De Rossi komt met update over blessure Lukaku

door
De Rossi komt met update over blessure Lukaku

Het is donderdag een uitstekende avond geworden voor de Belgen die nog actief waren op het Europese toneel. Er was natuurlijk de historische kwalificatie van Club Brugge voor de halve finales van de Conference League, maar ook de andere landgenoten boekten successen.

Youri Tielemans hielp met een omgezette penalty Aston Villa na een thriller voorbij Lille in de Conference League, terwijl er in de Europa League ook twee Rode Duivels in de halve finale staan. Charles De Ketelaere en Atalanta hielden stand tegen Liverpool, terwijl het AS Roma van Romelu Lukaku ook zijn return tegen AC Milan wist te winnen.

LEES OOK: 'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Lukaku valt uit tegen AC Milan

Tegen de Rossoneri had Roma genoeg aan een sterke start, want al na 22 minuten stond het 2-0 voor. Daarna slikte het echter enkele tegenvallers. Net voorbij het halfuur pakte Çelik een rode kaart en enkele minuten daarvoor had Roma ook al Lukaku zien uitvallen met een blessure.

De spits was bezig aan een goede wedstrijd en speelde een grote rol in de 2-0, maar ging er enkele minuten later bij zitten. Hij wees naar zijn rechterbeen en vroeg zelf om zijn vervanging. Dat zorgde even voor onrust, maar uiteindelijk lijkt de schade wel mee te vallen.

Blessure lijkt al bij al mee te vallen

Dat leek ook trainer Daniele De Rossi aan te geven na de wedstrijd. "Hij stopte op tijd", verklaarde hij immers. "Dat is tenminste wat hij me vertelde. Maar ik weet nog niet of hij klaar is voor de wedstrijd van maandag tegen Bologna. We zullen moeten afwachten."

De komende dagen moet er meer duidelijkheid komen over de ernst van de blessure, maar Lukaku leek zelf achteraf alvast vrij zorgeloos. Hij vierde de kwalificatie met zijn ploegmaats, ging op de foto met de onfortuinlijke Evan N'Dicka - vorig weekend nog het slachtoffer van hartproblemen - en leek ook vrij vlot richting de spelersbus te stappen.

Denk je dat Lukaku een tijdje out zal zijn?

Meest recent

Solden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

19
19
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

30
30
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

34
34
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

163
163
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

214
214
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

46
46
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

230
230
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

120
120
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

118
118
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

83
83
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

198
198
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

81
81
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

148
148
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1265
1265
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

69
69
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

82
82
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

552
552
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

251
251
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

126
126
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

160
160
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

144
144
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

34
34
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1097
1097
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

135
135
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

64
64

Meer sportnieuws