Club Brugge’s toekomstige ster: ‘de nieuwe Osimhen’

645
Club Brugge’s toekomstige ster: ‘de nieuwe Osimhen’

Club Brugge heeft de veelbelovende Nigeriaanse spits Etiosa Ighodaro hoog op hun verlanglijstje staan. Ighodaro, momenteel wordt qua potentieel vergeleken met Victor Osimhen van Napoli.

De voormalige Nigeriaanse spits Abayomi Adebayo voorspelt een grote toekomst voor hem, inclusief een mogelijke selectie voor de Nigeriaanse nationale ploeg. Met interesse van Europese clubs zoals Stade Rennes en Stade Reims, lijkt een Europese transfer slechts een kwestie van tijd.

LEES OOK: ‘Dit wordt dé zomerstunt: Club Brugge gaat voor 20M-bom’

Europese transfer Etiosa Ighodaro slechts kwestie van tijd

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe aanvalsleider nu Igor Thiago eind dit seizoen vertrekt naar Brentford FC. In de zoektocht naar een nieuwe spits worden alvast twee interessante spelers genoemd:

Adam Bareiro, een doelpuntenmachine van 27 jaar oud bij San Lorenzo in Argentinië, en Etiosa Ighodaro, een talentvolle 22-jarige Nigeriaanse aanvaller die momenteel in de Zuid-Afrikaanse competitie speelt, uitgeleend door Mamelodi Sundowns aan SuperSport.

Als Ighodaro tekent, zou hij de tiende Nigeriaanse speler in de geschiedenis van de club worden, waarmee hij in de voetsporen kan treden van voorgangers Daniel Amokachi, Aminu Sani, Manasseh Ishiaku, Joseph Akpala, Kehinde Fatai, Mikel Agu, Emmanuel Dennis, David Okereke en Raphael Onyedika.

Het talent en de prestaties van Ighodaro is niet onopgemerkt gebleven, aangezien verschillende Europese clubs vorig jaar al interesse toonden, waaronder Stade Rennes, Stade Reims, Partizan Belgrado en KVC Westerlo.

Supersub Ighodaro zoekt stabiliteit in zijn carrière

Etiosa Ighodaro staat bekend als de supersub bij SuperSport, en hij staat op het punt om de volgende stap in zijn carrière te zetten. Zijn prestaties dit seizoen hebben hem het vertrouwen gegeven om een basisplaats te eisen bij zijn moederclub, Mamelodi Sundowns.

In een interview met Soccer Laduma liet de spits duidelijk weten dat het voor hem niet langer gaat om de vraag of hij goed genoeg is voor Sundowns, maar eerder om de vraag of hij de kans zal krijgen om zich te bewijzen.

“Ik ga niet naar een club met de gedachte of ik goed genoeg ben. Ik weet dat ik goed genoeg ben”, zei Ighodaro vastberaden. Hij verlangt naar duidelijkheid en stabiliteit in zijn loopbaan, en hij gelooft dat een vaste plek bij een club de sleutel is tot zijn verdere ontwikkeling.

“Je moet bij een club zijn om je plek te vinden en je teamgenoten te leren kennen. Dus met verhuur ga je dat niet echt krijgen omdat je elk seizoen met verschillende spelers moet spelen”, vervolgde hij.

“Volgend seizoen wil ik bij een team zijn waarvan ik weet dat ik er de komende twee tot drie jaar nog steeds zal zijn." Het lijkt erop dat Mamelodi Sundowns ook plannen heeft met Ighodaro voor het komende seizoen.

 “Adebayo heeft het potentieel van Osimhen”

Abayomi Adebayo, een voormalige Nigeriaanse spits, heeft bij Goal.com zijn bewondering uitgesproken voor zijn landgenoot Etiosa Ighodaro. Hij vergeleek Ighodaro's stijl en profiel zelfs met die van Napoli-spits Victor Osimhen, die momenteel schittert in de Serie A met zijn doelpunten en prestaties.

“Hij zal dit seizoen dubbele cijfers scoren en meedingen naar de topscorerstitel terwijl hij voor SuperSport speelt, en dat zou je het grootste inzicht moeten geven in waar hij toe in staat is”,zei Adebayo.

“Ik zie hem uiteindelijk geselecteerd worden voor de Super Eagles (de Nigeriaanse nationale ploeg, red.) omdat hij het potentieel heeft om te doen wat Victor Osimhen doet voor Napoli. Die jongen kan voor elke club in de PSL spelen, of het nu Kaizer Chiefs is die op zoek zijn naar een spits”, zei Adebayo.

“Je moet begrijpen dat wanneer een speler het vertrouwen heeft zoals het geval is bij Etiosa, hij alles kan doen ongeacht de club waar hij bij is. Met de manier waarop hij bezig is, is hij nu klaar en kan hij voor elke club spelen.”

Club Brugge moet Ighodaro halen

Meest recent

'Transfer crasht: Anderlecht grijpt naast oude bekende'

CEO Kenneth Bornauw bevestigde het afgelopen weekend andermaal: RSC Anderlecht wil zich in de ...

7
7
‘Dit wordt dé zomerstunt: Club Brugge gaat voor 20M-bom’

Club Brugge lijkt nog lang niet klaar op de transfermarkt. Blauw-zwart mikt op een opvallend target, ...

976
976
Ajax stuurt nieuw signaal over transfer Godts

Mika Godts flirt intussen al enkele weken met een serieuze toptransfer. Niemand minder dan Paris ...

4
4
'La Louvière pakt uit met énorme transferstunt'

La Louvière wist vorig seizoen toch tot veler verbazing het behoud in de Jupiler Pro League ...

46
46
Messi dropt stevige toekomstbom na overlijden vader

Het zijn zware dagen voor Lionel Messi. De Argentijnse ster kreeg in de privésfeer immers af ...

39
39
'Standard pakt na njet meteen door met Anderlecht-target'

Bij Standard hebben ze na de teleurstellende 2-2 tegen Cercle Brugge op de openingsspeeldag beseft ...

75
75
Vitor Bruno speelt open kaart over terugkeer Lukaku

Bij Anderlecht durfden de fans de voorbije dagen stiekem dromen van een terugkeer van Romelu Lukaku, ...

182
182
Het is officieel: Lukaku zet handtekening bij Fenerbahçe

Na maanden van speculatie is de scheiding tussen Romelu Lukaku en Napoli nu ook helemaal officieel. ...

74
74
Man Utd toont vertrouwen in Lammens met nieuwigheid

Manchester United zet dezer dagen volop in op zijn Belgen. Met Youri Tielemans haalden ze deze zomer ...

126
126
'Zulte Waregem verrast met nog defensieve aanwinst'

Zulte Waregem heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want Essevee boekte op de openingsspeeldag ...

135
135
Vertrekt Dean bij AA Gent? De Mil speelt open kaart

Gaat er bij AA Gent nog wat gebeuren op de transfermarkt? Aanvaller Max Dean wil graag een transfer ...

169
169
Union SG en Lierse SK ronden verrassende transfer af

Union SG heeft zopas een uitgaande transfer weten af te ronden. De Belgische bekerwinnaar vond een ...

81
81
'PSG kijkt aandachtig mee: smaakmaker Anderlecht in beeld'

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel veel jong talent. De Brusselaars gaan daar nog veel plezier aan ...

551
551
Euvrard verandert compleet van transfergedachte bij Standard

Standard blijft tijdens deze transferperiode nadrukkelijk uitkijken naar versterking. Vooral een ...

147
147
Talent toont zich aan Van Bommel: "Weldra Rode Duivels?"

Mark van Bommel zal ongetwijfeld naar de Nederlandse competitie kijken voor eventuele Rode Duivels ...

328
328
Bormans verrast met transferplannen Union SG

De uitschakeling in de Champions League verandert voorlopig weinig aan het transferbeleid van Union ...

180
180
Euvrard brengt verrassend transfernieuws bij Standard

Standard hoopt dit seizoen een Europees ticket te kunnen pakken, maar het zal daarvoor toch uit een ...

198
198
'Nieuwe wending Oranje: geen Martinez, wel andere klepper'

Terwijl de Rode Duivels met Mark van Bommel al een tijdje hun nieuwe bondscoach beet hebben, is in ...

164
164
Anderlecht krijgt opsteker uit ziekenboeg, domper voor Gent

Donderdag wordt weer een belangrijke avond voor de Belgische coëfficiënt in het algemeen ...

278
278
'Vermeeren krijgt keiharde transferboodschap te horen'

Bij RB Leipzig waait er deze zomer een nieuwe wind, want met Martin Demichelis kwam er een nieuwe ...

278
278
'Standard houdt been stijf en eist miljoenen'

Standard begon zijn seizoen met een tegenvaller, door op de valreep nog een zege tegen Cercle Brugge ...

213
213
'Grootmacht mengt zich in strijd voor Fofana'

De zomermercato gaat nog zijn laatste weken in en voor een aantal Rode Duivels lijkt er nog een ...

77
77
'Zwaar verlies: Club vangt deze som voor Meijer'

Bij Club Brugge lijkt de kern grotendeels op punt te staan na het transferoffensief van de voorbije ...

813
813
Westerlo pakt weer uit met transfer bij Tottenham

Westerlo moest deze zomer vrijwel zijn hele elftal opnieuw opbouwen, nadat het een waslijst aan ...

36
36
'Toch nog vertrekker in de maak: Club moet mercato op'

Door het WK duurde het even voor de mercato van Club Brugge op gang kwam, maar de laatste weken ...

491
491

Meer sportnieuws