Hayen langer T1 Club Brugge? Madou schenkt klare wijn

door
Hayen langer T1 Club Brugge? Madou schenkt klare wijn

Club Brugge lijkt er opnieuw helemaal te staan. Na de revival in de competitie stootte Blauw-Zwart door naar de halve finales van de Conference League.

De Bruggelingen boekten zeven op negen in de play-offs en legden in een dubbele confrontatie gemakkelijk PAOK over de knie in de Conference League. Alleen maar positieve geluiden dus onder interimcoach Nicky Hayen, die de honneurs waarneemt na het vertrek van Ronny Deila.

LEES OOK: 'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Madou looft werkt Hayen

De top van Blauw-Zwart is heel erg te spreken over het werk van Hayen. "Hij heeft voor nieuwe energie en duidelijkheid gezorgd en dat heeft het team enorm geholpen", weet CEO Bob Madou bij de RTBF. "Maar we hebben vijf wedstrijden gespeeld en moeten er nog negen of tien spelen."

"Tot eind mei spelen we om de drie dagen, dus we moeten proberen om zo verder te doen. We hebben iedereen nodig, maar ze doen het uitstekend", is Madou uitermate positief. Betekent dat dat Hayen ook volgend seizoen aan het roer zal staan? "Na het seizoen maken we de balans op. We hebben vijf wedstrijden gespeeld, dus het is nog veel te vroeg. Maar we hebben veel respect voor wat hij het team en de club bijbrengt."

Ook Hayen is nog niet bezig met de toekomst

Hayen zelf focust zich ondertussen op de eerstvolgende wedstrijd van Club. "Met mijn toekomst ben ik nu niet bezig", zei hij voor de wedstrijd tegen PAOK. Ondertussen kan hij wel steeds mooiere adelbrieven voorleggen, iets wat ook Madou en voorzitter Bart Verhaeghe maar al te goed zullen beseffen.

De volgende opdracht voor Hayen en co luistert naar de naam Union SG. Met een overwinning op het veld van de Brusselaars kan de interim-coach van Club zijn sollicitatie nóg wat meer kracht bijzetten.

Moet Hayen ook volgend seizoen nog de coach zijn van Club?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

66
66
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

27
27
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

50
50
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

46
46
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

80
80
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

221
221
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

179
179
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

300
300
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

54
54
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

366
366
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

159
159
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

148
148
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

119
119
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

294
294
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

955
955
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

394
394
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

294
294
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

798
798
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

226
226
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

744
744
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

498
498
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1070
1070

Meer sportnieuws