'Barça verbaast en zet sterspeler in etalage'

door
'Barça verbaast en zet sterspeler in etalage'

FC Barcelona werd deze week pijnlijk uitgeschakeld door PSG in de Champions League. De Blaugrana verloor op eigen veld met 1-4 en mag zo Europese glorie vergeten.

Barça leek nochtans goed op weg naar de halve finales. Raphinha had de Catalanen op aangeven van Yamal op een 1-0-voorsprong gezet. De wedstrijd kantelde echter helemaal na een rode kaart voor Araujo, die de doorgebroken Barcola neerhaalde. PSG stoomde daarna door naar 1-4.

LEES OOK: Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Barça zet Araujo in etalage

Een dure fout, zo blijkt nu. Araujo kostte zijn ploeg niet alleen de kwalificatie, maar zou nu wel eens op weg kunnen zijn naar de uitgang in Camp Nou. Volgens SPORT zijn de twijfels over de verdediger door zijn fout tegen PSG immers alleen maar toegenomen.

De speler zelf zou bovendien niet weigerachtig staan tegenover een vertrek bij Barça, al zeker als daar een hoger loon mee gemoeid is. De 25-jarige Araujo speelt sinds augustus 2018 voor Barça, dat hem destijds weghaalde bij het Uruguayaanse Boston River voor 4,7 miljoen euro.

100 miljoen voor Araujo?

Araujo heeft nog een contract tot midden 2026 in Catalonië en is volgens Transfermarkt 70 miljoen euro waard. Fichajes schrijft dan weer dat hij misschien wel 100 miljoen zou kunnen opbrengen. Een bod dat Barça meer dan waarschijnlijk niet zal weigeren.

Araujo zit op moment van schrijven aan 146 optredens voor Barça. Daarin scoorde hij 8 keer en gaf hij 3 assists. In zijn prijzenkast staan voorlopig één Spaanse titel, één Copa del Rey en één Spaanse supercup.

Moet Barça Araujo houden?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

4
4
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

18
18
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

22
22
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

166
166
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

325
325
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

256
256
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

166
166
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

123
123
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

77
77
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

522
522
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

313
313
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

314
314
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

377
377
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

209
209
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

173
173
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

336
336
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

795
795
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

268
268
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

211
211
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

120
120
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

181
181
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

84
84
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

297
297
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

40
40
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1060
1060

Meer sportnieuws