige gesetteld in Manchester. Maar eind juni van volgend jaar loopt zijn contract af, op dat moment is hij alweer 34 jaar. Een vertrek lijkt dan ook niet langer uitgesloten.

Zo meldt de Italiaanse journalist Rudi Galetti dat Al-Nassr, de werkgever van onder meer Cristiano Ronaldo, aan de mouw van KDB trekt. De lokale topclub zou van plan zijn om eerstdaags een onderhandelaar contact te laten opnemen met De Bruyne. En er zouden nog meer Saudische clubs zich kunnen mengen.

Moet Club er alles aan doen om Jackers te houden?

Meest recent

'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

16
16
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

11
11
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

188
188
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

360
360
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

444
444
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

272
272
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

299
299
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

215
215
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

539
539
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

212
212
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

79
79
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

250
250
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

78
78
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

430
430
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

187
187
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

69
69
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

44
44
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

71
71
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

186
186
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

116
116
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

61
61
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

259
259
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

120
120
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

81
81
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

273
273

Meer sportnieuws