'Zizou is back: Zidane volgend seizoen bij deze grootmacht'

door
'Zizou is back: Zidane volgend seizoen bij deze grootmacht'

Maar weinig trainers kunnen in de 21ste eeuw zo'n indrukwekkend palmares voorleggen als Zinedine Zidane. De 51-jarige Fransman was in totaal nog geen vijf jaar aan de slag als hoofdcoach, verspreid over twee periodes bij Real Madrid, maar werd in die periode twee keer Spaans kampioen en won drie keer de Champions League.

Het is intussen echter bijna drie jaar geleden dat we Zizou nog eens aan de zijlijn zagen. In de zomer van 2021 zette hij immers een punt achter zijn tweede passage bij de Koninklijke en sindsdien was hij nergens meer aan de slag. Aan interesse was er zeker geen gebrek, maar Zidane bleek zelf bijzonder kieskeurig.

LEES OOK: Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Zidane gaat eindelijk weer aan de slag

Lange tijd had hij zijn zinnen gezet op de job van Frans bondscoach. Hij hoopte na het WK in Qatar over te kunnen nemen van Didier Deschamps, maar zijn oud-ploegmaat tekende na dat toernooi alsnog een nieuw contract tot en met het WK 2026. Die deur blijft dus nog een tijdje gesloten.

De voorbije maanden liet Zidane wel al een paar keer uitschijnen dat hij volgend seizoen graag weer aan de slag zou willen. De vraag was alleen waar dat dan zou zijn. Even werd hij gelinkt aan een nieuwe terugkeer naar Real, maar daar verlengde Carlo Ancelotti alsnog. Nu lijkt zijn volgende bestemming toch bekend.

Zidane op een zucht van Bayern München

Mundo Deportivo verzekert immers dat Zidane op het punt staat om de nieuwe trainer van Bayern München te worden. De Duitse recordkampioen neemt na het seizoen afscheid van Thomas Tuchel. Aanvankelijk leken ze hun pijlen te richten op Xabi Alonso en Julian Nagelsmann, maar zij verbonden hun lot aan respectievelijk Bayer Leverkusen en de Duitse nationale ploeg.

Maar nu lijkt Bayern alsnog een fraaie naam te strikken. Er zou een zo goed als totaal akkoord zijn tussen beide partijen, maar er werd nog niets getekend. Enkele details zouden nog ontbreken en Zidane zou ook eerst enkele transfers willen afwachten. Vooral in de defensie zou hij namelijk nog versterking willen. Bayern weet dus wat hen te doen staat om hem helemaal te overtuigen.

Zal Zidane erin slagen om Bayern weer helemaal op de rails te krijgen?

Meest recent

Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

3
3
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

62
62
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

33
33
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

188
188
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

96
96
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

120
120
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

282
282
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

28
28
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

305
305
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

262
262
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

85
85
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

179
179
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

434
434
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

131
131
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

100
100
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

66
66
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

227
227
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

150
150
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

127
127
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

18
18
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

372
372
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

291
291
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

137
137
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

619
619
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

85
85

Meer sportnieuws