'Barça verbaast en zet sterspeler in etalage'

door
'Barça verbaast en zet sterspeler in etalage'

FC Barcelona werd deze week pijnlijk uitgeschakeld door PSG in de Champions League. De Blaugrana verloor op eigen veld met 1-4 en mag zo Europese glorie vergeten.

Barça leek nochtans goed op weg naar de halve finales. Raphinha had de Catalanen op aangeven van Yamal op een 1-0-voorsprong gezet. De wedstrijd kantelde echter helemaal na een rode kaart voor Araujo, die de doorgebroken Barcola neerhaalde. PSG stoomde daarna door naar 1-4.

LEES OOK: Flick en Lewandowski spreken: dit vinden zij van Club Brugge

Barça zet Araujo in etalage

Een dure fout, zo blijkt nu. Araujo kostte zijn ploeg niet alleen de kwalificatie, maar zou nu wel eens op weg kunnen zijn naar de uitgang in Camp Nou. Volgens SPORT zijn de twijfels over de verdediger door zijn fout tegen PSG immers alleen maar toegenomen.

De speler zelf zou bovendien niet weigerachtig staan tegenover een vertrek bij Barça, al zeker als daar een hoger loon mee gemoeid is. De 25-jarige Araujo speelt sinds augustus 2018 voor Barça, dat hem destijds weghaalde bij het Uruguayaanse Boston River voor 4,7 miljoen euro.

100 miljoen voor Araujo?

Araujo heeft nog een contract tot midden 2026 in Catalonië en is volgens Transfermarkt 70 miljoen euro waard. Fichajes schrijft dan weer dat hij misschien wel 100 miljoen zou kunnen opbrengen. Een bod dat Barça meer dan waarschijnlijk niet zal weigeren.

Araujo zit op moment van schrijven aan 146 optredens voor Barça. Daarin scoorde hij 8 keer en gaf hij 3 assists. In zijn prijzenkast staan voorlopig één Spaanse titel, één Copa del Rey en één Spaanse supercup.

Moet Barça Araujo houden?

Meest recent

Antwerp en Gent krijgen flinke meevallers te horen

Dinsdag boog het Disciplinair Comité zich over enkele controversiële incidenten van ...

7
7
Napoli baalt enorm, Arsenal blijft foutloos doorrazen

Om 18u45 stonden er in de Champions League twee duels op het programma. Napoli ontving Eintracht ...

16
16
Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Cristiano Ronaldo is 40 jaar en de Portugese aanvaller weet dat het einde nadert. Op zijn leeftijd ...

50
50
Nainggolan 'plaagt' Antwerp: "Zou nog lukken"

Het gaat bijzonder slecht met Royal Antwerp FC. Sportief is de club serieus afgegleden en dat op ...

72
72
Atlético Madrid - Union: Hubert verrast stevig

Union SG speelt vanavond om 21 tegen Atlético Madrid. Een héél zware partij en ...

31
31
Flick en Lewandowski spreken: dit vinden zij van Club Brugge

FC Barcelona komt toch met veel zorgen naar Brugge. De Catalanen hebben de nodige blessures en hun ...

290
290
Dreyer schrijft geschiedenis: MLS compleet gek van de Deen

RSC Anderlecht verkocht Anders Dreyer in januari voor een spotprijsje van amper 5 miljoen euro, wat ...

223
223
Club Brugge opgelet: Hayen reageert op flirt met Celtic

Mocht het op zijn bucketlist staan mag Nicky Hayen woensdag nog een Europese grootmacht afvinken, ...

204
204
AA Gent pleit Dean volledig vrij: "Gevaarlijk precedent"

Vooraf verkeerde AA Gent omwille van het 125-jarig clubbestaan nog in feeststemming, maar na de ...

245
245
Nederland verstomt: Club Brugge plant ‘brutale’ transfer

Club Brugge jaagt op een verrassende naam uit Nederland. Een tiener die dit seizoen doorbreekt in de ...

371
371
'KRC Genk kan cashen: goudhaantje weg in januari?'

KRC Genk deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waarbij de Limburgers ...

567
567
Club-Barcelona: Hayen & Flick maken selecties bekend

Hoogdag in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdagavond gastheer speelt voor niemand minder dan FC ...

108
108
Hasi maakt brokken: Bertaccini out, Vazquez in?

Met zijn rug tegen de muur besloot Besnik Hasi om tegen KV Mechelen vier aanvallers aan de aftrap te ...

578
578
Antwerp & AA Gent binden strijd aan met Bondsparket

Afgelopen weekend was het Halloween, en dus besloten Max Dean en Daam Foulon om nog eens uit te ...

235
235
Hayen verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. In aanloop naar het ...

239
239
Annelien Coorevits breekt taboe: “Passie was er nooit"

Ze vormden jarenlang één van de bekendste koppels van het Vlaamse medialandschap: ...

287
287
Club is klaar: Seys roept oorlogstaal naar Lamine Yamal

Club Brugge kijkt FC Barcelona recht in de ogen namens de Champions League. De gedroomde affiche ...

152
152
Thibo Somers slaat stevig op tafel: grijpt Antwerp in?

Het rommelt ferm bij Royal Antwerp FC. The Great Old ging afgelopen speeldag weer onderuit en Stef ...

359
359
Depay in vieze papieren: Braziliaanse gooit alles op tafel

Memphis Depay verraste vriend en vijand door plotsklaps naar Brazilië te verkassen, maar in ...

61
61
Hayen ziet groot pijnpunt Barça: “Daar liggen kansen”

Club Brugge is de grote underdog tegen FC Barcelona. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de ...

94
94
Anderlecht en Lierse in diepe rouw: André De Nul overleden

RSC Anderlecht en Lierse zijn in diepe rouw gedompeld. Voormalige Rode Duivel André De Nul is ...

0
0
Oorlog bij DAZN: analisten vliegen elkaar naar de keel

Het is niet enkel oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecombedrijven, maar ook binnen de ...

510
510
Karetsas doet opmerkelijke onthulling bij KRC Genk

Konstantinos Karetsas zat even in een ferme dip bij KRC Genk. De afgelopen wedstrijden kwam de ...

171
171
Waarschuwing Barça: "Club Brugge is net als Atlético"

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona. Blauw-Zwart is uiteraard de ...

224
224
"Moeilijke periode KDB en gezin" - steun uit onverwachte hoek

Kevin De Bruyne zit in zak en as. De middenvelder was sterk begonnen bij Napoli, maar de Rode Duivel ...

200
200

Meer sportnieuws