'Training Club Brugge: 3 sterkhouders haken af voor PAOK'

door
'Training Club Brugge: 3 sterkhouders haken af voor PAOK'

Club Brugge is in Griekenland bezig met zijn laatste voorbereidingen op de Europese kraker van donderdag tegen PAOK. Blauw-Zwart verdedigt in Thessaloniki een 1-0-overwinning uit de heenwedstrijd. Als hen dat lukt, dan mogen ze zich opmaken voor een eerste Europese halve finale sinds 1992.

Dat zou een straffe prestatie zijn van Club, maar het zal een hele klus zijn om in een kolkend Toumbastadion de kwalificatie over de streep te trekken. Niet in het minst omdat de Bruggelingen er toch stevig gehavend aan de aftrap zullen komen.

LEES OOK: 'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

3 twijfelgevallen niet op training bij Club

Sowieso zal trainer Nicky Hayen niet kunnen rekenen op Brandon Mechele, Maxim De Cuyper en Igor Thiago, want zij zijn allemaal geschorst. Het trio pakte in de heenmatch tegen PAOK een derde gele kaart. Bovendien lijken er ook nog enkele geblesseerden af te haken.

Hayen liet op zijn persconferentie woensdagnamiddag al verstaan dat er nog zeker vijf twijfelgevallen zijn. De laatste trainingsessie moest duidelijkheid brengen over hun beschikbaarheid. Afgaande op het deel van de sessie die open was voor de pers, lijken drie van de vraagtekens af te haken.

Odoi en Spileers zijn er wel bij

Simon Mignolet, Casper Nielsen en Andreas Skov Olsen verschenen immers niet met de rest van de groep op het trainingsveld, zo stelde Het Laatste Nieuws vast. Zij keken van aan de zijlijn toe hoe hun ploegmaats zich klaarstomen voor een mogelijk historische partij.

Daar staat tegenover dat Denis Odoi en Jorne Spileers wél hun opwachting maakte. Die laatste deed dat met een masker. De kans lijkt dus wel groot dat zij fit zullen raken voor donderdagavond. Dat zou een opsteker zijn voor Club, want door de afwezigheid van Mechele en De Cuyper is de defensie al voldoende gehavend.

Zal Club zich plaatsen voor de halve finale?

Meest recent

Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

1
1
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

17
17
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

161
161
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

42
42
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

265
265
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

362
362
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

80
80
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

132
132
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

149
149
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

172
172
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

292
292
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

946
946
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

281
281
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

449
449
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

342
342
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

454
454
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

576
576
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

376
376
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

803
803
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

344
344
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

534
534
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

102
102
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

169
169
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

348
348

Meer sportnieuws