'Zizou is back: Zidane volgend seizoen bij deze grootmacht'

518 stemmen
'Zizou is back: Zidane volgend seizoen bij deze grootmacht'

Maar weinig trainers kunnen in de 21ste eeuw zo'n indrukwekkend palmares voorleggen als Zinedine Zidane. De 51-jarige Fransman was in totaal nog geen vijf jaar aan de slag als hoofdcoach, verspreid over twee periodes bij Real Madrid, maar werd in die periode twee keer Spaans kampioen en won drie keer de Champions League.

Het is intussen echter bijna drie jaar geleden dat we Zizou nog eens aan de zijlijn zagen. In de zomer van 2021 zette hij immers een punt achter zijn tweede passage bij de Koninklijke en sindsdien was hij nergens meer aan de slag. Aan interesse was er zeker geen gebrek, maar Zidane bleek zelf bijzonder kieskeurig.

LEES OOK: Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Zidane gaat eindelijk weer aan de slag

Lange tijd had hij zijn zinnen gezet op de job van Frans bondscoach. Hij hoopte na het WK in Qatar over te kunnen nemen van Didier Deschamps, maar zijn oud-ploegmaat tekende na dat toernooi alsnog een nieuw contract tot en met het WK 2026. Die deur blijft dus nog een tijdje gesloten.

De voorbije maanden liet Zidane wel al een paar keer uitschijnen dat hij volgend seizoen graag weer aan de slag zou willen. De vraag was alleen waar dat dan zou zijn. Even werd hij gelinkt aan een nieuwe terugkeer naar Real, maar daar verlengde Carlo Ancelotti alsnog. Nu lijkt zijn volgende bestemming toch bekend.

Zidane op een zucht van Bayern München

Mundo Deportivo verzekert immers dat Zidane op het punt staat om de nieuwe trainer van Bayern München te worden. De Duitse recordkampioen neemt na het seizoen afscheid van Thomas Tuchel. Aanvankelijk leken ze hun pijlen te richten op Xabi Alonso en Julian Nagelsmann, maar zij verbonden hun lot aan respectievelijk Bayer Leverkusen en de Duitse nationale ploeg.

Maar nu lijkt Bayern alsnog een fraaie naam te strikken. Er zou een zo goed als totaal akkoord zijn tussen beide partijen, maar er werd nog niets getekend. Enkele details zouden nog ontbreken en Zidane zou ook eerst enkele transfers willen afwachten. Vooral in de defensie zou hij namelijk nog versterking willen. Bayern weet dus wat hen te doen staat om hem helemaal te overtuigen.

🚀

Zal Zidane erin slagen om Bayern weer helemaal op de rails te krijgen?

Meest recent

'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

0
0
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

99
99
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

450
450
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

390
390
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

300
300
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

154
154
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

217
217
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

86
86
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

58
58
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

196
196
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

85
85
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

65
65
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

376
376
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

195
195
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

224
224
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

448
448
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

112
112
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

252
252
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

81
81
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

436
436
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

204
204
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

187
187
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

79
79
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

330
330
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

312
312

Meer sportnieuws