'Gheysens beeft: Overmars richting exit bij Antwerp?'

2473
'Gheysens beeft: Overmars richting exit bij Antwerp?'

De titel is gaan vliegen, maar na de dubbel van vorig seizoen kan Antwerp straks wel nog opnieuw de beker winnen. Nadien dreigen heel wat architecten achter al dat succes de deur van de Bosuil evenwel achter zich dicht te trekken.

Om de gaten in de boekhouding te vullen mikt de Great Old volgens Gazet van Antwerpen vooreerstop een lucratieve transferszomer, waarin onder andere George Ilenikhena de kassa moeten laten rinkelen. Centen waarmee het op zoek kan gaan naar nieuwe goudhaantjes.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Antwerp moet cashen

Al blijkt het niet de bedoeling om die inkomsten meteen weer uit te geven, want nog volgens de krant richten Sven Jaecques en Joachim Vercaigne hun pijlen vooral op goedkope targets. De CEO en hoofscout nemen samen momenteel de honneurs waar voor Marc Overmars.

De directeur voetbalzaken is tot november geschorst omwille van grensoverschrijdend gedrag. Vermits hij als zelfstandig werknemer op de loonlijst staat in Deurne-Noord wordt Overmars in de tussentijd alvast geen loon uitgekeerd, zo wist Jaecques recent nog te bevestigen.

Overmars richting exit?

Hoewel hij achter de schermen uiteraard wel betrokken blijft oefent de Nederlander vandaag officieel dan ook geen functies uit voor het stamnummer één. De vraag is of daar nog opnieuw verandering in zal komen. Nog volgens GVA behoort een definitief afscheid tot de opties.

"Paul Gheysen, die hem heel hoog heeft zitten, wil er alles aan doen om Overmars aan boord te houden", klinkt het namelijk. Hoewel hij tot medio 2026 vastligt werd de technisch directeur een tijdje geleden reeds gelinkt aan Saudi-Arabië, net zoals Mark van Bommel overigens.

Leegloop op de Bosuil

Deels omdat zijn ambities niet langer dreigen te stroken met de finaniciële perikelen zou hij het een jaar voor zijn verbintenis afloopt al voor bekeken houden. Een voorbeeld dat Overmars misschien dus wel zal volgen. Al voelt het duo zich naar verluidt wel thuis in Antwerpen.

Ziet u Overmars straks vertrekken bij Antwerp?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

47
47
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

74
74
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

41
41
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

92
92
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

53
53
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

386
386
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

61
61
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

157
157
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

291
291
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

332
332
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

155
155
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws