De Rossi komt met update over blessure Lukaku

147 stemmen
De Rossi komt met update over blessure Lukaku

Het is donderdag een uitstekende avond geworden voor de Belgen die nog actief waren op het Europese toneel. Er was natuurlijk de historische kwalificatie van Club Brugge voor de halve finales van de Conference League, maar ook de andere landgenoten boekten successen.

Youri Tielemans hielp met een omgezette penalty Aston Villa na een thriller voorbij Lille in de Conference League, terwijl er in de Europa League ook twee Rode Duivels in de halve finale staan. Charles De Ketelaere en Atalanta hielden stand tegen Liverpool, terwijl het AS Roma van Romelu Lukaku ook zijn return tegen AC Milan wist te winnen.

LEES OOK: Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Lukaku valt uit tegen AC Milan

Tegen de Rossoneri had Roma genoeg aan een sterke start, want al na 22 minuten stond het 2-0 voor. Daarna slikte het echter enkele tegenvallers. Net voorbij het halfuur pakte Çelik een rode kaart en enkele minuten daarvoor had Roma ook al Lukaku zien uitvallen met een blessure.

De spits was bezig aan een goede wedstrijd en speelde een grote rol in de 2-0, maar ging er enkele minuten later bij zitten. Hij wees naar zijn rechterbeen en vroeg zelf om zijn vervanging. Dat zorgde even voor onrust, maar uiteindelijk lijkt de schade wel mee te vallen.

Blessure lijkt al bij al mee te vallen

Dat leek ook trainer Daniele De Rossi aan te geven na de wedstrijd. "Hij stopte op tijd", verklaarde hij immers. "Dat is tenminste wat hij me vertelde. Maar ik weet nog niet of hij klaar is voor de wedstrijd van maandag tegen Bologna. We zullen moeten afwachten."

De komende dagen moet er meer duidelijkheid komen over de ernst van de blessure, maar Lukaku leek zelf achteraf alvast vrij zorgeloos. Hij vierde de kwalificatie met zijn ploegmaats, ging op de foto met de onfortuinlijke Evan N'Dicka - vorig weekend nog het slachtoffer van hartproblemen - en leek ook vrij vlot richting de spelersbus te stappen.

Denk je dat Lukaku een tijdje out zal zijn?

Meest recent

'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

12
12
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

19
19
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

17
17
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

67
67
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

499
499
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

46
46
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

334
334
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

34
34
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

17
17
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

30
30
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

242
242
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

258
258
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

187
187
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

714
714
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

527
527
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

388
388
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

255
255
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

256
256
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

98
98
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

64
64
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

243
243
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

105
105
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

79
79
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

453
453
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

214
214

Meer sportnieuws