Club Brugge’s toekomstige ster: ‘de nieuwe Osimhen’

645
Club Brugge’s toekomstige ster: ‘de nieuwe Osimhen’

Club Brugge heeft de veelbelovende Nigeriaanse spits Etiosa Ighodaro hoog op hun verlanglijstje staan. Ighodaro, momenteel wordt qua potentieel vergeleken met Victor Osimhen van Napoli.

De voormalige Nigeriaanse spits Abayomi Adebayo voorspelt een grote toekomst voor hem, inclusief een mogelijke selectie voor de Nigeriaanse nationale ploeg. Met interesse van Europese clubs zoals Stade Rennes en Stade Reims, lijkt een Europese transfer slechts een kwestie van tijd.

LEES OOK: Fenomeen bij Club Brugge: "Als ik deze lijn kan doortrekken..."

Europese transfer Etiosa Ighodaro slechts kwestie van tijd

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe aanvalsleider nu Igor Thiago eind dit seizoen vertrekt naar Brentford FC. In de zoektocht naar een nieuwe spits worden alvast twee interessante spelers genoemd:

Adam Bareiro, een doelpuntenmachine van 27 jaar oud bij San Lorenzo in Argentinië, en Etiosa Ighodaro, een talentvolle 22-jarige Nigeriaanse aanvaller die momenteel in de Zuid-Afrikaanse competitie speelt, uitgeleend door Mamelodi Sundowns aan SuperSport.

Als Ighodaro tekent, zou hij de tiende Nigeriaanse speler in de geschiedenis van de club worden, waarmee hij in de voetsporen kan treden van voorgangers Daniel Amokachi, Aminu Sani, Manasseh Ishiaku, Joseph Akpala, Kehinde Fatai, Mikel Agu, Emmanuel Dennis, David Okereke en Raphael Onyedika.

Het talent en de prestaties van Ighodaro is niet onopgemerkt gebleven, aangezien verschillende Europese clubs vorig jaar al interesse toonden, waaronder Stade Rennes, Stade Reims, Partizan Belgrado en KVC Westerlo.

Supersub Ighodaro zoekt stabiliteit in zijn carrière

Etiosa Ighodaro staat bekend als de supersub bij SuperSport, en hij staat op het punt om de volgende stap in zijn carrière te zetten. Zijn prestaties dit seizoen hebben hem het vertrouwen gegeven om een basisplaats te eisen bij zijn moederclub, Mamelodi Sundowns.

In een interview met Soccer Laduma liet de spits duidelijk weten dat het voor hem niet langer gaat om de vraag of hij goed genoeg is voor Sundowns, maar eerder om de vraag of hij de kans zal krijgen om zich te bewijzen.

“Ik ga niet naar een club met de gedachte of ik goed genoeg ben. Ik weet dat ik goed genoeg ben”, zei Ighodaro vastberaden. Hij verlangt naar duidelijkheid en stabiliteit in zijn loopbaan, en hij gelooft dat een vaste plek bij een club de sleutel is tot zijn verdere ontwikkeling.

“Je moet bij een club zijn om je plek te vinden en je teamgenoten te leren kennen. Dus met verhuur ga je dat niet echt krijgen omdat je elk seizoen met verschillende spelers moet spelen”, vervolgde hij.

“Volgend seizoen wil ik bij een team zijn waarvan ik weet dat ik er de komende twee tot drie jaar nog steeds zal zijn." Het lijkt erop dat Mamelodi Sundowns ook plannen heeft met Ighodaro voor het komende seizoen.

 “Adebayo heeft het potentieel van Osimhen”

Abayomi Adebayo, een voormalige Nigeriaanse spits, heeft bij Goal.com zijn bewondering uitgesproken voor zijn landgenoot Etiosa Ighodaro. Hij vergeleek Ighodaro's stijl en profiel zelfs met die van Napoli-spits Victor Osimhen, die momenteel schittert in de Serie A met zijn doelpunten en prestaties.

“Hij zal dit seizoen dubbele cijfers scoren en meedingen naar de topscorerstitel terwijl hij voor SuperSport speelt, en dat zou je het grootste inzicht moeten geven in waar hij toe in staat is”,zei Adebayo.

“Ik zie hem uiteindelijk geselecteerd worden voor de Super Eagles (de Nigeriaanse nationale ploeg, red.) omdat hij het potentieel heeft om te doen wat Victor Osimhen doet voor Napoli. Die jongen kan voor elke club in de PSL spelen, of het nu Kaizer Chiefs is die op zoek zijn naar een spits”, zei Adebayo.

“Je moet begrijpen dat wanneer een speler het vertrouwen heeft zoals het geval is bij Etiosa, hij alles kan doen ongeacht de club waar hij bij is. Met de manier waarop hij bezig is, is hij nu klaar en kan hij voor elke club spelen.”

Club Brugge moet Ighodaro halen

Meest recent

Woede bij Cercle Brugge: "Dit is gewoon belachelijk!"

Cercle Brugge leek op weg naar enorme stunt op het veld van Union SG. Ze kwamen 0-2 voor, maar ...

1
1
Ex-lieveling Standard: "Ze deden mij voorstel om coach te worden”

Standard zit nog steeds in een moeilijke periode door het wanbeleid van de vorige jaren. Er is ...

26
26
Deschacht spuwt zijn gal over Anderlecht en benoemt 2 hiaten

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van AA Gent. Paars-Wit was 72 minuten lang goed, maar nadien was het ...

103
103
KRC Genk krijgt dubbele klap: schorsing én zware blessure

KRC Genk won na een al bij al matige match met 2-1 van Standard. De Limburgers kijken zo wel stilaan ...

68
68
Degryse snapt helemaal niets van Bruno: "Één grote carrousel"

RSC Anderlecht moet weer op de blaren zitten. Het schoot zichzelf weer danig in de voet tegen AA ...

46
46
Fenomeen bij Club Brugge: "Als ik deze lijn kan doortrekken..."

Club Brugge is bezig aan een zeer goed seizoen. De Supercup was de enige miskleun, maar in ...

148
148
Bruno met handen in het haar bij RSCA: één énorm probleem

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van AA Gent. Paars-Wit moet aan de bak de komende weken en een reeks ...

154
154
Van Gucht over zijn bankrekening: "Ik steek mijn middelvinger op"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

104
104
Wisselzucht bij Bruno: Defour ziet opvallende reden

Het lijkt weer volop crisis te zijn bij Anderlecht na de 4-0-pandoering die het zondag kreeg van AA ...

75
75
Knaltransfer bij Club Brugge? Van der Elst doet voorspelling

Er resten nog twee maanden voor de wintermercato zijn deuren opent, maar nu lijkt het er al op dat ...

286
286
De Ketelaere haalt zijn gram na harde woorden van coach

Na een sterk WK was Charles De Ketelaere ook in de vorige interlandperiode weer beslissend bij de ...

117
117
'Villarreal aast op volgende miljoenentransfer in JPL'

Villarreal zorgde afgelopen zomer voor één van de meest opvallende transfers in de ...

58
58
Defour geeft STVV raad: "Daar moeten ze pieken"

STVV beleefde bijna een absolute droomweek. Het boekte donderdag een knappe zege in de Conference ...

26
26
Degryse benoemt hét pijnpunt bij Anderlecht

Anderlecht kreeg zondag een nieuwe klap door met 4-0 te verliezen in Gent. Het blikt zo terug op ...

194
194
"Ga naar Club Brugge": opvallend advies voor supertalent

Club Brugge mocht zondag weer Nicolo Tresoldi dankbaar zijn, want met een hattrick loodste de ...

628
628
België is klaar met Vitor Bruno: 7 verschroeiende uithalen

Belgische voetbalprogramma’s bekijkt hij naar eigen zeggen niet. Maar Vitor Bruno krijgt op ...

356
356
Van Bommel krijgt verrassende versterking bij Rode Duivels

Binnenkort zal Mark van Bommel zijn tweede selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend maken, ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'City en Chelsea azen op Club-speler, trainerswissels in JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
Club Brugge in rouw: "Zijn klaroen zal altijd bijblijven"

Blauw-Zwart pakte gisteren een nieuwe zege, thuis tegen STVV was Tresoldi andermaal de grote man. ...

228
228
Ontslag Euvrard bij Standard? Vandenbempt roept straffe taal

Standard Luik ging afgelopen speeldag met 2-1 onderuit op het veld van KRC Genk. De Rouches moesten ...

329
329
Ongeziene Club-transformatie: “Werd met hem gelachen”

Club Brugge begint op toerental te komen. Na enkele knappe Europese overwinningen tegen ...

449
449
Bruno onder vuur: Vandenbempt oordeelt over ontslag

RSC Anderlecht kende een dramatische zondag. Ze verloren met 4-0 van AA Gent, al had het ook ...

471
471
Euvrard onder druk bij Standard: "Dat is aan Wilmots"

Standard verloor na een degelijke prestatie met 2-1 op het veld van KRC Genk. De Rouches boekten zo ...

129
129
Jambon beleeft zijn Clasico-droom: "Uitnodiging kwam van hem"

Jan Jambon (N-VA) heeft zondagavond een voetbalavond beleefd die hij niet snel zal vergeten. De ...

66
66
Bruno doet opvallende bekentenis na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt de volle laag na de 4-0 tegen AA Gent. Dat valt ergens te begrijpen, maar er ...

554
554

Meer sportnieuws