'Strijd barst los: twee grootmachten melden zich voor Zirkzee'

door
'Strijd barst los: twee grootmachten melden zich voor Zirkzee'

Joshua Zirkzee (22) komt pas maandag in actie met Bologna op het veld van AS Roma. De Nederlandse spits wil er een vervolg breien aan zijn goede seizoen en raak treffen in de Italiaanse hoofdstad. Ondertussen zijn er steeds meer clubs die op de speler azen.

Zirkzee is aan een uitstekend seizoen bezig bij Bologna, de verrassende nummer vier in de Serie A. Dat heeft de club in grote mate te danken aan de Nederlander, die in de competitie al goed was voor 10 goals en 4 assists. Met die cijfers wekt hij de interesse op van een pak ploegen.

LEES OOK: 'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

Man United en Arsenal willen Zirkzee

Zo weet Ekrem Konur - weliswaar de niet meest betrouwbare bron - dat Manchester United en Arsenal zich in de strijd willen mengen om de speler. De Engelse clubs zullen het moeten opnemen tegen AC Milan, dat Zirkzee ook op het lijstje staan heeft.

De Rossoneri zoeken een spits om Olivier Giroud na dit seizoen te vervangen. United wil dan weer een tweede spits na Rasmus Hojlund, terwijl Arsenal wel wat scorend vermogen kan gebruiken voorin. Zirkzee heeft nog een contract tot midden 2026 bij Bologna en moet volgens Transfermarkt 40 miljoen euro kosten.

Verleden bij RSC Anderlecht

Zirkzee maakte in een niet zo ver verleden nog het mooie weer bij RSC Anderlecht, waar hij goed was 18 goals en 13 assists. Paars-Wit huurde hem van Bayern München, zijn toenmalige club, en wilde hem daarna definitief overnemen, maar kon niet op tegen het bod van Bologna.

De Italianen dreigen nu een uitstekende financiële zaak te doen en Zirkzee te kunnen verkopen voor een veelvoud van de 8,5 miljoen die ze zelf neertelden. Iets wat Anderlecht ongetwijfeld met lede ogen aanschouwt.

Voor welke club moet hij kiezen?

Meest recent

'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

17
17
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

84
84
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

63
63
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

170
170
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

119
119
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

285
285
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

104
104
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

27
27
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

205
205
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

337
337
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

35
35
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

139
139
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

114
114
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

372
372
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

248
248
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

478
478
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

334
334
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

238
238
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

160
160
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

66
66
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

239
239
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

104
104
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

70
70
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

415
415
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

171
171

Meer sportnieuws