Geheim wapen tegen Club Brugge: "Hij is niet blij"

door
Geheim wapen tegen Club Brugge:

Union SG wil dit weekend de rug rechten in de Champions' Play-offs. De Brusselaars pakten nog geen punten, maar willen daar zondag verandering in brengen tegen Club Brugge. Alexander Blessin blikte vrijdag vooruit op het topduel.

Union is voorlopig onherkenbaar in PO1. Na een nul op negen kreeg de titelhoop een stevige knauw in het Dudenpark, en vooral de manier waarop doet de fans pijn aan de ogen. Zo komen enkele sterkhouders flauw voor de dag in de nacompetitie. Een daarvan is Mohamed Amoura.

LEES OOK: 10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

Amoura scoorde nog niet in PO1

Union nam Amoura in augustus vorig jaar over van het Zwitserse Lugano voor 4 miljoen euro en ontpopte zich meteen tot een sensatie in Brussel. Hij legde de ballen er vlot in en maakte ook nog eens indruk met zijn dribbels en snelheid. Maar in de play-offs zwijgt het kanon van de Algerijn. Amoura deelt in de malaise en kan zijn ploeg voorlopig niet op sleeptouw nemen.

Alexander Blessin lijkt zich echter geen grote zorgen te maken. "Weet je, ik had altijd wel gedacht dat zijn curve met ups-and-downs zou gaan", vertelde de Duitser op zijn vrijdagse persbabbel. "Hij heeft tijd nodig. Hij is nog jong en komt van een seizoen waarin hij vaak op de bank zat. Nog nooit speelde hij twee of drie wedstrijden na elkaar, tot nu. Dat doet iets met je hè."

Ook Amoura zelf is niet tevreden

De speler is ook kritisch voor zichzelf, gaf Blessin aan. "Hij is niet blij met zijn prestaties en daar hou ik van. Nu moet hij weer die laatste stap zetten, ballen net iets beter bijhouden. Leren van deze momenten. Ik heb hem een video getoond en uitgelegd dat hij moet proberen om andere zones in te duiken. We zullen zien of het helpt."

Amoura zit op moment van schrijven aan 17 goals en 2 assists in de Jupiler Pro League. Daarmee staat hij nog altijd tweede in de topschutterstand, na Kevin Denkey (Cercle Brugge). Prikt hij tegen Club Brugge zijn 18de van het seizoen tegen de netten?

Zal Amoura scoren tegen Club Brugge?

Meest recent

'Overmars in actie: Antwerp rond tafel met sterkhouder'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

1
1
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

391
391
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

191
191
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

243
243
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

131
131
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

204
204
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

212
212
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

79
79
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

151
151
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

221
221
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

242
242
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

448
448
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

94
94
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

217
217
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

432
432
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

268
268
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

227
227
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

512
512
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

401
401
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

106
106
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

194
194
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

295
295
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

154
154
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

121
121

Meer sportnieuws