PAOK probeert eigen fans in te tomen voor clash met Club

291 stemmen
PAOK probeert eigen fans in te tomen voor clash met Club

Club Brugge is woensdag afgereisd naar Griekenland, want daar gaat het donderdagavond op zoek naar een historische kwalificatie. Als het de 1-0-voorsprong uit de heenwedstrijd kan vasthouden, dan mag het zich opmaken voor een eerste Europese halve finale in meer dan 30 jaar.

Dat zal echter nog een zeer lastige opdracht worden, want in Thessaloniki staat Club een ware heksenketel te wachten. De fans van PAOK staan sowieso al bekend om hun vurige karakter en dat mocht in de vorige ronde ook Dinamo Zagreb ondervinden. Zij gingen na een 2-0-zege in de heenmatch in de terugmatch met 5-1 onderuit.

LEES OOK: Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge wacht hete ontvangst in Griekenland

Bovendien zijn de fans van PAOK extra gepeperd voor de clash met Club. Zij voelden zich immers onheus behandeld tijdens de heenwedstrijd vorige week in Brugge. Ze beschuldigden de lokale politie ervan gewelddadig en 'racistisch' opgetreden te hebben en PAOK diende zelfs een klacht in bij de UEFA.

Op sociale media vallen daardoor heel wat haatdragende commentaren van Griekse fans richting de Club-supporters te lezen. Club raadde via zijn officiële kanalen zijn supporters ook aan om de clubkleuren niet te dragen buiten het stadion. Nu probeert PAOK toch ook om zijn eigen legioen tot kalmte aan te manen met een statement.

PAOK maant eigen fans aan tot kalmte

"Het onaanvaardbare gedrag van de Belgische politie ten opzichte van de Griekse bezoekers werd al uitgebreid bericht en wordt onderzocht, maar er is geen enkel bewijs dat supporters van Club Brugge fans van PAOK geprovoceerd of aangevallen zouden hebben. Daarom staan we erop om duidelijk te maken dat zij als gasten welkom zijn in zowel Thessaloniki als in het Toumba-stadion."

De club wil immers niet dat een Europees succes overschaduwd zou worden door rellen. "Deze wedstrijd moet een hoogtepunt worden in de Europese geschiedenis van PAOK. Laat ons dat karakter van de wedstrijd donderdag beschermen, zonder confrontaties met Belgische fans. Wij willen dat onze fans ook overal welkom zijn, juist omdat het beste voor onze club nog moet komen."

Denk je dat het tot rellen zal komen?

Meest recent

Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

184
184
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

9
9
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

17
17
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

19
19
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

251
251
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

26
26
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

318
318
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

104
104
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

43
43
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

211
211
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

35
35
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

45
45
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

203
203
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

605
605
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

189
189
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

75
75
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

445
445
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

227
227
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

553
553
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

552
552
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

494
494
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

376
376
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

210
210
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

609
609

Meer sportnieuws