'Training Club Brugge: 3 sterkhouders haken af voor PAOK'

door
'Training Club Brugge: 3 sterkhouders haken af voor PAOK'

Club Brugge is in Griekenland bezig met zijn laatste voorbereidingen op de Europese kraker van donderdag tegen PAOK. Blauw-Zwart verdedigt in Thessaloniki een 1-0-overwinning uit de heenwedstrijd. Als hen dat lukt, dan mogen ze zich opmaken voor een eerste Europese halve finale sinds 1992.

Dat zou een straffe prestatie zijn van Club, maar het zal een hele klus zijn om in een kolkend Toumbastadion de kwalificatie over de streep te trekken. Niet in het minst omdat de Bruggelingen er toch stevig gehavend aan de aftrap zullen komen.

LEES OOK: Club Brugge geeft planning winterstage prijs

3 twijfelgevallen niet op training bij Club

Sowieso zal trainer Nicky Hayen niet kunnen rekenen op Brandon Mechele, Maxim De Cuyper en Igor Thiago, want zij zijn allemaal geschorst. Het trio pakte in de heenmatch tegen PAOK een derde gele kaart. Bovendien lijken er ook nog enkele geblesseerden af te haken.

Hayen liet op zijn persconferentie woensdagnamiddag al verstaan dat er nog zeker vijf twijfelgevallen zijn. De laatste trainingsessie moest duidelijkheid brengen over hun beschikbaarheid. Afgaande op het deel van de sessie die open was voor de pers, lijken drie van de vraagtekens af te haken.

Odoi en Spileers zijn er wel bij

Simon Mignolet, Casper Nielsen en Andreas Skov Olsen verschenen immers niet met de rest van de groep op het trainingsveld, zo stelde Het Laatste Nieuws vast. Zij keken van aan de zijlijn toe hoe hun ploegmaats zich klaarstomen voor een mogelijk historische partij.

Daar staat tegenover dat Denis Odoi en Jorne Spileers wél hun opwachting maakte. Die laatste deed dat met een masker. De kans lijkt dus wel groot dat zij fit zullen raken voor donderdagavond. Dat zou een opsteker zijn voor Club, want door de afwezigheid van Mechele en De Cuyper is de defensie al voldoende gehavend.

Zal Club zich plaatsen voor de halve finale?

Meest recent

KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

25
25
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

188
188
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

119
119
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

29
29
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

82
82
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

215
215
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

44
44
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

24
24
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

15
15
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

138
138
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

161
161
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

123
123
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

779
779
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

151
151
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

45
45
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

116
116
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

344
344
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

243
243
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

38
38
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

589
589
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

603
603
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

184
184
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

378
378
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

793
793
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

105
105

Meer sportnieuws