Alexandersson oneens met media: "Dat is overdreven"

door
Alexandersson oneens met media:

KV Kortrijk incasseerde een nederlaag tegen Sporting Charleroi en die kwam hard aan. Tegen RWDM moeten de kopjes weer omhoog. Trainer Freyr Alexandersson blikte vooruit naar de partij tegen de Brusselaars.

LEES OOK: Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

KV Kortrijk klaar voor RWDM

"De ontgoocheling na het verlies in de allerlaatste minuut was natuurlijk zwaar en frustrerend. Toch was er een verschil: in Eupen was ik niet tevreden over onze prestatie, tegen Charleroi was het al beter. We hebben de voorbije dagen zoals fysiek als mentaal een ‘refresh’ gedaan", aldus de coach via de clubkanalen.

De coach wil in het tweeluik tegen RWDM uiteraard goede resultaten behalen. "Dit zijn twee van de vier matchen die nog resten. Ik wil het liefst 6 op 6 halen. Dat jullie dit de belangrijkste match ooit noemen, vind ik overdreven. Als we de eerste wedstrijd onder mijn leiding op Standard hadden verloren of als we de laatste match op Anderlecht niet hadden gewonnen, hadden we met een veel grotere achterstand moeten starten aan de Play Downs." 

Zege is broodnodig voor KVK

"Sinds ik hier ben is elke match héél belangrijk. Maar één ding is zeker: we moéten zondag winnen. We hebben iedereen nodig: de clubleiders, de staf, de hele spelersgroep en zeker de supporters die net als tijdens de competitiematch tegen RWDM het verschil kunnen maken", verklaarde hij.

Begin maart won KVK nog met 3-2 van RWDM. "We spelen vrijwel tegen dezelfde spelers, er is wel een andere coach. Maar het belangrijkste bij beide ploegen is hoe mentaal sterk ze zijn voor de strijd. Ik kan jullie verzekeren: we doen er alles aan om KV Kortrijk te redden.”

Gaat KVK winnen van RWDM?

Meest recent

'Akkoord bereikt: knaltransfer Club in stroomversnelling'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

245
245
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

42
42
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

147
147
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

75
75
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

12
12
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

174
174
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

419
419
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

336
336
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

35
35
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

680
680
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

904
904
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

57
57
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

175
175
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

259
259
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

399
399
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

225
225
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

227
227
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

66
66
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

711
711
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

444
444
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

107
107
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

124
124
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

980
980
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

358
358

Meer sportnieuws