Club Brugge’s toekomstige ster: ‘de nieuwe Osimhen’

645 stemmen
Club Brugge’s toekomstige ster: ‘de nieuwe Osimhen’

Club Brugge heeft de veelbelovende Nigeriaanse spits Etiosa Ighodaro hoog op hun verlanglijstje staan. Ighodaro, momenteel wordt qua potentieel vergeleken met Victor Osimhen van Napoli.

De voormalige Nigeriaanse spits Abayomi Adebayo voorspelt een grote toekomst voor hem, inclusief een mogelijke selectie voor de Nigeriaanse nationale ploeg. Met interesse van Europese clubs zoals Stade Rennes en Stade Reims, lijkt een Europese transfer slechts een kwestie van tijd.

LEES OOK: Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Europese transfer Etiosa Ighodaro slechts kwestie van tijd

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe aanvalsleider nu Igor Thiago eind dit seizoen vertrekt naar Brentford FC. In de zoektocht naar een nieuwe spits worden alvast twee interessante spelers genoemd:

Adam Bareiro, een doelpuntenmachine van 27 jaar oud bij San Lorenzo in Argentinië, en Etiosa Ighodaro, een talentvolle 22-jarige Nigeriaanse aanvaller die momenteel in de Zuid-Afrikaanse competitie speelt, uitgeleend door Mamelodi Sundowns aan SuperSport.

Als Ighodaro tekent, zou hij de tiende Nigeriaanse speler in de geschiedenis van de club worden, waarmee hij in de voetsporen kan treden van voorgangers Daniel Amokachi, Aminu Sani, Manasseh Ishiaku, Joseph Akpala, Kehinde Fatai, Mikel Agu, Emmanuel Dennis, David Okereke en Raphael Onyedika.

Het talent en de prestaties van Ighodaro is niet onopgemerkt gebleven, aangezien verschillende Europese clubs vorig jaar al interesse toonden, waaronder Stade Rennes, Stade Reims, Partizan Belgrado en KVC Westerlo.

Supersub Ighodaro zoekt stabiliteit in zijn carrière

Etiosa Ighodaro staat bekend als de supersub bij SuperSport, en hij staat op het punt om de volgende stap in zijn carrière te zetten. Zijn prestaties dit seizoen hebben hem het vertrouwen gegeven om een basisplaats te eisen bij zijn moederclub, Mamelodi Sundowns.

In een interview met Soccer Laduma liet de spits duidelijk weten dat het voor hem niet langer gaat om de vraag of hij goed genoeg is voor Sundowns, maar eerder om de vraag of hij de kans zal krijgen om zich te bewijzen.

“Ik ga niet naar een club met de gedachte of ik goed genoeg ben. Ik weet dat ik goed genoeg ben”, zei Ighodaro vastberaden. Hij verlangt naar duidelijkheid en stabiliteit in zijn loopbaan, en hij gelooft dat een vaste plek bij een club de sleutel is tot zijn verdere ontwikkeling.

“Je moet bij een club zijn om je plek te vinden en je teamgenoten te leren kennen. Dus met verhuur ga je dat niet echt krijgen omdat je elk seizoen met verschillende spelers moet spelen”, vervolgde hij.

“Volgend seizoen wil ik bij een team zijn waarvan ik weet dat ik er de komende twee tot drie jaar nog steeds zal zijn." Het lijkt erop dat Mamelodi Sundowns ook plannen heeft met Ighodaro voor het komende seizoen.

 “Adebayo heeft het potentieel van Osimhen”

Abayomi Adebayo, een voormalige Nigeriaanse spits, heeft bij Goal.com zijn bewondering uitgesproken voor zijn landgenoot Etiosa Ighodaro. Hij vergeleek Ighodaro's stijl en profiel zelfs met die van Napoli-spits Victor Osimhen, die momenteel schittert in de Serie A met zijn doelpunten en prestaties.

“Hij zal dit seizoen dubbele cijfers scoren en meedingen naar de topscorerstitel terwijl hij voor SuperSport speelt, en dat zou je het grootste inzicht moeten geven in waar hij toe in staat is”,zei Adebayo.

“Ik zie hem uiteindelijk geselecteerd worden voor de Super Eagles (de Nigeriaanse nationale ploeg, red.) omdat hij het potentieel heeft om te doen wat Victor Osimhen doet voor Napoli. Die jongen kan voor elke club in de PSL spelen, of het nu Kaizer Chiefs is die op zoek zijn naar een spits”, zei Adebayo.

“Je moet begrijpen dat wanneer een speler het vertrouwen heeft zoals het geval is bij Etiosa, hij alles kan doen ongeacht de club waar hij bij is. Met de manier waarop hij bezig is, is hij nu klaar en kan hij voor elke club spelen.”

Club Brugge moet Ighodaro halen

Meest recent

Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

3
3
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

26
26
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

156
156
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

222
222
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

36
36
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

123
123
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

199
199
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

702
702
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

97
97
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

248
248
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

152
152
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

541
541
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

492
492
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

18
18
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

152
152
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

320
320
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

48
48
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

203
203
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

494
494
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

649
649
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

62
62
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

149
149
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

399
399
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

56
56

Meer sportnieuws