Opstellingen CL: Slechts één Belg start in kwartfinales

35
Opstellingen CL: Slechts één Belg start in kwartfinales

Nadat Paris Saint-Germain en Borussia Dortmund dinsdag al een ticket voor de halve finales van de Champions League pakten, worden vanaf 21u ook de laatste twee halvefinalisten aangeduid. Daarvoor krijgen we twee absolute krakers gereserveerd.

Het is daarbij uiteraard vooral uitkijken naar de topaffiche tussen Manchester City en Real Madrid, de laatste twee winnaars van het kampioenenbal. In de heenwedstrijd hielden de twee grootmachten elkaar in evenwicht na een weergaloos kijkstuk. Door de 3-3 kan het in het Etihad alle kanten uit.

LEES OOK: 'Bayern München zet alles op alles voor knaldeal met Arsenal'

De Bruyne keert terug bij Man City

In vergelijking met de heenwedstrijd kan City echter opnieuw rekenen op Kevin De Bruyne. De aanvoerder van de Rode Duivels moest door ziekte nog passen voor de heenmatch, maar vormt nu op het middenveld een driehoek met Rodri en Bernardo Silva. Op de linkerflank krijgt Grealish de voorkeur op Jérémy Doku.

Bij Real Madrid moest Carlo Ancelotti dan weer op zoek naar een vervanger voor de geschorste Tchouameni. Het is ervaren rot Nacho die zijn plaats centraal in de defensie inneemt. Verder noteren we geen verrassingen bij de Koninklijke, dat rekent op het offensieve geweld van Rodrygo, Vinicius en Bellingham.

Trossard op de bank

In de andere partij van woensdagavond staan met Bayern München en Arsenal ook twee kleppers tegenover elkaar. Bayern zal op revanche belust zijn nadat het afgelopen weekend Leverkusen de Duitse titel zag pakken. In vergelijking met de heenmatch voert Thomas Tuchel twee wijzigingen door. De geschorste Davies en de geblesseerde Gnabry worden vervangen door Mazraoui en Guerreiro.

Bij Arsenal is de belangrijkste vaststelling dan weer dat Leandro Trossard, die in de laatste twee CL-matchen telkens scoorde, vrede moet nemen met een plaats op de bank. Martinelli krijgt op links de voorkeur, terwijl Mikel Arteta voor Havertz als valse negen kiest. Daardoor verdwijnt ook Gabriel Jesus naar de bank, met Jorginho komt er een extra defensieve middenvelder in de ploeg.

Wie halen de halve finales?

Meest recent

Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

51
51
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

127
127
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

47
47
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

29
29
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

133
133
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

22
22
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

62
62
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

149
149
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

585
585
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

76
76
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

115
115
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

176
176
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

144
144
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

63
63
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

108
108
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

126
126
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

209
209
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

430
430
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

239
239
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

40
40
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

173
173
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

189
189
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

430
430

Meer sportnieuws