'Barça verbaast en zet sterspeler in etalage'

door
'Barça verbaast en zet sterspeler in etalage'

FC Barcelona werd deze week pijnlijk uitgeschakeld door PSG in de Champions League. De Blaugrana verloor op eigen veld met 1-4 en mag zo Europese glorie vergeten.

Barça leek nochtans goed op weg naar de halve finales. Raphinha had de Catalanen op aangeven van Yamal op een 1-0-voorsprong gezet. De wedstrijd kantelde echter helemaal na een rode kaart voor Araujo, die de doorgebroken Barcola neerhaalde. PSG stoomde daarna door naar 1-4.

LEES OOK: 'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

Barça zet Araujo in etalage

Een dure fout, zo blijkt nu. Araujo kostte zijn ploeg niet alleen de kwalificatie, maar zou nu wel eens op weg kunnen zijn naar de uitgang in Camp Nou. Volgens SPORT zijn de twijfels over de verdediger door zijn fout tegen PSG immers alleen maar toegenomen.

De speler zelf zou bovendien niet weigerachtig staan tegenover een vertrek bij Barça, al zeker als daar een hoger loon mee gemoeid is. De 25-jarige Araujo speelt sinds augustus 2018 voor Barça, dat hem destijds weghaalde bij het Uruguayaanse Boston River voor 4,7 miljoen euro.

100 miljoen voor Araujo?

Araujo heeft nog een contract tot midden 2026 in Catalonië en is volgens Transfermarkt 70 miljoen euro waard. Fichajes schrijft dan weer dat hij misschien wel 100 miljoen zou kunnen opbrengen. Een bod dat Barça meer dan waarschijnlijk niet zal weigeren.

Araujo zit op moment van schrijven aan 146 optredens voor Barça. Daarin scoorde hij 8 keer en gaf hij 3 assists. In zijn prijzenkast staan voorlopig één Spaanse titel, één Copa del Rey en één Spaanse supercup.

Moet Barça Araujo houden?

Meest recent

Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

60
60
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

25
25
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

43
43
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

330
330
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

520
520
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

241
241
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

85
85
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

96
96
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

372
372
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

156
156
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

238
238
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

97
97
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

257
257
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

449
449
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

187
187
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

67
67
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

552
552
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

110
110
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

114
114
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

65
65
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

300
300
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

163
163
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

124
124
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

24
24

Meer sportnieuws