Aleksander Blessin niet akkoord: "Ook niet overdrijven"

205 stemmen
Aleksander Blessin niet akkoord:

Alle druk ligt op Union SG voor de partij van zondag om 18u30 tegen Club Brugge. De Brusselaars moeten punten pakken, anders is de start nog dramatischer. Trainer Aleksander Blessin blijft rustig onder de steeds toenemende druk.

LEES OOK: Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Union SG moét punten rapen tegen Club Brugge

Na een 0 op 9 heeft Union SG nog maar weinig recht op misstappen. Bovendien kan Club Brugge hen helemaal een dreun uitdelen en van de tweede plaats stoten. Blessin beseft ook dat de druk toeneemt.

"We moeten ook niet overdrijven. Van buitenaf lijkt het hier misschien crisis na die drie nederlagen, maar dat is niet het geval. We hebben in elke wedstrijd kansen genoeg gehad, dus ik maak me geen zorgen”, al was Union SG in de tweede helft tegen RSCA aanvallend wel heel pover.

Hij wil vooral achteraan betere prestaties. “Al moet het defensief wel beter. Ik lees overal dat ik hard heb geschreeuwd tegen mijn spelers in de cirkel op het veld na de wedstrijd tegen Anderlecht. Dat klopt, maar dat doe ik elke week. Dat weten jullie ook. Het gevoel was shit deze week. Je draagt die nederlagen natuurlijk mee, maar we hebben een hele week hard gewerkt."

Club Brugge op dreef

Club Brugge is onder Nicky Hayen sterk bezig. Twee Europese zeges en een 7 op 9 in de Champions’ Play-Offs. “Ik heb de wedstrijd gezien. Volgens mij is PAOK niet zo’n goed team”, grapte Blessin.

"Ik ben blij voor het Belgische voetbal, maar zondag is het een play-offwedstrijd. Da’s iets anders. Ze zullen met veel vertrouwen naar ons komen, maar dat was de vorige keren ook zo. We wonnen al twee keer dus we weten hoe het moet.”

Gaat Union winnen van Club Brugge?

Meest recent

Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

11
11
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

20
20
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

16
16
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

61
61
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

260
260
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

137
137
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

152
152
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

111
111
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

82
82
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

366
366
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

309
309
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

130
130
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

130
130
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

110
110
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

19
19
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

122
122
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

506
506
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

317
317
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

209
209
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

195
195
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

65
65
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

110
110
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1080
1080
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

541
541
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

233
233

Meer sportnieuws