'Zizou is back: Zidane volgend seizoen bij deze grootmacht'

stemmen
'Zizou is back: Zidane volgend seizoen bij deze grootmacht'

Maar weinig trainers kunnen in de 21ste eeuw zo'n indrukwekkend palmares voorleggen als Zinedine Zidane. De 51-jarige Fransman was in totaal nog geen vijf jaar aan de slag als hoofdcoach, verspreid over twee periodes bij Real Madrid, maar werd in die periode twee keer Spaans kampioen en won drie keer de Champions League.

Het is intussen echter bijna drie jaar geleden dat we Zizou nog eens aan de zijlijn zagen. In de zomer van 2021 zette hij immers een punt achter zijn tweede passage bij de Koninklijke en sindsdien was hij nergens meer aan de slag. Aan interesse was er zeker geen gebrek, maar Zidane bleek zelf bijzonder kieskeurig.

LEES OOK: 'Kompany op wenken bediend: Bayern gaat voor WK-ganger'

Zidane gaat eindelijk weer aan de slag

Lange tijd had hij zijn zinnen gezet op de job van Frans bondscoach. Hij hoopte na het WK in Qatar over te kunnen nemen van Didier Deschamps, maar zijn oud-ploegmaat tekende na dat toernooi alsnog een nieuw contract tot en met het WK 2026. Die deur blijft dus nog een tijdje gesloten.

De voorbije maanden liet Zidane wel al een paar keer uitschijnen dat hij volgend seizoen graag weer aan de slag zou willen. De vraag was alleen waar dat dan zou zijn. Even werd hij gelinkt aan een nieuwe terugkeer naar Real, maar daar verlengde Carlo Ancelotti alsnog. Nu lijkt zijn volgende bestemming toch bekend.

Zidane op een zucht van Bayern München

Mundo Deportivo verzekert immers dat Zidane op het punt staat om de nieuwe trainer van Bayern München te worden. De Duitse recordkampioen neemt na het seizoen afscheid van Thomas Tuchel. Aanvankelijk leken ze hun pijlen te richten op Xabi Alonso en Julian Nagelsmann, maar zij verbonden hun lot aan respectievelijk Bayer Leverkusen en de Duitse nationale ploeg.

Maar nu lijkt Bayern alsnog een fraaie naam te strikken. Er zou een zo goed als totaal akkoord zijn tussen beide partijen, maar er werd nog niets getekend. Enkele details zouden nog ontbreken en Zidane zou ook eerst enkele transfers willen afwachten. Vooral in de defensie zou hij namelijk nog versterking willen. Bayern weet dus wat hen te doen staat om hem helemaal te overtuigen.

🚀

Zal Zidane erin slagen om Bayern weer helemaal op de rails te krijgen?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

103
103
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

125
125
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

505
505
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

130
130
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

387
387
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

38
38
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

452
452
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

243
243
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

236
236
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

132
132
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1246
1246
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

105
105
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

56
56
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

322
322
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

196
196
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

248
248
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

198
198
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

511
511
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

907
907
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

709
709
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

276
276
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

153
153
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

240
240

Meer sportnieuws