Club Brugge deelt geweldige beelden na Europese krachttoer

286 stemmen
Club Brugge deelt geweldige beelden na Europese krachttoer

Een maand geleden zat Club Brugge nog zowat in zak en as, maar intussen is Blauw-Zwart weer springlevend. Met een zeven op negen is het uitstekend aan de play-offs begonnen en donderdag zette het ook nog eens een historische Europese prestatie neer door PAOK uit te schakelen.

Iedereen verwachtte dat Club een bijzonder lastige avond zou beleven in een kolkend Thessaloniki, maar uiteindeljk wist het de Grieken snel stil te krijgen. Club voetbalde volwassen en met vertrouwen en verzilverde ook zijn kansen. Twee goals van Jutgla zorgden ervoor dat ze al halfweg hun schaapjes op het droge hadden.

LEES OOK: 'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club viert Europese stunt uitgebreid

Daardoor mogen ze zich opmaken voor de halve finale van de Conference League en het is de eerste keer sinds 1992 dat Club nog eens in een Europese halve finale staat. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat de kwalificatie stevig gevierd werd. Op zijn sociale media deelt Club nu enkele mooie beelden van het feestje in de kleedkamer achteraf.

Opvallend daarbij is dat dé gangmaker van het feestje Igor Thiago was. De Braziliaanse spits zit de laatste weken nochtans niet in grootse vorm en moest in het Toumbastadion door een schorsing vanuit de tribune toekijken hoe zijn concurrent Jutgla zijn kans helemaal greep.

Thiago de grootste gangmaker

Dat maakte de vreugde van Thiago er echter niet minder om. In het filmpje is te zien hoe hij uitzinnig van vreugde de kleedkamer rondgaat om zijn ploegmaats vast te pakken, tot de grote verbazing van sommige andere spelers. "Was hij op de tribune ook al zo?", vraagt Jorne Spileers zich af.

Maxim De Cuyper probeert Thiago zelfs tot kalmte aan te manen, maar daar wil die niets van weten. "De halve finale, dat is historisch! Of ik rustig kan blijven? Nee! Vanaf nu speel ik geen voetbal meer, ik maak video's", schreeuwt hij tot de hilariteit van zijn ploegmaats.

Mooie beelden?

Meest recent

'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

9
9
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

66
66
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

124
124
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

150
150
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

142
142
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

15
15
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

24
24
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

91
91
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

21
21
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

120
120
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

607
607
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

184
184
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

111
111
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

61
61
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

375
375
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

337
337
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

830
830
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

149
149
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

537
537
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

143
143
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

751
751
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

872
872

Meer sportnieuws