Alexandersson oneens met media: "Dat is overdreven"

door
Alexandersson oneens met media:

KV Kortrijk incasseerde een nederlaag tegen Sporting Charleroi en die kwam hard aan. Tegen RWDM moeten de kopjes weer omhoog. Trainer Freyr Alexandersson blikte vooruit naar de partij tegen de Brusselaars.

LEES OOK: 'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

KV Kortrijk klaar voor RWDM

"De ontgoocheling na het verlies in de allerlaatste minuut was natuurlijk zwaar en frustrerend. Toch was er een verschil: in Eupen was ik niet tevreden over onze prestatie, tegen Charleroi was het al beter. We hebben de voorbije dagen zoals fysiek als mentaal een ‘refresh’ gedaan", aldus de coach via de clubkanalen.

De coach wil in het tweeluik tegen RWDM uiteraard goede resultaten behalen. "Dit zijn twee van de vier matchen die nog resten. Ik wil het liefst 6 op 6 halen. Dat jullie dit de belangrijkste match ooit noemen, vind ik overdreven. Als we de eerste wedstrijd onder mijn leiding op Standard hadden verloren of als we de laatste match op Anderlecht niet hadden gewonnen, hadden we met een veel grotere achterstand moeten starten aan de Play Downs." 

Zege is broodnodig voor KVK

"Sinds ik hier ben is elke match héél belangrijk. Maar één ding is zeker: we moéten zondag winnen. We hebben iedereen nodig: de clubleiders, de staf, de hele spelersgroep en zeker de supporters die net als tijdens de competitiematch tegen RWDM het verschil kunnen maken", verklaarde hij.

Begin maart won KVK nog met 3-2 van RWDM. "We spelen vrijwel tegen dezelfde spelers, er is wel een andere coach. Maar het belangrijkste bij beide ploegen is hoe mentaal sterk ze zijn voor de strijd. Ik kan jullie verzekeren: we doen er alles aan om KV Kortrijk te redden.”

Gaat KVK winnen van RWDM?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

82
82
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

0
0
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

12
12
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

4
4
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

69
69
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

42
42
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

49
49
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

40
40
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

43
43
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

123
123
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

179
179
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

126
126
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

68
68
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

182
182
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

420
420
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

63
63
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

353
353
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

82
82
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

65
65
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

472
472
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

106
106
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

217
217
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

163
163
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

830
830
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

485
485
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

550
550

Meer sportnieuws