Club Brugge deelt geweldige beelden na Europese krachttoer

door
Club Brugge deelt geweldige beelden na Europese krachttoer

Een maand geleden zat Club Brugge nog zowat in zak en as, maar intussen is Blauw-Zwart weer springlevend. Met een zeven op negen is het uitstekend aan de play-offs begonnen en donderdag zette het ook nog eens een historische Europese prestatie neer door PAOK uit te schakelen.

Iedereen verwachtte dat Club een bijzonder lastige avond zou beleven in een kolkend Thessaloniki, maar uiteindeljk wist het de Grieken snel stil te krijgen. Club voetbalde volwassen en met vertrouwen en verzilverde ook zijn kansen. Twee goals van Jutgla zorgden ervoor dat ze al halfweg hun schaapjes op het droge hadden.

LEES OOK: 'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

Club viert Europese stunt uitgebreid

Daardoor mogen ze zich opmaken voor de halve finale van de Conference League en het is de eerste keer sinds 1992 dat Club nog eens in een Europese halve finale staat. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat de kwalificatie stevig gevierd werd. Op zijn sociale media deelt Club nu enkele mooie beelden van het feestje in de kleedkamer achteraf.

Opvallend daarbij is dat dé gangmaker van het feestje Igor Thiago was. De Braziliaanse spits zit de laatste weken nochtans niet in grootse vorm en moest in het Toumbastadion door een schorsing vanuit de tribune toekijken hoe zijn concurrent Jutgla zijn kans helemaal greep.

Thiago de grootste gangmaker

Dat maakte de vreugde van Thiago er echter niet minder om. In het filmpje is te zien hoe hij uitzinnig van vreugde de kleedkamer rondgaat om zijn ploegmaats vast te pakken, tot de grote verbazing van sommige andere spelers. "Was hij op de tribune ook al zo?", vraagt Jorne Spileers zich af.

Maxim De Cuyper probeert Thiago zelfs tot kalmte aan te manen, maar daar wil die niets van weten. "De halve finale, dat is historisch! Of ik rustig kan blijven? Nee! Vanaf nu speel ik geen voetbal meer, ik maak video's", schreeuwt hij tot de hilariteit van zijn ploegmaats.

Mooie beelden?

Meest recent

Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

21
21
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

259
259
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

49
49
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

168
168
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

229
229
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

416
416
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

645
645
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

543
543
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

285
285
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

140
140
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

254
254
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

463
463
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

42
42
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

296
296
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

167
167
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

236
236
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

344
344
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

687
687
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

207
207
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

368
368
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2253
2253
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

263
263
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

353
353
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

671
671
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

192
192

Meer sportnieuws