'Nieuwe favoriet dient zich aan in strijd om Onana'

176 stemmen
'Nieuwe favoriet dient zich aan in strijd om Onana'

Het zal voor heel wat Rode Duivels een drukke zomer worden. In juni en juli staat uiteraard het EK op het programma, maar tussendoor lijkt er voor een aantal spelers ook nog een transfer in het verschiet te liggen. Sommige jongens lijken klaar voor een stap hogerop.

Dat is bijvoorbeeld het geval voor Amadou Onana. De 22-jarige middenvelder is ook dit seizoen een sleutelspeler bij Everton, maar niemand gaat er vanuit dat hij volgend seizoen nog in Goodison Park zal spelen. Everton zit immers krap bij kas en samen met Jarrad Branthwaite is Onana de speler die de meeste belangstelling lokt én de hoogste transfersom kan opleveren.

Newcastle nieuwe topfavoriet voor Onana

De voorbije mercato's werd onze landgenoot al gelinkt aan heel wat grote clubs. Zijn naam viel onder meer bij Arsenal, Chelsea en Liverpool, terwijl Spaanse media ook verzekerden dat hij op het lijstje van FC Barcelona zou staan voor komende zomer. Nu lijkt er echter een nieuwe favoriet in de strijd om zijn handtekening op te duiken.

Volgens Fichajes maakt Newcastle United immers een goede kans om Onana te strikken. De Magpies moeten in de zomer mogelijk afscheid nemen van Bruno Guimarães en zouden in Onana de ideale kandidaat zien om de Braziliaan te vervangen.

Everton wil de jackpot

Daarvoor zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want Everton wil straks de jackpot voor Onana. Dat hoeft echter geen probleem te zijn voor Newcastle, dat in handen is van het puissant rijke Saudische Public Investment Fund.

Op sportief vlak zou Onana ook een stap vooruit maken. Newcastle speelde dit seizoen Champions League en is ook nu nog in de running voor een Europees ticket. Na 32 speeldagen staan ze immers op de zesde plaats in de Premier League, al is de top vijf met een achterstand van tien punten wel buiten bereik.

Zou Newcastle een goede stap zijn voor Onana?

Meest recent

AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

5
5
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

96
96
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

210
210
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

187
187
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

202
202
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

17
17
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

51
51
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

121
121
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

42
42
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

59
59
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

48
48
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

67
67
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

75
75
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

121
121
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

371
371
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

94
94
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

153
153
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

90
90
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

516
516
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

445
445
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

137
137
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

439
439
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

312
312
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

300
300

Meer sportnieuws