Volgens het Zwitserse
Infoticker is Real Madrid bezig met het aantrekken van Manchester City-aanvaller Sergio Agüero. Het zou niet gaan om een hoge transfersom die zou moeten worden betaald, maar over het ruilen van spelers.
Als de Spanjaarden Agüero overnemen, krijgen de Engelsen er Sami Khedira en Karim Benzema voor terug, aldus het medium. Real-trainer Carlo Ancelotti heeft al eerder aangegeven dat de Duitser Khedira mag uitkijken naar een andere werkgever en dat hij niet de eerste keuze is als verdedigende middenvelder.
Het eventuele vertrek van Benzema zou opvallender zijn, aangezien Real een dunne spoeling heeft als het gaat om centrumspitsen. Achter de Fransman is eigenlijk alleen Ãlvaro Morata nog een volwaardige
nummer 9. De jongeling is afkomstig uit de eigen jeugd van de club en mag zo nu en dan invallen.