PAOK probeert eigen fans in te tomen voor clash met Club

door
PAOK probeert eigen fans in te tomen voor clash met Club

Club Brugge is woensdag afgereisd naar Griekenland, want daar gaat het donderdagavond op zoek naar een historische kwalificatie. Als het de 1-0-voorsprong uit de heenwedstrijd kan vasthouden, dan mag het zich opmaken voor een eerste Europese halve finale in meer dan 30 jaar.

Dat zal echter nog een zeer lastige opdracht worden, want in Thessaloniki staat Club een ware heksenketel te wachten. De fans van PAOK staan sowieso al bekend om hun vurige karakter en dat mocht in de vorige ronde ook Dinamo Zagreb ondervinden. Zij gingen na een 2-0-zege in de heenmatch in de terugmatch met 5-1 onderuit.

LEES OOK: 'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan?'

Club Brugge wacht hete ontvangst in Griekenland

Bovendien zijn de fans van PAOK extra gepeperd voor de clash met Club. Zij voelden zich immers onheus behandeld tijdens de heenwedstrijd vorige week in Brugge. Ze beschuldigden de lokale politie ervan gewelddadig en 'racistisch' opgetreden te hebben en PAOK diende zelfs een klacht in bij de UEFA.

Op sociale media vallen daardoor heel wat haatdragende commentaren van Griekse fans richting de Club-supporters te lezen. Club raadde via zijn officiële kanalen zijn supporters ook aan om de clubkleuren niet te dragen buiten het stadion. Nu probeert PAOK toch ook om zijn eigen legioen tot kalmte aan te manen met een statement.

PAOK maant eigen fans aan tot kalmte

"Het onaanvaardbare gedrag van de Belgische politie ten opzichte van de Griekse bezoekers werd al uitgebreid bericht en wordt onderzocht, maar er is geen enkel bewijs dat supporters van Club Brugge fans van PAOK geprovoceerd of aangevallen zouden hebben. Daarom staan we erop om duidelijk te maken dat zij als gasten welkom zijn in zowel Thessaloniki als in het Toumba-stadion."

De club wil immers niet dat een Europees succes overschaduwd zou worden door rellen. "Deze wedstrijd moet een hoogtepunt worden in de Europese geschiedenis van PAOK. Laat ons dat karakter van de wedstrijd donderdag beschermen, zonder confrontaties met Belgische fans. Wij willen dat onze fans ook overal welkom zijn, juist omdat het beste voor onze club nog moet komen."

Denk je dat het tot rellen zal komen?

Meest recent

'Overmars heeft beet: Antwerp vermijdt leegloop'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

8
8
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

187
187
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

207
207
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

283
283
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

247
247
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

452
452
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

41
41
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

324
324
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

33
33
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

426
426
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

42
42
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

389
389
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

358
358
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

124
124
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

205
205
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

655
655
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

375
375
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

128
128
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

449
449
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

114
114
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

36
36
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

158
158
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

625
625
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

108
108
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

256
256

Meer sportnieuws