'Training Club Brugge: 3 sterkhouders haken af voor PAOK'

door
'Training Club Brugge: 3 sterkhouders haken af voor PAOK'

Club Brugge is in Griekenland bezig met zijn laatste voorbereidingen op de Europese kraker van donderdag tegen PAOK. Blauw-Zwart verdedigt in Thessaloniki een 1-0-overwinning uit de heenwedstrijd. Als hen dat lukt, dan mogen ze zich opmaken voor een eerste Europese halve finale sinds 1992.

Dat zou een straffe prestatie zijn van Club, maar het zal een hele klus zijn om in een kolkend Toumbastadion de kwalificatie over de streep te trekken. Niet in het minst omdat de Bruggelingen er toch stevig gehavend aan de aftrap zullen komen.

LEES OOK: Club Brugge-stunt tegen Atlético: dit zeggen de cijfers

3 twijfelgevallen niet op training bij Club

Sowieso zal trainer Nicky Hayen niet kunnen rekenen op Brandon Mechele, Maxim De Cuyper en Igor Thiago, want zij zijn allemaal geschorst. Het trio pakte in de heenmatch tegen PAOK een derde gele kaart. Bovendien lijken er ook nog enkele geblesseerden af te haken.

Hayen liet op zijn persconferentie woensdagnamiddag al verstaan dat er nog zeker vijf twijfelgevallen zijn. De laatste trainingsessie moest duidelijkheid brengen over hun beschikbaarheid. Afgaande op het deel van de sessie die open was voor de pers, lijken drie van de vraagtekens af te haken.

Odoi en Spileers zijn er wel bij

Simon Mignolet, Casper Nielsen en Andreas Skov Olsen verschenen immers niet met de rest van de groep op het trainingsveld, zo stelde Het Laatste Nieuws vast. Zij keken van aan de zijlijn toe hoe hun ploegmaats zich klaarstomen voor een mogelijk historische partij.

Daar staat tegenover dat Denis Odoi en Jorne Spileers wél hun opwachting maakte. Die laatste deed dat met een masker. De kans lijkt dus wel groot dat zij fit zullen raken voor donderdagavond. Dat zou een opsteker zijn voor Club, want door de afwezigheid van Mechele en De Cuyper is de defensie al voldoende gehavend.

Zal Club zich plaatsen voor de halve finale?

Meest recent

Over en uit Hasi? Scherp Standard mept Anderlecht knock-out

Zijn de dagen van Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht geteld? In de match die absoluut ...

83
83
Club Brugge-stunt tegen Atlético: dit zeggen de cijfers

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

19
19
Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

11
11
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

224
224
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

207
207
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

33
33
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

444
444
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

504
504
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

151
151
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

287
287
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

367
367
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

85
85
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

67
67
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

76
76
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

262
262
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

261
261
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

117
117
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

380
380
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

597
597
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

280
280
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

144
144
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

111
111
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1314
1314
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

496
496

Meer sportnieuws