Doorbraak voor KVO? 'Nieuwe eigenaar in België'

door
Doorbraak voor KVO? 'Nieuwe eigenaar in België'

KV Oostende verzekerde zich vrijdag van een langer verblijf in de Challenger Pro League. De Kustboys zijn ondertussen ook nog altijd op zoek naar een overnemer.

KVO verkeert al even in zwaar financieel weer en heeft centen nodig om de rekeningen rond te krijgen en een profclub te kunnen blijven. KVO ondernam al actie en is er al beter aan toe dan voorheen, maar helemaal opgeklaard is de hemel nog niet aan 't zeetje.

Engels investeringsfonds voor KVO?

Het Nieuwsblad weet nu dat het Engelse investeringsfonds Apex in polepositie zou liggen om KVO over te nemen. Mark Campell, een van de toonaangevende figuren van het fonds, was volgens de krant al in ons land om te onderhandelen. Die gesprekken zouden constructief verlopen. Apex zou met KVO zijn portfolio binnen de sportwereld verder willen uitbouwen.

Daarnaast weet HNB ook dat er een akkoord op komst lijkt met ex-voorzitter Marc Coucke, die nog altijd eigenaar is van een van de tribunes van de West-Vlamingen. In dat dossier zou er naar verluidt "een plan op tafel" liggen, aldus de krant.

Pacific Media Group 2.0?

KV Oostende hoopt vooral niet meer in handen te vallen van buitenlandse luchtfietsers zoals The Pacific Media Group. Het beste voor de club zou zijn als het weer in Belgische handen zou vallen. Maar het zou dus opnieuw een buitenlandse eigenaar worden voor de Kustboys. Oostends burgemeester Bart Tommelein bleef bij Krant van West-Vlaanderen eerder alvast voorzichtig.

"We vingen inderdaad al enkele keren de positieve boodschap op dat een overname dichtbij is, dat er verschillende kandidaten zijn. Maar ik kan dat alleen maar geloven wanneer er een handtekening is gezet en het geld is gestort. Dán pas is er een overname. Op dit moment is er niks tastbaar, zo is de realiteit nu eenmaal", vertelde hij.

Zou Apex een goede nieuwe eigenaar zijn?

Meest recent

Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

113
113
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

237
237
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

38
38
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

552
552
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

126
126
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

353
353
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

311
311
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

284
284
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

481
481
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

701
701
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

355
355
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

507
507
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

378
378
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

910
910
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

415
415
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

403
403
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

442
442
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1126
1126
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

248
248
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

431
431
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

227
227
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

87
87
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

366
366
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

133
133

Meer sportnieuws