Doorbraak voor KVO? 'Nieuwe eigenaar in België'

door
Doorbraak voor KVO? 'Nieuwe eigenaar in België'

KV Oostende verzekerde zich vrijdag van een langer verblijf in de Challenger Pro League. De Kustboys zijn ondertussen ook nog altijd op zoek naar een overnemer.

KVO verkeert al even in zwaar financieel weer en heeft centen nodig om de rekeningen rond te krijgen en een profclub te kunnen blijven. KVO ondernam al actie en is er al beter aan toe dan voorheen, maar helemaal opgeklaard is de hemel nog niet aan 't zeetje.

Engels investeringsfonds voor KVO?

Het Nieuwsblad weet nu dat het Engelse investeringsfonds Apex in polepositie zou liggen om KVO over te nemen. Mark Campell, een van de toonaangevende figuren van het fonds, was volgens de krant al in ons land om te onderhandelen. Die gesprekken zouden constructief verlopen. Apex zou met KVO zijn portfolio binnen de sportwereld verder willen uitbouwen.

Daarnaast weet HNB ook dat er een akkoord op komst lijkt met ex-voorzitter Marc Coucke, die nog altijd eigenaar is van een van de tribunes van de West-Vlamingen. In dat dossier zou er naar verluidt "een plan op tafel" liggen, aldus de krant.

Pacific Media Group 2.0?

KV Oostende hoopt vooral niet meer in handen te vallen van buitenlandse luchtfietsers zoals The Pacific Media Group. Het beste voor de club zou zijn als het weer in Belgische handen zou vallen. Maar het zou dus opnieuw een buitenlandse eigenaar worden voor de Kustboys. Oostends burgemeester Bart Tommelein bleef bij Krant van West-Vlaanderen eerder alvast voorzichtig.

"We vingen inderdaad al enkele keren de positieve boodschap op dat een overname dichtbij is, dat er verschillende kandidaten zijn. Maar ik kan dat alleen maar geloven wanneer er een handtekening is gezet en het geld is gestort. Dán pas is er een overname. Op dit moment is er niks tastbaar, zo is de realiteit nu eenmaal", vertelde hij.

Zou Apex een goede nieuwe eigenaar zijn?

Meest recent

Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

37
37
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

24
24
Vanhaezebrouck tikt Leko op de vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

57
57
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

58
58
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

187
187
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

194
194
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

55
55
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

282
282
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

106
106
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

246
246
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

360
360
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

259
259
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

534
534
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

221
221
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

167
167
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

119
119
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

168
168
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

92
92
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

272
272
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

32
32
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

660
660
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

140
140
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

199
199
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

367
367

Meer sportnieuws