Doorbraak voor KVO? 'Nieuwe eigenaar in België'

door
Doorbraak voor KVO? 'Nieuwe eigenaar in België'

KV Oostende verzekerde zich vrijdag van een langer verblijf in de Challenger Pro League. De Kustboys zijn ondertussen ook nog altijd op zoek naar een overnemer.

KVO verkeert al even in zwaar financieel weer en heeft centen nodig om de rekeningen rond te krijgen en een profclub te kunnen blijven. KVO ondernam al actie en is er al beter aan toe dan voorheen, maar helemaal opgeklaard is de hemel nog niet aan 't zeetje.

Engels investeringsfonds voor KVO?

Het Nieuwsblad weet nu dat het Engelse investeringsfonds Apex in polepositie zou liggen om KVO over te nemen. Mark Campell, een van de toonaangevende figuren van het fonds, was volgens de krant al in ons land om te onderhandelen. Die gesprekken zouden constructief verlopen. Apex zou met KVO zijn portfolio binnen de sportwereld verder willen uitbouwen.

Daarnaast weet HNB ook dat er een akkoord op komst lijkt met ex-voorzitter Marc Coucke, die nog altijd eigenaar is van een van de tribunes van de West-Vlamingen. In dat dossier zou er naar verluidt "een plan op tafel" liggen, aldus de krant.

Pacific Media Group 2.0?

KV Oostende hoopt vooral niet meer in handen te vallen van buitenlandse luchtfietsers zoals The Pacific Media Group. Het beste voor de club zou zijn als het weer in Belgische handen zou vallen. Maar het zou dus opnieuw een buitenlandse eigenaar worden voor de Kustboys. Oostends burgemeester Bart Tommelein bleef bij Krant van West-Vlaanderen eerder alvast voorzichtig.

"We vingen inderdaad al enkele keren de positieve boodschap op dat een overname dichtbij is, dat er verschillende kandidaten zijn. Maar ik kan dat alleen maar geloven wanneer er een handtekening is gezet en het geld is gestort. Dán pas is er een overname. Op dit moment is er niks tastbaar, zo is de realiteit nu eenmaal", vertelde hij.

Zou Apex een goede nieuwe eigenaar zijn?

Meest recent

Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

9
9
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

56
56
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

217
217
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

32
32
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

349
349
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

71
71
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

192
192
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

76
76
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

434
434
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

156
156
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

58
58
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

295
295
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

244
244
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

140
140
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

160
160
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

110
110
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

198
198
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

22
22
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

376
376
'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

440
440
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

430
430
Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

81
81
Eerste grote titelclash in JPL: "Dan zijn zíj́ de kampioen"

Zondagavond is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

464
464
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

302
302
Analist voorspelt: nieuwe Thiago-transfer bij Club?

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

385
385

Meer sportnieuws