Club Brugge deelt geweldige beelden na Europese krachttoer

286 stemmen
Club Brugge deelt geweldige beelden na Europese krachttoer

Een maand geleden zat Club Brugge nog zowat in zak en as, maar intussen is Blauw-Zwart weer springlevend. Met een zeven op negen is het uitstekend aan de play-offs begonnen en donderdag zette het ook nog eens een historische Europese prestatie neer door PAOK uit te schakelen.

Iedereen verwachtte dat Club een bijzonder lastige avond zou beleven in een kolkend Thessaloniki, maar uiteindeljk wist het de Grieken snel stil te krijgen. Club voetbalde volwassen en met vertrouwen en verzilverde ook zijn kansen. Twee goals van Jutgla zorgden ervoor dat ze al halfweg hun schaapjes op het droge hadden.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club viert Europese stunt uitgebreid

Daardoor mogen ze zich opmaken voor de halve finale van de Conference League en het is de eerste keer sinds 1992 dat Club nog eens in een Europese halve finale staat. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat de kwalificatie stevig gevierd werd. Op zijn sociale media deelt Club nu enkele mooie beelden van het feestje in de kleedkamer achteraf.

Opvallend daarbij is dat dé gangmaker van het feestje Igor Thiago was. De Braziliaanse spits zit de laatste weken nochtans niet in grootse vorm en moest in het Toumbastadion door een schorsing vanuit de tribune toekijken hoe zijn concurrent Jutgla zijn kans helemaal greep.

Thiago de grootste gangmaker

Dat maakte de vreugde van Thiago er echter niet minder om. In het filmpje is te zien hoe hij uitzinnig van vreugde de kleedkamer rondgaat om zijn ploegmaats vast te pakken, tot de grote verbazing van sommige andere spelers. "Was hij op de tribune ook al zo?", vraagt Jorne Spileers zich af.

Maxim De Cuyper probeert Thiago zelfs tot kalmte aan te manen, maar daar wil die niets van weten. "De halve finale, dat is historisch! Of ik rustig kan blijven? Nee! Vanaf nu speel ik geen voetbal meer, ik maak video's", schreeuwt hij tot de hilariteit van zijn ploegmaats.

Mooie beelden?

Meest recent

'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

57
57
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

105
105
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

286
286
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

144
144
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

89
89
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

21
21
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

102
102
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

78
78
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

466
466
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

61
61
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

210
210
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

219
219
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

98
98
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

159
159
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

209
209
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

28
28
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

299
299
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

123
123
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

224
224
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

138
138
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

285
285
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

40
40
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

173
173
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

125
125

Meer sportnieuws