'Training Club Brugge: 3 sterkhouders haken af voor PAOK'

door
'Training Club Brugge: 3 sterkhouders haken af voor PAOK'

Club Brugge is in Griekenland bezig met zijn laatste voorbereidingen op de Europese kraker van donderdag tegen PAOK. Blauw-Zwart verdedigt in Thessaloniki een 1-0-overwinning uit de heenwedstrijd. Als hen dat lukt, dan mogen ze zich opmaken voor een eerste Europese halve finale sinds 1992.

Dat zou een straffe prestatie zijn van Club, maar het zal een hele klus zijn om in een kolkend Toumbastadion de kwalificatie over de streep te trekken. Niet in het minst omdat de Bruggelingen er toch stevig gehavend aan de aftrap zullen komen.

LEES OOK: 'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

3 twijfelgevallen niet op training bij Club

Sowieso zal trainer Nicky Hayen niet kunnen rekenen op Brandon Mechele, Maxim De Cuyper en Igor Thiago, want zij zijn allemaal geschorst. Het trio pakte in de heenmatch tegen PAOK een derde gele kaart. Bovendien lijken er ook nog enkele geblesseerden af te haken.

Hayen liet op zijn persconferentie woensdagnamiddag al verstaan dat er nog zeker vijf twijfelgevallen zijn. De laatste trainingsessie moest duidelijkheid brengen over hun beschikbaarheid. Afgaande op het deel van de sessie die open was voor de pers, lijken drie van de vraagtekens af te haken.

Odoi en Spileers zijn er wel bij

Simon Mignolet, Casper Nielsen en Andreas Skov Olsen verschenen immers niet met de rest van de groep op het trainingsveld, zo stelde Het Laatste Nieuws vast. Zij keken van aan de zijlijn toe hoe hun ploegmaats zich klaarstomen voor een mogelijk historische partij.

Daar staat tegenover dat Denis Odoi en Jorne Spileers wél hun opwachting maakte. Die laatste deed dat met een masker. De kans lijkt dus wel groot dat zij fit zullen raken voor donderdagavond. Dat zou een opsteker zijn voor Club, want door de afwezigheid van Mechele en De Cuyper is de defensie al voldoende gehavend.

Zal Club zich plaatsen voor de halve finale?

Meest recent

Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

27
27
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

9
9
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

58
58
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

146
146
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

69
69
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

59
59
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

339
339
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

57
57
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

288
288
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

165
165
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

290
290
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

405
405
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

252
252
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

211
211
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

293
293
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

372
372
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

361
361
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

315
315
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

479
479
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

662
662
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

252
252
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

47
47
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

72
72
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

351
351
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

173
173

Meer sportnieuws