Alexandersson oneens met media: "Dat is overdreven"

door
Alexandersson oneens met media:

KV Kortrijk incasseerde een nederlaag tegen Sporting Charleroi en die kwam hard aan. Tegen RWDM moeten de kopjes weer omhoog. Trainer Freyr Alexandersson blikte vooruit naar de partij tegen de Brusselaars.

LEES OOK: Odoi weldra dan toch aan de slag in België?

KV Kortrijk klaar voor RWDM

"De ontgoocheling na het verlies in de allerlaatste minuut was natuurlijk zwaar en frustrerend. Toch was er een verschil: in Eupen was ik niet tevreden over onze prestatie, tegen Charleroi was het al beter. We hebben de voorbije dagen zoals fysiek als mentaal een ‘refresh’ gedaan", aldus de coach via de clubkanalen.

De coach wil in het tweeluik tegen RWDM uiteraard goede resultaten behalen. "Dit zijn twee van de vier matchen die nog resten. Ik wil het liefst 6 op 6 halen. Dat jullie dit de belangrijkste match ooit noemen, vind ik overdreven. Als we de eerste wedstrijd onder mijn leiding op Standard hadden verloren of als we de laatste match op Anderlecht niet hadden gewonnen, hadden we met een veel grotere achterstand moeten starten aan de Play Downs." 

Zege is broodnodig voor KVK

"Sinds ik hier ben is elke match héél belangrijk. Maar één ding is zeker: we moéten zondag winnen. We hebben iedereen nodig: de clubleiders, de staf, de hele spelersgroep en zeker de supporters die net als tijdens de competitiematch tegen RWDM het verschil kunnen maken", verklaarde hij.

Begin maart won KVK nog met 3-2 van RWDM. "We spelen vrijwel tegen dezelfde spelers, er is wel een andere coach. Maar het belangrijkste bij beide ploegen is hoe mentaal sterk ze zijn voor de strijd. Ik kan jullie verzekeren: we doen er alles aan om KV Kortrijk te redden.”

Gaat KVK winnen van RWDM?

Meest recent

Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

21
21
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

207
207
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

218
218
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

123
123
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

227
227
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

68
68
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

83
83
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

217
217
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

288
288
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

96
96
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

98
98
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

123
123
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

231
231
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

170
170
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

162
162
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

146
146
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

417
417
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

396
396
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

533
533
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

403
403
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

129
129
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

175
175
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

311
311
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

94
94

Meer sportnieuws