Club Brugge’s toekomstige ster: ‘de nieuwe Osimhen’

645 stemmen
Club Brugge’s toekomstige ster: ‘de nieuwe Osimhen’

Club Brugge heeft de veelbelovende Nigeriaanse spits Etiosa Ighodaro hoog op hun verlanglijstje staan. Ighodaro, momenteel wordt qua potentieel vergeleken met Victor Osimhen van Napoli.

De voormalige Nigeriaanse spits Abayomi Adebayo voorspelt een grote toekomst voor hem, inclusief een mogelijke selectie voor de Nigeriaanse nationale ploeg. Met interesse van Europese clubs zoals Stade Rennes en Stade Reims, lijkt een Europese transfer slechts een kwestie van tijd.

LEES OOK: Club Brugge maakt terugkeer oude bekende officieel bekend

Europese transfer Etiosa Ighodaro slechts kwestie van tijd

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe aanvalsleider nu Igor Thiago eind dit seizoen vertrekt naar Brentford FC. In de zoektocht naar een nieuwe spits worden alvast twee interessante spelers genoemd:

Adam Bareiro, een doelpuntenmachine van 27 jaar oud bij San Lorenzo in Argentinië, en Etiosa Ighodaro, een talentvolle 22-jarige Nigeriaanse aanvaller die momenteel in de Zuid-Afrikaanse competitie speelt, uitgeleend door Mamelodi Sundowns aan SuperSport.

Als Ighodaro tekent, zou hij de tiende Nigeriaanse speler in de geschiedenis van de club worden, waarmee hij in de voetsporen kan treden van voorgangers Daniel Amokachi, Aminu Sani, Manasseh Ishiaku, Joseph Akpala, Kehinde Fatai, Mikel Agu, Emmanuel Dennis, David Okereke en Raphael Onyedika.

Het talent en de prestaties van Ighodaro is niet onopgemerkt gebleven, aangezien verschillende Europese clubs vorig jaar al interesse toonden, waaronder Stade Rennes, Stade Reims, Partizan Belgrado en KVC Westerlo.

Supersub Ighodaro zoekt stabiliteit in zijn carrière

Etiosa Ighodaro staat bekend als de supersub bij SuperSport, en hij staat op het punt om de volgende stap in zijn carrière te zetten. Zijn prestaties dit seizoen hebben hem het vertrouwen gegeven om een basisplaats te eisen bij zijn moederclub, Mamelodi Sundowns.

In een interview met Soccer Laduma liet de spits duidelijk weten dat het voor hem niet langer gaat om de vraag of hij goed genoeg is voor Sundowns, maar eerder om de vraag of hij de kans zal krijgen om zich te bewijzen.

“Ik ga niet naar een club met de gedachte of ik goed genoeg ben. Ik weet dat ik goed genoeg ben”, zei Ighodaro vastberaden. Hij verlangt naar duidelijkheid en stabiliteit in zijn loopbaan, en hij gelooft dat een vaste plek bij een club de sleutel is tot zijn verdere ontwikkeling.

“Je moet bij een club zijn om je plek te vinden en je teamgenoten te leren kennen. Dus met verhuur ga je dat niet echt krijgen omdat je elk seizoen met verschillende spelers moet spelen”, vervolgde hij.

“Volgend seizoen wil ik bij een team zijn waarvan ik weet dat ik er de komende twee tot drie jaar nog steeds zal zijn." Het lijkt erop dat Mamelodi Sundowns ook plannen heeft met Ighodaro voor het komende seizoen.

 “Adebayo heeft het potentieel van Osimhen”

Abayomi Adebayo, een voormalige Nigeriaanse spits, heeft bij Goal.com zijn bewondering uitgesproken voor zijn landgenoot Etiosa Ighodaro. Hij vergeleek Ighodaro's stijl en profiel zelfs met die van Napoli-spits Victor Osimhen, die momenteel schittert in de Serie A met zijn doelpunten en prestaties.

“Hij zal dit seizoen dubbele cijfers scoren en meedingen naar de topscorerstitel terwijl hij voor SuperSport speelt, en dat zou je het grootste inzicht moeten geven in waar hij toe in staat is”,zei Adebayo.

“Ik zie hem uiteindelijk geselecteerd worden voor de Super Eagles (de Nigeriaanse nationale ploeg, red.) omdat hij het potentieel heeft om te doen wat Victor Osimhen doet voor Napoli. Die jongen kan voor elke club in de PSL spelen, of het nu Kaizer Chiefs is die op zoek zijn naar een spits”, zei Adebayo.

“Je moet begrijpen dat wanneer een speler het vertrouwen heeft zoals het geval is bij Etiosa, hij alles kan doen ongeacht de club waar hij bij is. Met de manier waarop hij bezig is, is hij nu klaar en kan hij voor elke club spelen.”

Club Brugge moet Ighodaro halen

Meest recent

OH Leuven stelt vijfde zomeraanwinst officieel voor

OH Leuven wil eindelijk nog eens een echt goed seizoen meemaken. De club heeft daarom nood aan de ...

2
2
Standard sloeg toe: "Kreeg telefoontje van Wilmots"

Standard zat deze mercato zeker niet stil. De Rouches wisten al een aantal spelers naar de Vurige ...

8
8
'Anderlecht strijkt deze som op voor Vazquez'

Luis Vazquez verlaat RSC Anderlecht. De Argentijnse aanvaller is op weg naar de Engelse ...

169
169
Standard rekent op 'nieuwe smaakmaker'

Standard kent een voorspoedige zomermercato. De Luikenaars hopen ook dat een aantal spelers dit jaar ...

56
56
Club Brugge maakt terugkeer oude bekende officieel bekend

Club Brugge heeft een volgende speler aangetrokken. Eentje voor Club NXT. Het gaat om niemand minder ...

82
82
Stunt in Eredivisie: Dusan Tadic is terug

Een enorme transferstunt in de Nederlandse eerste klasse. Dusan Tadic is terug in de Eredivisie. De ...

21
21
'Vincent Janssen heeft zeer mooie transfer beet'

Vincent Janssen heeft een nieuwe club gevonden. De voormalige aanvaller van Royal Antwerp FC zet ...

145
145
'PSG mengt zich in titanenstrijd voor ex-JPL-doelman'

Het duurde deze zomer lang voor de internationale transfermarkt op gang kwam, maar sinds het einde ...

46
46
'Patro Eisden passeert weer flink langs de kassa'

Patro Eisden gaat binnenkort een volgende toptransfer afronden. De club gaat Leandro Rousseau ...

77
77
'Anderlecht verlost van Vazquez: verrassende bestemming'

Anderlecht heetf nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg deze zomer. Sportief directeur Antoine ...

315
315
'Union gaat meteen vol voor vervanger voor Scherpen'

Voor Union nadert de start van het nieuwe seizoen met rasse schreden. Vrijdag is er immers al de ...

85
85
'Tolu maakt zeer opmerkelijke transfer'

Een jaar geleden werd Tolu Arokodare nog de duurste uitgaande transfer ooit van KRC Genk, dat zijn ...

112
112
OHL verrast en haalt coach uit 1B aan boord

OH Leuven blikt terug op enkele tegenvallende seizoenen en gooit het deze zomer daarom weer over een ...

43
43
'Akkoord op tafel: Club verliest volgende sterkhouder'

Bij Club Brugge wisten ze dat ze zich deze zomer moesten opmaken voor het vertrek van verschillende ...

550
550
'Straffe transfer De Bruyne in de maak'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en Kevin De ...

266
266
'STVV jubelt: sterkhouder blijft alsnog'

STVV kijkt vol spanning uit naar zijn Europese avontuur van de volgende maanden, want na de knappe ...

136
136
'Charleroi houdt voet bij stuk: 7 miljoen geweigerd'

Charleroi hoopt dit seizoen op wat stabiliteit na een bewogen jaar, met onder meer twee ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Pech voor Anderlecht en Club, Union casht'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

189
189
Topscheidsrechter neemt ingrijpende beslissing na WK-finale

Het WK 2026 zit er al meer dan een week op. Spanje won het mondiale landentornooi na een spannende ...

118
118
Italië op stelten: ‘Pirlo-ramp, Maldini en co furieus'

Het gaat van kwaad naar erger met de Italiaanse ploeg. Afgelopen WK zagen we de Europese grootmacht ...

130
130
‘Nieuwe Karetsas-wending: grootmacht plots in de running’

Konstantinos Karetsas is op weg naar een zomerse knaltransfer. De clubs staan in de rij voor het ...

469
469
'Maziz verlaat OHL voor droombestemming'

Youssef Maziz vertrok een maandje geleden geruisloos bij OH Leuven. De aanvallende middenvelder zijn ...

57
57
Hayen komt met bizarre uitspraken na match tegen Ajax

Nicky Hayen werkt bij Burnley volop aan het klaarstomen van zijn team voor het seizoen in de ...

147
147
PSG koos nét niet voor Belgische coach: "Gesprek in Parijs"

In een voetbalcarrière hangt het vaak af van details. Soms vindt een toptransfer verrassend ...

191
191
'Rigaux plant volgende aanwinst in Jupiler Pro League'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

65
65

Meer sportnieuws