Broos schijnt zijn licht op trainerskwestie Club Brugge

door
Broos schijnt zijn licht op trainerskwestie Club Brugge

Club Brugge heeft de voorbije weken een stevige wederopstanding gemaakt. Het pakte een knappe zeven op negen in de play-offs en steekt daardoor plots weer de neus aan het venster in de titelstrijd. Daarnaast kan het donderdagavond ook een historische kwalificatie voor de halve finale van de Conference League afdwingen.

Ze wonnen hun heenwedstrijd tegen PAOK al met 1-0 en als ze die voorsprong in Griekenland met succes weten te verdedigen, mogen ze zich opmaken voor hun eerste Europese halve finale in 32 jaar. In 1992 sneuvelde Blauw-Zwart in de halve finales van de Beker der Bekerwinnaars tegen Werder Bremen.

LEES OOK: Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Broos in beeld als TD bij Club Brugge

Toen was de trainer Hugo Broos en die staat toevallig genoeg mogelijk op terugkeren in het Jan Breydelstadion. Club is nog op zoek naar een nieuwe technisch directeur, die de trainer moet gaan bijstaan. Daarom lijkt Club vooral te speuren naar kandidaten met ruime trainerservaring. Naast Francky Dury viel ook de naam van Broos als een grote kandidaat.

"Ik weet van niks", blijft de huidige bondscoach van Zuid-Afrika echter op de vlakte bij Het Nieuwsblad. "Niks niks niks. Het enige wat ik gehoord heb, is dat ik één van de kandidaten ben om TD te worden. Meer niet."

Club Brugge moet nadenken over aanblijven Hayen

Mocht Broos toch de job aannemen, dan zal hij meteen mee moeten gaan bepalen wie de trainer volgend seizoen zal worden. Club is nog altijd op zoek naar een definitieve opvolger voor Ronny Deila. De voorbije weken nam Nicky Hayen met succes over, maar de coach van Club NXT werd in principe slechts tijdelijk doorgeschoven.

Maar als het van Broos afhangt, is het aanblijven van de interimaris een reële optie. "Wat Hayen betreft: men moet toch eens serieus nadenken, ja. Je kunt toch niet beter doen dan wat hij doet?", oppert hij immers. 

Zou Broos een goede technisch directeur zijn voor Club Brugge?

Meest recent

Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

0
0
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

319
319
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

111
111
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

23
23
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

45
45
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

55
55
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1355
1355
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

103
103
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

181
181
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

28
28
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

834
834
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

464
464
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

68
68
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

41
41
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

119
119
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

96
96
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

49
49
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

98
98
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

214
214
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

53
53
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

128
128
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

21
21
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

56
56
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

28
28

Meer sportnieuws