Hayen langer T1 Club Brugge? Madou schenkt klare wijn

door
Hayen langer T1 Club Brugge? Madou schenkt klare wijn

Club Brugge lijkt er opnieuw helemaal te staan. Na de revival in de competitie stootte Blauw-Zwart door naar de halve finales van de Conference League.

De Bruggelingen boekten zeven op negen in de play-offs en legden in een dubbele confrontatie gemakkelijk PAOK over de knie in de Conference League. Alleen maar positieve geluiden dus onder interimcoach Nicky Hayen, die de honneurs waarneemt na het vertrek van Ronny Deila.

LEES OOK: Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

Madou looft werkt Hayen

De top van Blauw-Zwart is heel erg te spreken over het werk van Hayen. "Hij heeft voor nieuwe energie en duidelijkheid gezorgd en dat heeft het team enorm geholpen", weet CEO Bob Madou bij de RTBF. "Maar we hebben vijf wedstrijden gespeeld en moeten er nog negen of tien spelen."

"Tot eind mei spelen we om de drie dagen, dus we moeten proberen om zo verder te doen. We hebben iedereen nodig, maar ze doen het uitstekend", is Madou uitermate positief. Betekent dat dat Hayen ook volgend seizoen aan het roer zal staan? "Na het seizoen maken we de balans op. We hebben vijf wedstrijden gespeeld, dus het is nog veel te vroeg. Maar we hebben veel respect voor wat hij het team en de club bijbrengt."

Ook Hayen is nog niet bezig met de toekomst

Hayen zelf focust zich ondertussen op de eerstvolgende wedstrijd van Club. "Met mijn toekomst ben ik nu niet bezig", zei hij voor de wedstrijd tegen PAOK. Ondertussen kan hij wel steeds mooiere adelbrieven voorleggen, iets wat ook Madou en voorzitter Bart Verhaeghe maar al te goed zullen beseffen.

De volgende opdracht voor Hayen en co luistert naar de naam Union SG. Met een overwinning op het veld van de Brusselaars kan de interim-coach van Club zijn sollicitatie nóg wat meer kracht bijzetten.

Moet Hayen ook volgend seizoen nog de coach zijn van Club?

Meest recent

Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

175
175
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

45
45
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

38
38
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

120
120
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

273
273
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

107
107
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

54
54
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

250
250
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

390
390
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

41
41
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

165
165
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

602
602
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

167
167
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

125
125
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

194
194
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

32
32
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

370
370
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

82
82
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

239
239
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

380
380
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

316
316
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

411
411
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

395
395
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

48
48

Meer sportnieuws