Alexandersson oneens met media: "Dat is overdreven"

door
Alexandersson oneens met media:

KV Kortrijk incasseerde een nederlaag tegen Sporting Charleroi en die kwam hard aan. Tegen RWDM moeten de kopjes weer omhoog. Trainer Freyr Alexandersson blikte vooruit naar de partij tegen de Brusselaars.

LEES OOK: Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

KV Kortrijk klaar voor RWDM

"De ontgoocheling na het verlies in de allerlaatste minuut was natuurlijk zwaar en frustrerend. Toch was er een verschil: in Eupen was ik niet tevreden over onze prestatie, tegen Charleroi was het al beter. We hebben de voorbije dagen zoals fysiek als mentaal een ‘refresh’ gedaan", aldus de coach via de clubkanalen.

De coach wil in het tweeluik tegen RWDM uiteraard goede resultaten behalen. "Dit zijn twee van de vier matchen die nog resten. Ik wil het liefst 6 op 6 halen. Dat jullie dit de belangrijkste match ooit noemen, vind ik overdreven. Als we de eerste wedstrijd onder mijn leiding op Standard hadden verloren of als we de laatste match op Anderlecht niet hadden gewonnen, hadden we met een veel grotere achterstand moeten starten aan de Play Downs." 

Zege is broodnodig voor KVK

"Sinds ik hier ben is elke match héél belangrijk. Maar één ding is zeker: we moéten zondag winnen. We hebben iedereen nodig: de clubleiders, de staf, de hele spelersgroep en zeker de supporters die net als tijdens de competitiematch tegen RWDM het verschil kunnen maken", verklaarde hij.

Begin maart won KVK nog met 3-2 van RWDM. "We spelen vrijwel tegen dezelfde spelers, er is wel een andere coach. Maar het belangrijkste bij beide ploegen is hoe mentaal sterk ze zijn voor de strijd. Ik kan jullie verzekeren: we doen er alles aan om KV Kortrijk te redden.”

Gaat KVK winnen van RWDM?

Meest recent

Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

12
12
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

128
128
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

121
121
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

150
150
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

16
16
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

318
318
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

265
265
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

236
236
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

357
357
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

87
87
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

73
73
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

43
43
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

140
140
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

49
49
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

89
89
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

67
67
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

75
75
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

47
47
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

99
99
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

243
243
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

45
45
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

314
314
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

160
160
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

187
187
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

112
112

Meer sportnieuws