Geheim wapen tegen Club Brugge: "Hij is niet blij"

629 stemmen
Geheim wapen tegen Club Brugge:

Union SG wil dit weekend de rug rechten in de Champions' Play-offs. De Brusselaars pakten nog geen punten, maar willen daar zondag verandering in brengen tegen Club Brugge. Alexander Blessin blikte vrijdag vooruit op het topduel.

Union is voorlopig onherkenbaar in PO1. Na een nul op negen kreeg de titelhoop een stevige knauw in het Dudenpark, en vooral de manier waarop doet de fans pijn aan de ogen. Zo komen enkele sterkhouders flauw voor de dag in de nacompetitie. Een daarvan is Mohamed Amoura.

LEES OOK: 'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Amoura scoorde nog niet in PO1

Union nam Amoura in augustus vorig jaar over van het Zwitserse Lugano voor 4 miljoen euro en ontpopte zich meteen tot een sensatie in Brussel. Hij legde de ballen er vlot in en maakte ook nog eens indruk met zijn dribbels en snelheid. Maar in de play-offs zwijgt het kanon van de Algerijn. Amoura deelt in de malaise en kan zijn ploeg voorlopig niet op sleeptouw nemen.

Alexander Blessin lijkt zich echter geen grote zorgen te maken. "Weet je, ik had altijd wel gedacht dat zijn curve met ups-and-downs zou gaan", vertelde de Duitser op zijn vrijdagse persbabbel. "Hij heeft tijd nodig. Hij is nog jong en komt van een seizoen waarin hij vaak op de bank zat. Nog nooit speelde hij twee of drie wedstrijden na elkaar, tot nu. Dat doet iets met je hè."

Ook Amoura zelf is niet tevreden

De speler is ook kritisch voor zichzelf, gaf Blessin aan. "Hij is niet blij met zijn prestaties en daar hou ik van. Nu moet hij weer die laatste stap zetten, ballen net iets beter bijhouden. Leren van deze momenten. Ik heb hem een video getoond en uitgelegd dat hij moet proberen om andere zones in te duiken. We zullen zien of het helpt."

Amoura zit op moment van schrijven aan 17 goals en 2 assists in de Jupiler Pro League. Daarmee staat hij nog altijd tweede in de topschutterstand, na Kevin Denkey (Cercle Brugge). Prikt hij tegen Club Brugge zijn 18de van het seizoen tegen de netten?

Zal Amoura scoren tegen Club Brugge?

Meest recent

Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

75
75
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

22
22
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

481
481
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

108
108
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

149
149
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

277
277
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

70
70
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

388
388
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

88
88
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

196
196
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

107
107
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

65
65
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

238
238
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

25
25
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

81
81
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

65
65
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

205
205
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

174
174
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

61
61
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

70
70
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

448
448
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

222
222
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

66
66
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

302
302

Meer sportnieuws