Hayen langer T1 Club Brugge? Madou schenkt klare wijn

door
Hayen langer T1 Club Brugge? Madou schenkt klare wijn

Club Brugge lijkt er opnieuw helemaal te staan. Na de revival in de competitie stootte Blauw-Zwart door naar de halve finales van de Conference League.

De Bruggelingen boekten zeven op negen in de play-offs en legden in een dubbele confrontatie gemakkelijk PAOK over de knie in de Conference League. Alleen maar positieve geluiden dus onder interimcoach Nicky Hayen, die de honneurs waarneemt na het vertrek van Ronny Deila.

LEES OOK: Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Madou looft werkt Hayen

De top van Blauw-Zwart is heel erg te spreken over het werk van Hayen. "Hij heeft voor nieuwe energie en duidelijkheid gezorgd en dat heeft het team enorm geholpen", weet CEO Bob Madou bij de RTBF. "Maar we hebben vijf wedstrijden gespeeld en moeten er nog negen of tien spelen."

"Tot eind mei spelen we om de drie dagen, dus we moeten proberen om zo verder te doen. We hebben iedereen nodig, maar ze doen het uitstekend", is Madou uitermate positief. Betekent dat dat Hayen ook volgend seizoen aan het roer zal staan? "Na het seizoen maken we de balans op. We hebben vijf wedstrijden gespeeld, dus het is nog veel te vroeg. Maar we hebben veel respect voor wat hij het team en de club bijbrengt."

Ook Hayen is nog niet bezig met de toekomst

Hayen zelf focust zich ondertussen op de eerstvolgende wedstrijd van Club. "Met mijn toekomst ben ik nu niet bezig", zei hij voor de wedstrijd tegen PAOK. Ondertussen kan hij wel steeds mooiere adelbrieven voorleggen, iets wat ook Madou en voorzitter Bart Verhaeghe maar al te goed zullen beseffen.

De volgende opdracht voor Hayen en co luistert naar de naam Union SG. Met een overwinning op het veld van de Brusselaars kan de interim-coach van Club zijn sollicitatie nóg wat meer kracht bijzetten.

Moet Hayen ook volgend seizoen nog de coach zijn van Club?

Meest recent

STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

0
0
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

20
20
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

26
26
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

25
25
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

142
142
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

228
228
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

52
52
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

113
113
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

117
117
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

88
88
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

92
92
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

92
92
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

176
176
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

124
124
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

611
611
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

497
497
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

168
168
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

165
165
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

214
214
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

30
30
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

268
268
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

184
184
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

156
156
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

225
225
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

63
63

Meer sportnieuws