Doorbraak voor KVO? 'Nieuwe eigenaar in België'

662 stemmen
Doorbraak voor KVO? 'Nieuwe eigenaar in België'

KV Oostende verzekerde zich vrijdag van een langer verblijf in de Challenger Pro League. De Kustboys zijn ondertussen ook nog altijd op zoek naar een overnemer.

KVO verkeert al even in zwaar financieel weer en heeft centen nodig om de rekeningen rond te krijgen en een profclub te kunnen blijven. KVO ondernam al actie en is er al beter aan toe dan voorheen, maar helemaal opgeklaard is de hemel nog niet aan 't zeetje.

LEES OOK: Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Engels investeringsfonds voor KVO?

Het Nieuwsblad weet nu dat het Engelse investeringsfonds Apex in polepositie zou liggen om KVO over te nemen. Mark Campell, een van de toonaangevende figuren van het fonds, was volgens de krant al in ons land om te onderhandelen. Die gesprekken zouden constructief verlopen. Apex zou met KVO zijn portfolio binnen de sportwereld verder willen uitbouwen.

Daarnaast weet HNB ook dat er een akkoord op komst lijkt met ex-voorzitter Marc Coucke, die nog altijd eigenaar is van een van de tribunes van de West-Vlamingen. In dat dossier zou er naar verluidt "een plan op tafel" liggen, aldus de krant.

Pacific Media Group 2.0?

KV Oostende hoopt vooral niet meer in handen te vallen van buitenlandse luchtfietsers zoals The Pacific Media Group. Het beste voor de club zou zijn als het weer in Belgische handen zou vallen. Maar het zou dus opnieuw een buitenlandse eigenaar worden voor de Kustboys. Oostends burgemeester Bart Tommelein bleef bij Krant van West-Vlaanderen eerder alvast voorzichtig.

"We vingen inderdaad al enkele keren de positieve boodschap op dat een overname dichtbij is, dat er verschillende kandidaten zijn. Maar ik kan dat alleen maar geloven wanneer er een handtekening is gezet en het geld is gestort. Dán pas is er een overname. Op dit moment is er niks tastbaar, zo is de realiteit nu eenmaal", vertelde hij.

Zou Apex een goede nieuwe eigenaar zijn?

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

200
200
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

177
177
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

63
63
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

54
54
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

492
492
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

250
250
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

111
111
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

112
112
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

119
119
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

11
11
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

93
93
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

278
278
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

111
111
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

398
398
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

99
99
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

36
36
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

134
134
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

559
559
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

204
204
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

70
70
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

350
350
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

267
267
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

139
139
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

193
193
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

525
525

Meer sportnieuws