Club Brugge’s toekomstige ster: ‘de nieuwe Osimhen’

645
Club Brugge’s toekomstige ster: ‘de nieuwe Osimhen’

Club Brugge heeft de veelbelovende Nigeriaanse spits Etiosa Ighodaro hoog op hun verlanglijstje staan. Ighodaro, momenteel wordt qua potentieel vergeleken met Victor Osimhen van Napoli.

De voormalige Nigeriaanse spits Abayomi Adebayo voorspelt een grote toekomst voor hem, inclusief een mogelijke selectie voor de Nigeriaanse nationale ploeg. Met interesse van Europese clubs zoals Stade Rennes en Stade Reims, lijkt een Europese transfer slechts een kwestie van tijd.

LEES OOK: 'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Europese transfer Etiosa Ighodaro slechts kwestie van tijd

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe aanvalsleider nu Igor Thiago eind dit seizoen vertrekt naar Brentford FC. In de zoektocht naar een nieuwe spits worden alvast twee interessante spelers genoemd:

Adam Bareiro, een doelpuntenmachine van 27 jaar oud bij San Lorenzo in Argentinië, en Etiosa Ighodaro, een talentvolle 22-jarige Nigeriaanse aanvaller die momenteel in de Zuid-Afrikaanse competitie speelt, uitgeleend door Mamelodi Sundowns aan SuperSport.

Als Ighodaro tekent, zou hij de tiende Nigeriaanse speler in de geschiedenis van de club worden, waarmee hij in de voetsporen kan treden van voorgangers Daniel Amokachi, Aminu Sani, Manasseh Ishiaku, Joseph Akpala, Kehinde Fatai, Mikel Agu, Emmanuel Dennis, David Okereke en Raphael Onyedika.

Het talent en de prestaties van Ighodaro is niet onopgemerkt gebleven, aangezien verschillende Europese clubs vorig jaar al interesse toonden, waaronder Stade Rennes, Stade Reims, Partizan Belgrado en KVC Westerlo.

Supersub Ighodaro zoekt stabiliteit in zijn carrière

Etiosa Ighodaro staat bekend als de supersub bij SuperSport, en hij staat op het punt om de volgende stap in zijn carrière te zetten. Zijn prestaties dit seizoen hebben hem het vertrouwen gegeven om een basisplaats te eisen bij zijn moederclub, Mamelodi Sundowns.

In een interview met Soccer Laduma liet de spits duidelijk weten dat het voor hem niet langer gaat om de vraag of hij goed genoeg is voor Sundowns, maar eerder om de vraag of hij de kans zal krijgen om zich te bewijzen.

“Ik ga niet naar een club met de gedachte of ik goed genoeg ben. Ik weet dat ik goed genoeg ben”, zei Ighodaro vastberaden. Hij verlangt naar duidelijkheid en stabiliteit in zijn loopbaan, en hij gelooft dat een vaste plek bij een club de sleutel is tot zijn verdere ontwikkeling.

“Je moet bij een club zijn om je plek te vinden en je teamgenoten te leren kennen. Dus met verhuur ga je dat niet echt krijgen omdat je elk seizoen met verschillende spelers moet spelen”, vervolgde hij.

“Volgend seizoen wil ik bij een team zijn waarvan ik weet dat ik er de komende twee tot drie jaar nog steeds zal zijn." Het lijkt erop dat Mamelodi Sundowns ook plannen heeft met Ighodaro voor het komende seizoen.

 “Adebayo heeft het potentieel van Osimhen”

Abayomi Adebayo, een voormalige Nigeriaanse spits, heeft bij Goal.com zijn bewondering uitgesproken voor zijn landgenoot Etiosa Ighodaro. Hij vergeleek Ighodaro's stijl en profiel zelfs met die van Napoli-spits Victor Osimhen, die momenteel schittert in de Serie A met zijn doelpunten en prestaties.

“Hij zal dit seizoen dubbele cijfers scoren en meedingen naar de topscorerstitel terwijl hij voor SuperSport speelt, en dat zou je het grootste inzicht moeten geven in waar hij toe in staat is”,zei Adebayo.

“Ik zie hem uiteindelijk geselecteerd worden voor de Super Eagles (de Nigeriaanse nationale ploeg, red.) omdat hij het potentieel heeft om te doen wat Victor Osimhen doet voor Napoli. Die jongen kan voor elke club in de PSL spelen, of het nu Kaizer Chiefs is die op zoek zijn naar een spits”, zei Adebayo.

“Je moet begrijpen dat wanneer een speler het vertrouwen heeft zoals het geval is bij Etiosa, hij alles kan doen ongeacht de club waar hij bij is. Met de manier waarop hij bezig is, is hij nu klaar en kan hij voor elke club spelen.”

Club Brugge moet Ighodaro halen

Meest recent

Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

1
1
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

3
3
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

30
30
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

14
14
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

29
29
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

22
22
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

119
119
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

31
31
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

172
172
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

105
105
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

65
65
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

195
195
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

176
176
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

244
244
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

136
136
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

222
222
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

233
233
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

293
293
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

245
245
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

323
323
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

493
493
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

228
228
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

212
212

Meer sportnieuws