De Rossi komt met update over blessure Lukaku

147 stemmen
De Rossi komt met update over blessure Lukaku

Het is donderdag een uitstekende avond geworden voor de Belgen die nog actief waren op het Europese toneel. Er was natuurlijk de historische kwalificatie van Club Brugge voor de halve finales van de Conference League, maar ook de andere landgenoten boekten successen.

Youri Tielemans hielp met een omgezette penalty Aston Villa na een thriller voorbij Lille in de Conference League, terwijl er in de Europa League ook twee Rode Duivels in de halve finale staan. Charles De Ketelaere en Atalanta hielden stand tegen Liverpool, terwijl het AS Roma van Romelu Lukaku ook zijn return tegen AC Milan wist te winnen.

LEES OOK: Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Lukaku valt uit tegen AC Milan

Tegen de Rossoneri had Roma genoeg aan een sterke start, want al na 22 minuten stond het 2-0 voor. Daarna slikte het echter enkele tegenvallers. Net voorbij het halfuur pakte Çelik een rode kaart en enkele minuten daarvoor had Roma ook al Lukaku zien uitvallen met een blessure.

De spits was bezig aan een goede wedstrijd en speelde een grote rol in de 2-0, maar ging er enkele minuten later bij zitten. Hij wees naar zijn rechterbeen en vroeg zelf om zijn vervanging. Dat zorgde even voor onrust, maar uiteindelijk lijkt de schade wel mee te vallen.

Blessure lijkt al bij al mee te vallen

Dat leek ook trainer Daniele De Rossi aan te geven na de wedstrijd. "Hij stopte op tijd", verklaarde hij immers. "Dat is tenminste wat hij me vertelde. Maar ik weet nog niet of hij klaar is voor de wedstrijd van maandag tegen Bologna. We zullen moeten afwachten."

De komende dagen moet er meer duidelijkheid komen over de ernst van de blessure, maar Lukaku leek zelf achteraf alvast vrij zorgeloos. Hij vierde de kwalificatie met zijn ploegmaats, ging op de foto met de onfortuinlijke Evan N'Dicka - vorig weekend nog het slachtoffer van hartproblemen - en leek ook vrij vlot richting de spelersbus te stappen.

Denk je dat Lukaku een tijdje out zal zijn?

Meest recent

Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

0
0
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

18
18
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

19
19
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

23
23
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

151
151
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

122
122
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

145
145
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

294
294
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

80
80
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

184
184
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

69
69
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

361
361
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

166
166
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

155
155
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

71
71
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

261
261
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

287
287
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

91
91
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

340
340
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1001
1001
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

510
510
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

414
414
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

616
616
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

185
185
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

192
192

Meer sportnieuws