Hayen langer T1 Club Brugge? Madou schenkt klare wijn

door
Hayen langer T1 Club Brugge? Madou schenkt klare wijn

Club Brugge lijkt er opnieuw helemaal te staan. Na de revival in de competitie stootte Blauw-Zwart door naar de halve finales van de Conference League.

De Bruggelingen boekten zeven op negen in de play-offs en legden in een dubbele confrontatie gemakkelijk PAOK over de knie in de Conference League. Alleen maar positieve geluiden dus onder interimcoach Nicky Hayen, die de honneurs waarneemt na het vertrek van Ronny Deila.

LEES OOK: 'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

Madou looft werkt Hayen

De top van Blauw-Zwart is heel erg te spreken over het werk van Hayen. "Hij heeft voor nieuwe energie en duidelijkheid gezorgd en dat heeft het team enorm geholpen", weet CEO Bob Madou bij de RTBF. "Maar we hebben vijf wedstrijden gespeeld en moeten er nog negen of tien spelen."

"Tot eind mei spelen we om de drie dagen, dus we moeten proberen om zo verder te doen. We hebben iedereen nodig, maar ze doen het uitstekend", is Madou uitermate positief. Betekent dat dat Hayen ook volgend seizoen aan het roer zal staan? "Na het seizoen maken we de balans op. We hebben vijf wedstrijden gespeeld, dus het is nog veel te vroeg. Maar we hebben veel respect voor wat hij het team en de club bijbrengt."

Ook Hayen is nog niet bezig met de toekomst

Hayen zelf focust zich ondertussen op de eerstvolgende wedstrijd van Club. "Met mijn toekomst ben ik nu niet bezig", zei hij voor de wedstrijd tegen PAOK. Ondertussen kan hij wel steeds mooiere adelbrieven voorleggen, iets wat ook Madou en voorzitter Bart Verhaeghe maar al te goed zullen beseffen.

De volgende opdracht voor Hayen en co luistert naar de naam Union SG. Met een overwinning op het veld van de Brusselaars kan de interim-coach van Club zijn sollicitatie nóg wat meer kracht bijzetten.

Moet Hayen ook volgend seizoen nog de coach zijn van Club?

Meest recent

Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

83
83
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club in stroomversnelling'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

346
346
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

51
51
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

156
156
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

83
83
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

12
12
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

184
184
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

446
446
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

348
348
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

36
36
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

707
707
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

960
960
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

58
58
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

177
177
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

264
264
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

417
417
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

231
231
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

232
232
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

66
66
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

726
726
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

451
451
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

108
108
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

124
124
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

988
988

Meer sportnieuws