'Nieuwe favoriet dient zich aan in strijd om Onana'

door
'Nieuwe favoriet dient zich aan in strijd om Onana'

Het zal voor heel wat Rode Duivels een drukke zomer worden. In juni en juli staat uiteraard het EK op het programma, maar tussendoor lijkt er voor een aantal spelers ook nog een transfer in het verschiet te liggen. Sommige jongens lijken klaar voor een stap hogerop.

Dat is bijvoorbeeld het geval voor Amadou Onana. De 22-jarige middenvelder is ook dit seizoen een sleutelspeler bij Everton, maar niemand gaat er vanuit dat hij volgend seizoen nog in Goodison Park zal spelen. Everton zit immers krap bij kas en samen met Jarrad Branthwaite is Onana de speler die de meeste belangstelling lokt én de hoogste transfersom kan opleveren.

LEES OOK: 'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Newcastle nieuwe topfavoriet voor Onana

De voorbije mercato's werd onze landgenoot al gelinkt aan heel wat grote clubs. Zijn naam viel onder meer bij Arsenal, Chelsea en Liverpool, terwijl Spaanse media ook verzekerden dat hij op het lijstje van FC Barcelona zou staan voor komende zomer. Nu lijkt er echter een nieuwe favoriet in de strijd om zijn handtekening op te duiken.

Volgens Fichajes maakt Newcastle United immers een goede kans om Onana te strikken. De Magpies moeten in de zomer mogelijk afscheid nemen van Bruno Guimarães en zouden in Onana de ideale kandidaat zien om de Braziliaan te vervangen.

Everton wil de jackpot

Daarvoor zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want Everton wil straks de jackpot voor Onana. Dat hoeft echter geen probleem te zijn voor Newcastle, dat in handen is van het puissant rijke Saudische Public Investment Fund.

Op sportief vlak zou Onana ook een stap vooruit maken. Newcastle speelde dit seizoen Champions League en is ook nu nog in de running voor een Europees ticket. Na 32 speeldagen staan ze immers op de zesde plaats in de Premier League, al is de top vijf met een achterstand van tien punten wel buiten bereik.

Zou Newcastle een goede stap zijn voor Onana?

Meest recent

Sensatie op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

33
33
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

26
26
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

40
40
SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

63
63
"Een monster!" - Fransen geloven ogen niet bij Club-steunpilaar

Tijdens de slotspeeldag van de League Phase in de Champions League moest Club Brugge nog vol ...

202
202
Malmö-coach kijkt 'enorm' uit naar één Genkie: "Toptalent"

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

72
72
Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Op de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League stond Club Brugge voor een ...

51
51
PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

31
31
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

159
159
‘Anderlecht flikt het: oude bekende aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

974
974
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

71
71
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

635
635
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

154
154
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

179
179
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

54
54
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

333
333
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

193
193
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

579
579
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

107
107
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

167
167
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

136
136
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

172
172
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

206
206
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

350
350
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

146
146

Meer sportnieuws