PAOK probeert eigen fans in te tomen voor clash met Club

291 stemmen
PAOK probeert eigen fans in te tomen voor clash met Club

Club Brugge is woensdag afgereisd naar Griekenland, want daar gaat het donderdagavond op zoek naar een historische kwalificatie. Als het de 1-0-voorsprong uit de heenwedstrijd kan vasthouden, dan mag het zich opmaken voor een eerste Europese halve finale in meer dan 30 jaar.

Dat zal echter nog een zeer lastige opdracht worden, want in Thessaloniki staat Club een ware heksenketel te wachten. De fans van PAOK staan sowieso al bekend om hun vurige karakter en dat mocht in de vorige ronde ook Dinamo Zagreb ondervinden. Zij gingen na een 2-0-zege in de heenmatch in de terugmatch met 5-1 onderuit.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge wacht hete ontvangst in Griekenland

Bovendien zijn de fans van PAOK extra gepeperd voor de clash met Club. Zij voelden zich immers onheus behandeld tijdens de heenwedstrijd vorige week in Brugge. Ze beschuldigden de lokale politie ervan gewelddadig en 'racistisch' opgetreden te hebben en PAOK diende zelfs een klacht in bij de UEFA.

Op sociale media vallen daardoor heel wat haatdragende commentaren van Griekse fans richting de Club-supporters te lezen. Club raadde via zijn officiële kanalen zijn supporters ook aan om de clubkleuren niet te dragen buiten het stadion. Nu probeert PAOK toch ook om zijn eigen legioen tot kalmte aan te manen met een statement.

PAOK maant eigen fans aan tot kalmte

"Het onaanvaardbare gedrag van de Belgische politie ten opzichte van de Griekse bezoekers werd al uitgebreid bericht en wordt onderzocht, maar er is geen enkel bewijs dat supporters van Club Brugge fans van PAOK geprovoceerd of aangevallen zouden hebben. Daarom staan we erop om duidelijk te maken dat zij als gasten welkom zijn in zowel Thessaloniki als in het Toumba-stadion."

De club wil immers niet dat een Europees succes overschaduwd zou worden door rellen. "Deze wedstrijd moet een hoogtepunt worden in de Europese geschiedenis van PAOK. Laat ons dat karakter van de wedstrijd donderdag beschermen, zonder confrontaties met Belgische fans. Wij willen dat onze fans ook overal welkom zijn, juist omdat het beste voor onze club nog moet komen."

Denk je dat het tot rellen zal komen?

Meest recent

Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

31
31
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

83
83
Oranje-international krijgt dramatisch nieuws te verwerken

Oranje maakte indruk in de groepsfase met vlotte zeges tegen Tunesië en vooral Zweden. Het won ...

0
0
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

13
13
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

641
641
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

23
23
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

26
26
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

59
59
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

290
290
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

109
109
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

123
123
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

50
50
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

87
87
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

57
57
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

54
54
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

219
219
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

138
138
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

115
115
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

37
37
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

288
288
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

186
186
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

63
63
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

49
49
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

37
37

Meer sportnieuws