PAOK probeert eigen fans in te tomen voor clash met Club

door
PAOK probeert eigen fans in te tomen voor clash met Club

Club Brugge is woensdag afgereisd naar Griekenland, want daar gaat het donderdagavond op zoek naar een historische kwalificatie. Als het de 1-0-voorsprong uit de heenwedstrijd kan vasthouden, dan mag het zich opmaken voor een eerste Europese halve finale in meer dan 30 jaar.

Dat zal echter nog een zeer lastige opdracht worden, want in Thessaloniki staat Club een ware heksenketel te wachten. De fans van PAOK staan sowieso al bekend om hun vurige karakter en dat mocht in de vorige ronde ook Dinamo Zagreb ondervinden. Zij gingen na een 2-0-zege in de heenmatch in de terugmatch met 5-1 onderuit.

LEES OOK: Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Club Brugge wacht hete ontvangst in Griekenland

Bovendien zijn de fans van PAOK extra gepeperd voor de clash met Club. Zij voelden zich immers onheus behandeld tijdens de heenwedstrijd vorige week in Brugge. Ze beschuldigden de lokale politie ervan gewelddadig en 'racistisch' opgetreden te hebben en PAOK diende zelfs een klacht in bij de UEFA.

Op sociale media vallen daardoor heel wat haatdragende commentaren van Griekse fans richting de Club-supporters te lezen. Club raadde via zijn officiële kanalen zijn supporters ook aan om de clubkleuren niet te dragen buiten het stadion. Nu probeert PAOK toch ook om zijn eigen legioen tot kalmte aan te manen met een statement.

PAOK maant eigen fans aan tot kalmte

"Het onaanvaardbare gedrag van de Belgische politie ten opzichte van de Griekse bezoekers werd al uitgebreid bericht en wordt onderzocht, maar er is geen enkel bewijs dat supporters van Club Brugge fans van PAOK geprovoceerd of aangevallen zouden hebben. Daarom staan we erop om duidelijk te maken dat zij als gasten welkom zijn in zowel Thessaloniki als in het Toumba-stadion."

De club wil immers niet dat een Europees succes overschaduwd zou worden door rellen. "Deze wedstrijd moet een hoogtepunt worden in de Europese geschiedenis van PAOK. Laat ons dat karakter van de wedstrijd donderdag beschermen, zonder confrontaties met Belgische fans. Wij willen dat onze fans ook overal welkom zijn, juist omdat het beste voor onze club nog moet komen."

Denk je dat het tot rellen zal komen?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

0
0
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

23
23
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

58
58
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

41
41
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

67
67
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

91
91
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

87
87
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

63
63
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

175
175
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

118
118
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

149
149
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

216
216
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

230
230
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

40
40
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

216
216
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

391
391
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

108
108
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

634
634
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

305
305
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

499
499
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

414
414
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

432
432
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

77
77
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

72
72

Meer sportnieuws