Geheim wapen tegen Club Brugge: "Hij is niet blij"

door
Geheim wapen tegen Club Brugge:

Union SG wil dit weekend de rug rechten in de Champions' Play-offs. De Brusselaars pakten nog geen punten, maar willen daar zondag verandering in brengen tegen Club Brugge. Alexander Blessin blikte vrijdag vooruit op het topduel.

Union is voorlopig onherkenbaar in PO1. Na een nul op negen kreeg de titelhoop een stevige knauw in het Dudenpark, en vooral de manier waarop doet de fans pijn aan de ogen. Zo komen enkele sterkhouders flauw voor de dag in de nacompetitie. Een daarvan is Mohamed Amoura.

LEES OOK: Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Amoura scoorde nog niet in PO1

Union nam Amoura in augustus vorig jaar over van het Zwitserse Lugano voor 4 miljoen euro en ontpopte zich meteen tot een sensatie in Brussel. Hij legde de ballen er vlot in en maakte ook nog eens indruk met zijn dribbels en snelheid. Maar in de play-offs zwijgt het kanon van de Algerijn. Amoura deelt in de malaise en kan zijn ploeg voorlopig niet op sleeptouw nemen.

Alexander Blessin lijkt zich echter geen grote zorgen te maken. "Weet je, ik had altijd wel gedacht dat zijn curve met ups-and-downs zou gaan", vertelde de Duitser op zijn vrijdagse persbabbel. "Hij heeft tijd nodig. Hij is nog jong en komt van een seizoen waarin hij vaak op de bank zat. Nog nooit speelde hij twee of drie wedstrijden na elkaar, tot nu. Dat doet iets met je hè."

Ook Amoura zelf is niet tevreden

De speler is ook kritisch voor zichzelf, gaf Blessin aan. "Hij is niet blij met zijn prestaties en daar hou ik van. Nu moet hij weer die laatste stap zetten, ballen net iets beter bijhouden. Leren van deze momenten. Ik heb hem een video getoond en uitgelegd dat hij moet proberen om andere zones in te duiken. We zullen zien of het helpt."

Amoura zit op moment van schrijven aan 17 goals en 2 assists in de Jupiler Pro League. Daarmee staat hij nog altijd tweede in de topschutterstand, na Kevin Denkey (Cercle Brugge). Prikt hij tegen Club Brugge zijn 18de van het seizoen tegen de netten?

Zal Amoura scoren tegen Club Brugge?

Meest recent

Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

3
3
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

19
19
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

79
79
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

55
55
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

238
238
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

79
79
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

51
51
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

72
72
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

25
25
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

108
108
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

214
214
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

436
436
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

153
153
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

131
131
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

34
34
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

74
74
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

275
275
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

87
87
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

213
213
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

313
313
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

179
179
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

596
596
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

25
25
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

124
124

Meer sportnieuws