'Union is twee smaakmakers nu al kwijt'

door
'Union is twee smaakmakers nu al kwijt'

Voor de derde keer op rij dreigt Union alsnog de titel uit handen te geven. Maandenlang leken de Brusselaars de gedoodverfde kampioen als autoritaire leider met een ongeslagen reeks van 24 wedstrijden, maar in de Champions' Play-Off lijken ze nu helemaal in te storten.

Union kijkt aan tegen een nul op negen en moest daardoor ook zijn koppositie afstaan aan Anderlecht, dat nu drie punten voorsprong heeft. Het kan bovendien snel nog erger worden, want zondag kan ook Club Brugge hen passeren als ze komen winnen in het Dudenpark.

LEES OOK: Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Union zal weer smaakmakers verliezen

Union zal zich dus snel moeten herpakken, want anders dreigt voor enkele smaakmakers een afscheid in mineur. Net zoals in vorige zomers zal het ook na dit seizoen weer enkele belangrijke spelers zien vertrekken. Vooral Cameron Puertas en Mohamed Amoura lijken kandidaat voor een toptransfer na hun straffe prestaties van de voorbije maanden.

Op dat vlak komt Sam Kerkhofs in de podcast 90 Minutes alvast met straf nieuws. Hij stelt dat Union achter de schermen al de verkoop van Puertas en Amoura afgerond zou hebben.

Transfers Puertas en Amoura nu al rond?

"Puertas en Amoura hebben al hun transfer beet. Dat werd hier toch beneden op de sportredactie verteld", verklaarde hij. "Of dat dan waar is... Maar het gaat wel rond dat die nu al verkocht zijn."

Of een transfer van het duo nu al rond is of niet, sowieso zullen er zich nu al de nodige clubs melden bij Union voor Puertas en Amoura. Die eerste maakte dit seizoen grote sier als assistkoning, met in totaal al 20 beslissende passes. Amoura speelde zich dan weer in de kijker door al 22 keer te scoren.

Zou dat een invloed kunnen hebben op hun prestaties?

Meest recent

Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

3
3
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

20
20
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

34
34
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

26
26
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

147
147
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

165
165
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

212
212
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

107
107
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

244
244
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

197
197
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

156
156
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

651
651
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

67
67
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

29
29
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

101
101
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

35
35
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

89
89
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

54
54
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

55
55
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

122
122
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

58
58
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

225
225
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

145
145
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

135
135
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

51
51

Meer sportnieuws