Club Brugge’s toekomstige ster: ‘de nieuwe Osimhen’

645 stemmen
Club Brugge’s toekomstige ster: ‘de nieuwe Osimhen’

Club Brugge heeft de veelbelovende Nigeriaanse spits Etiosa Ighodaro hoog op hun verlanglijstje staan. Ighodaro, momenteel wordt qua potentieel vergeleken met Victor Osimhen van Napoli.

De voormalige Nigeriaanse spits Abayomi Adebayo voorspelt een grote toekomst voor hem, inclusief een mogelijke selectie voor de Nigeriaanse nationale ploeg. Met interesse van Europese clubs zoals Stade Rennes en Stade Reims, lijkt een Europese transfer slechts een kwestie van tijd.

LEES OOK: Inter vernedert Club met Stankovic-bom: “Dit doet pijn”

Europese transfer Etiosa Ighodaro slechts kwestie van tijd

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe aanvalsleider nu Igor Thiago eind dit seizoen vertrekt naar Brentford FC. In de zoektocht naar een nieuwe spits worden alvast twee interessante spelers genoemd:

Adam Bareiro, een doelpuntenmachine van 27 jaar oud bij San Lorenzo in Argentinië, en Etiosa Ighodaro, een talentvolle 22-jarige Nigeriaanse aanvaller die momenteel in de Zuid-Afrikaanse competitie speelt, uitgeleend door Mamelodi Sundowns aan SuperSport.

Als Ighodaro tekent, zou hij de tiende Nigeriaanse speler in de geschiedenis van de club worden, waarmee hij in de voetsporen kan treden van voorgangers Daniel Amokachi, Aminu Sani, Manasseh Ishiaku, Joseph Akpala, Kehinde Fatai, Mikel Agu, Emmanuel Dennis, David Okereke en Raphael Onyedika.

Het talent en de prestaties van Ighodaro is niet onopgemerkt gebleven, aangezien verschillende Europese clubs vorig jaar al interesse toonden, waaronder Stade Rennes, Stade Reims, Partizan Belgrado en KVC Westerlo.

Supersub Ighodaro zoekt stabiliteit in zijn carrière

Etiosa Ighodaro staat bekend als de supersub bij SuperSport, en hij staat op het punt om de volgende stap in zijn carrière te zetten. Zijn prestaties dit seizoen hebben hem het vertrouwen gegeven om een basisplaats te eisen bij zijn moederclub, Mamelodi Sundowns.

In een interview met Soccer Laduma liet de spits duidelijk weten dat het voor hem niet langer gaat om de vraag of hij goed genoeg is voor Sundowns, maar eerder om de vraag of hij de kans zal krijgen om zich te bewijzen.

“Ik ga niet naar een club met de gedachte of ik goed genoeg ben. Ik weet dat ik goed genoeg ben”, zei Ighodaro vastberaden. Hij verlangt naar duidelijkheid en stabiliteit in zijn loopbaan, en hij gelooft dat een vaste plek bij een club de sleutel is tot zijn verdere ontwikkeling.

“Je moet bij een club zijn om je plek te vinden en je teamgenoten te leren kennen. Dus met verhuur ga je dat niet echt krijgen omdat je elk seizoen met verschillende spelers moet spelen”, vervolgde hij.

“Volgend seizoen wil ik bij een team zijn waarvan ik weet dat ik er de komende twee tot drie jaar nog steeds zal zijn." Het lijkt erop dat Mamelodi Sundowns ook plannen heeft met Ighodaro voor het komende seizoen.

 “Adebayo heeft het potentieel van Osimhen”

Abayomi Adebayo, een voormalige Nigeriaanse spits, heeft bij Goal.com zijn bewondering uitgesproken voor zijn landgenoot Etiosa Ighodaro. Hij vergeleek Ighodaro's stijl en profiel zelfs met die van Napoli-spits Victor Osimhen, die momenteel schittert in de Serie A met zijn doelpunten en prestaties.

“Hij zal dit seizoen dubbele cijfers scoren en meedingen naar de topscorerstitel terwijl hij voor SuperSport speelt, en dat zou je het grootste inzicht moeten geven in waar hij toe in staat is”,zei Adebayo.

“Ik zie hem uiteindelijk geselecteerd worden voor de Super Eagles (de Nigeriaanse nationale ploeg, red.) omdat hij het potentieel heeft om te doen wat Victor Osimhen doet voor Napoli. Die jongen kan voor elke club in de PSL spelen, of het nu Kaizer Chiefs is die op zoek zijn naar een spits”, zei Adebayo.

“Je moet begrijpen dat wanneer een speler het vertrouwen heeft zoals het geval is bij Etiosa, hij alles kan doen ongeacht de club waar hij bij is. Met de manier waarop hij bezig is, is hij nu klaar en kan hij voor elke club spelen.”

Club Brugge moet Ighodaro halen

Meest recent

Praet voor sensationele terugkeer naar oude liefde?

Dennis Praet nam afscheid van Royal Antwerp FC. De ervaren ex-Rode Duivel kende een anonieme periode ...

5
5
Inter vernedert Club met Stankovic-bom: “Dit doet pijn”

Club Brugge dreigt één van zijn strafste transfers van het seizoen alweer kwijt te ...

369
369
“Lukaku naar Anderlecht? Ik zou het niet doen”

RSC Anderlecht hoopt Romelu Lukaku zo snel mogelijk te zien terugkeren, maar de spits en zijn ...

79
79
Club Brugge twijfelt: drie 'eigen' jongens op weg naar de uitgang?

Club Brugge gaat deze zomer heel wat spelers verliezen. Er zijn vooral sterkhouders die de club gaan ...

172
172
Twee teleurstellingen bij Anderlecht: houden of verkopen?

Bij RSC Anderlecht moéten zeker geen zestien spelers weg. Dergelijke lijstjes worden snel ...

159
159
Arteta ook grootmoedig: "PSG is de beste ter wereld"

De voorbije jaren faalde Arsenal regelmatig in 'money time', maar dit seizoen moest anders worden. ...

51
51
Enorme domper Schotland: ster moet afhaken voor WK

Elf dagen voor de start van het toernooi zijn de meeste WK-deelnemers begonnen aan hun ...

33
33
Luis Enrique schaart zich in bijzonder fraai rijtje

Paris Saint-Germain blijft de primus van Europa. Het heeft zaterdagavond immers zijn titel in de ...

43
43
Arteta voelt zich bekocht: "Als ik die fase terugzie..."

Nadat ze al de titel in de Premier League in de wacht gesleept hadden, droomde Arsenal ervan om ook ...

167
167
CL-zege met zwart randje: rellen met PSG-fans in Parijs

Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht ...

57
57
Van der Elst voorspelt: Club wil transferblunder voorkomen

Club Brugge gaat een bewogen transferzomer tegemoet. Daarin zal het wellicht heel wat sterkhouders ...

284
284
PSG doet Arsenal-droom sneuvelen vanop de stip

De finale van de Champions League is zaterdagavond uitgedraaid op een thriller. PSG haalde tegen ...

51
51
'Union houdt voet bij stuk: knaltransfer nog niet rond'

Union staat alweer voor een hete transferzomer. Voorzitter Alex Muzio en CEO Philippe Bormans ...

100
100
'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Charles De Ketelaere is intussen al enkele jaren een gevestigde waarde in de Serie A, waar hij ...

105
105
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans huiveren bij trainersbom

Bij Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer op volle toeren. De club wil weer ...

668
668
Charleroi pakt uit met piepjonge doelpuntenmachine

Voor Charleroi was het een seizoen met twee gezichten. In de winter presteerden de Carolo's zeer ...

31
31
WK-koorts stijgt: Rode Duivels bijna compleet

De start van het WK nadert met rasse schreden. Dat geldt ook voor de Rode Duivels. Zij zetten ...

72
72
'Straffe wending: Slot meteen aan slag bij Europese topper'

Zaterdag viel er een stevige trainersbom in het Engelse voetbal. Liverpool maakte immers bekend dat ...

76
76
'Zulte Waregem telt miljoenen dankzij toptransfer'

Voor Zulte Waregem is de terugkeer op het hoogste niveau een succes geworden. De West-Vlamingen ...

296
296
PSG bestolen in Champions League-finale?

Vorig seizoen won Paris Saint-Germain nog met de vingers in de neus de finale van de Champions ...

127
127
'AA Gent wil in zeer verrassende transfervijver vissen"

AA Gent kan zijn seizoen nog afsluiten met een Europees ticket, maar daarvoor zal het zondag in de ...

169
169
'Frans toptalent van 15 miljoen naar JPL'

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog niet helemaal op, maar heel wat clubs zijn toch al bezig met ...

273
273
'Leger grootmachten meldt zich voor Fernandez-Pardo'

Hij kon uitkomen voor Spanje, Italië en Argentinië, maar Matias Fernandez-Pardo koos er ...

90
90
Zulte Waregem kondigt volgende vertrekker aan

Zulte Waregem slaagde erin om in zijn eerste seizoen terug in de Jupiler Pro League het behoud te ...

154
154
Trossard start bij Arsenal, PSG zoals een jaar geleden

Om 18u staat de apotheose van het Europese voetbalseizoen op het programma, want dan wordt in ...

33
33

Meer sportnieuws