De Rossi komt met update over blessure Lukaku

147 stemmen
De Rossi komt met update over blessure Lukaku

Het is donderdag een uitstekende avond geworden voor de Belgen die nog actief waren op het Europese toneel. Er was natuurlijk de historische kwalificatie van Club Brugge voor de halve finales van de Conference League, maar ook de andere landgenoten boekten successen.

Youri Tielemans hielp met een omgezette penalty Aston Villa na een thriller voorbij Lille in de Conference League, terwijl er in de Europa League ook twee Rode Duivels in de halve finale staan. Charles De Ketelaere en Atalanta hielden stand tegen Liverpool, terwijl het AS Roma van Romelu Lukaku ook zijn return tegen AC Milan wist te winnen.

LEES OOK: ‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Lukaku valt uit tegen AC Milan

Tegen de Rossoneri had Roma genoeg aan een sterke start, want al na 22 minuten stond het 2-0 voor. Daarna slikte het echter enkele tegenvallers. Net voorbij het halfuur pakte Çelik een rode kaart en enkele minuten daarvoor had Roma ook al Lukaku zien uitvallen met een blessure.

De spits was bezig aan een goede wedstrijd en speelde een grote rol in de 2-0, maar ging er enkele minuten later bij zitten. Hij wees naar zijn rechterbeen en vroeg zelf om zijn vervanging. Dat zorgde even voor onrust, maar uiteindelijk lijkt de schade wel mee te vallen.

Blessure lijkt al bij al mee te vallen

Dat leek ook trainer Daniele De Rossi aan te geven na de wedstrijd. "Hij stopte op tijd", verklaarde hij immers. "Dat is tenminste wat hij me vertelde. Maar ik weet nog niet of hij klaar is voor de wedstrijd van maandag tegen Bologna. We zullen moeten afwachten."

De komende dagen moet er meer duidelijkheid komen over de ernst van de blessure, maar Lukaku leek zelf achteraf alvast vrij zorgeloos. Hij vierde de kwalificatie met zijn ploegmaats, ging op de foto met de onfortuinlijke Evan N'Dicka - vorig weekend nog het slachtoffer van hartproblemen - en leek ook vrij vlot richting de spelersbus te stappen.

Denk je dat Lukaku een tijdje out zal zijn?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

64
64
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

103
103
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

458
458
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

45
45
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

205
205
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

80
80
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

47
47
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

76
76
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

72
72
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

217
217
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

281
281
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

368
368
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

380
380
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

382
382
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

154
154
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

186
186
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

81
81
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

405
405
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

456
456
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

37
37
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

104
104
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

211
211
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

83
83
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

129
129
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

101
101
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

686
686

Meer sportnieuws